Şimdi Ara

Next 'ten 2013 Model YE-G 5015 ve YE-G 5055 (AtlasVI, 256MB DDR3,1Ghz,Oto On/Off) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
38.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi forumlarında 15-20 gün içinde çıkacağı yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresefe

kendi forumlarında 15-20 gün içinde çıkacağı yazıyor.

Mail ile gelen bilgiye göre 20 gün gibi dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

Daha çıkmamış g5015 ay sonunda mı gelecek kesin bilgi var mı acaba?

Bekleyemem derseniz alternatif olarak DARK Evopad T7016 7'' android4 Tablet navigasyon cihazina bakmanizi oneririm. Kapasitif ekran, yuksek cozunurluk, arac kiti, wifi... Ezcool adli bir markanin daarac kitli gps'li Android tabletleri var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 gün birşey değil beklicez artık.Next 5015 i beklediğimize değer umarım...

• Konu güncel... Aşağılara inmesin

Beklemelere değecek bir cihaz olur umarım... Piri Reis'deki gibi hüsran yaşamamayı diliyorum; bulamadık bir mağazada, inceleyemedik bir türlü...

Sonra yavaşlığından illalah demişlerle konuştuk özelden, vaz geçtik almadık bunca zamandır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Mayıs 2013; 20:50:26 >
  • Videolarından göründüğü kadarıyla çok iyi bi cihaza benziyor bende çıkmasını bekliyorum
    Fiyatı makul olursa ilk test edenlerden olacağım

• Yapı kalitesi biraz bana kotu geldi..

• quote:

Videolarından göründüğü kadarıyla çok iyi bi cihaza benziyor bende çıkmasını bekliyorum
    Fiyatı makul olursa ilk test edenlerden olacağım

videosunu nerede seyrettiniz?
  • kendi forumlarında 2-3 video vardı kaldırmışlar
    artık nazar değmesin diye mi kaldırdırlar yoksa bir sorun mu var anlayamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Yapı kalitesi biraz bana kotu geldi..

bu segmentteki hiç bir navigasyon cihazının malzemesi, ekran parlaklığı, dokunmatiği çok iyi değil zaten
    kalite için garmin yada tomtom gibi cihazlara yönelmek lazım.
  • quote:

quote:

bu segmentteki hiç bir navigasyon cihazının malzemesi, ekran parlaklığı, dokunmatiği çok iyi değil zaten

Bu segmentte derken ? Yani kaliteli olması için 64mb ram 400mhz işlemcili bir özelliği olmayan cihazlar gibi olup pahalımı olmalı ? Çıksın öyle konuşalım daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 25 Mayıs 2013; 9:50:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Konu güncel... Aşağılara inmesin

Beklemelere değecek bir cihaz olur umarım... Piri Reis'deki gibi hüsran yaşamamayı diliyorum; bulamadık bir mağazada, inceleyemedik bir türlü...

Sonra yavaşlığından illalah demişlerle konuştuk özelden, vaz geçtik almadık bunca zamandır...

burada cok ovulunce bimeks td ınceleme fırsatı bulmustum. Hantal bir cihaz bence de. Hersey olsun dıyenler dusunebılır
    BU LİNKTE cihazı uzun süre kullanan bir kişinin izlenimleri var, oldukça detaylı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 31 Mayıs 2013; 22:34:50 >

• 5015 in çözünürlüğü 1ghz işlemci için düşük kalmış olabilir ama diğer yandanda avantaj
    nasıl derseniz yeni primo güncellemelerini alınca kasma yapmaz daha uzun süre kullanım sağlar diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyler7 -- 25 Mayıs 2013; 19:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

quote:

Bu segmentte derken ? Yani kaliteli olması için 64mb ram 400mhz işlemcili bir özelliği olmayan cihazlar gibi olup pahalımı olmalı ? Çıksın öyle konuşalım daha iyi olur

ben malzeme kalitesinden bahsetmiştim megabayt yada megahertz'lerden bahsetmiyorum sanıyorum yazdıklarımı tam okumadan cevap vermişsiniz.
    yeni çıkan nasıl olur bilmiyorum ama şu anda piyasada olan next modellerinin tamamının malzeme kalitesi tomtom ve garminden kötüdür
    zaten bunu anlamak için hepsini kullanmaya gerek yok ki herhangi bir tekno markette inceleyebilirsiniz.
    bu güne kadar aksini söyleyene de raslamadım, bahsettiğimiz cihazların fiyat aralığında hem çok kaliteli malzeme hem çok iyi özellik zaten olmaz. örneğin malzeme kalitesi üst seviye olsaydı next'in fiyatı çok yüksek olurdu.
    hem garmin hem next kullandım ikisininde iyi ve kötü taraflarını söylüyorum, garmin başlığında yazdıklarımı inceleyebilirsiniz
    hep iyiyi hep güzeli yazacak halimiz yok gerçekler neyse onları söylemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 25 Mayıs 2013; 21:57:05 >

• Anladım dediğinizi, yani diyorsunuzki Tomtom ve garmin gibi içi boş ama makyajlı olsun gerisi yani teknolojisi boş olsun Türk tüketici nasılsa makyaja bakar Bence yurt dışı meraklısı her ürün tüm öarkalardan daha iyidir öyle değilmi sizce nede olsa gavur yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 25 Mayıs 2013; 21:53:48 >
  • aslında şunu demek daha doğru olur bir cihaza verilecek para belli limitler dahilindeyse o parayı ya kasasına, süsüne püsüne makyajına vereceksin yada iş yapabilirliğine
    ikisini birden istiyorsak kesenin ağzını açıcaz
    yukarıda nexti kötülüyormuşum gibi gözüküyor savunmaya geçmişsiniz ama ben sadece eksik gördüğüm tarafını yazdım
    garminin yazılımına alışamadığım için sattım, şu anda 555 kullanıyorum daha iyi bir alternatifini bulamadığım için 5015 i de alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresefe -- 25 Mayıs 2013; 22:10:10 >
  • quote:

quote:

Son aldigim cihaz Garmin Nüvi40 idi. Normalde fiyati 168tl, kampanyada 99tl olmustu. Bu fiyatlara ragmen ekran kalitesi, dokunmatik yuzey hassasiyeti, (diger Garmin cihazimizdaki gibi) cam vantuzunun ve sarj aletinin kalitesi diger sahsi cihazim NEXT Ye-g 555'den ve ikiz kardesleri YE-G 5x5 serisinin diger uyelerinden iyi. Magazada test ettigim 515'den iyi. Ancak Sizin gibi ben de Garmin yazilimina cok isinamadim, sanirim iyice IGO'ya alistik ondan, biraz daha denedikten sonra hediye edip gececegim.

Elin gavuru(!) ucuz urun de yapsa asgari bir kalite standardi var. Nereden kirparim, nasil daha ucuza getiririm derken bunlari musteri memnuniyetini bozmadan yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 25 Mayıs 2013; 23:37:57 >

• quote:

aslında şunu demek daha doğru olur bir cihaza verilecek para belli limitler dahilindeyse o parayı ya kasasına, süsüne püsüne makyajına vereceksin yada iş yapabilirliğine
    ikisini birden istiyorsak kesenin ağzını açıcaz
    yukarıda nexti kötülüyormuşum gibi gözüküyor savunmaya geçmişsiniz ama ben sadece eksik gördüğüm tarafını yazdım
    garminin yazılımına alışamadığım için sattım, şu anda 555 kullanıyorum daha iyi bir alternatifini bulamadığım için 5015 i de alacağım.

Valla kusura bakmayın son yazdığınız net olarak belli oluyor, bu alandada artık o kadar abuk subuk yazan habire yeni kullanıcı adları ile gelen ve sırf muhalefet olsun diye yazanlar varki anlamayada etkisi oluyor, tekrar kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Araştırdım biraz;

Next'in sitesinde v9.6.5.240090 sürüm yazıyor.
    Navitech'de v9.6.13.267029 varmış.

v9.6.13 Sürüm Primo 2.4 ise Navitech cihazlarda var; değilse bilemiyorum...

Primo 1.1 (exe versiyonu -8.5.9.х)
    Primo 1.1 (exe versiyonu -8.5.11.х)
    Primo 1.2 (exe versiyonu - 9.2.1.х)
    Primo 2.0 (exe versiyonu - 9.6.x)
    Primo 2.0.1 (exe versiyonu - 9.6.5)
    Primo 2.4.0 (exe versiyonu - 9.6.13)
  • Bu cihazlar satişa çıktımı acaba ?ilk cihazım next 4624`ün kırilmasından sonra cıhaz almam lazım ve yine next ile devam etmek istiyorum bu sebeple bu cihazlar nezaman satışa çıkar acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.