Şimdi Ara

Sony, GDC'deki bağımsız oyun geliştiricileriyle yaptığı işbirliğinin detaylarını paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Oyun dünyasının önemli isimlerinden Sony, San Francisco'da düzenlenen Oyun Geliştirici Konferansı'nda(GDC) bağımsız geliştiricilerle iş birliğine giderek, bu yöndeki çalışmalarının detaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Söz konusu işbirliği kapsamında PlayStation 4'ün yanı sıra; PlayStation 3, PS Vita ve PlayStation Mobile gibi platformlar içinde duyurdu. Bağımsız geliştiriciler ile yaptığı iş birliği kapsamında şirketin ortaya koymuş olduğu liste şu şekilde:

• Blacklight: Retribution – PlayStation 4

• Primal Carnage: Genesis – PlayStation 4

• Ibb & Obb – PlayStation 3

• Rain – PlayStation 3

• Sportsfriends (including Johann Sebastian Joust, BaraBariBall, Hokra and Super Pole Riders)– PlayStation 3

• Divekick – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Dragon Fantasy Book II – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Guacamelee! – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Hotline Miami – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Luftrausers – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Spelunky – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Thomas Was Alone – PlayStation 3 ve PlayStation Vita

• Friend Network App – PlayStation Vita

• Limbo – PlayStation Vita

• Metrico – PlayStation Vita

• Velocity Ultra – PlayStation Vita

• A Virus Named Tom – PlayStation Mobile

• Beatdown in Treachery City – PlayStation Mobile

• Crumble – PlayStation Mobile

• Crystallon – PlayStation Mobile

• Don't Wake the Bear – PlayStation Mobile

• Hermit Crab in Space! – PlayStation Mobile

• Oh, Deer! – PlayStation Mobile

• Rymndkapsel – PlayStation Mobile

• Ten By Eight – PlayStation Mobile

• Playstation 4 kırılana kadar 3 halen çok satan durumunda kalır.Bir çok kişi - verebilir ben hayatımda ps3 kullanmadım ve korsanada karşıyım fakat durum bu.

• PS 3 daha çok satış yapacak çok ömrü var ..
  • Şu kırılma ile satışı ilişkilendir meyi bırakın artık. Sanki ps 3 kırılınca satışları iki katına çıktı ! Hali hazırda slim üretilmiyor yeni süper slimler - bazı modeller kırılmıyor satışlarla ne alakası var şimdi bunun soruyorum size . !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 27 Mart 2013; 11:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmadan kafadan sallıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 27 Mart 2013; 11:56:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4´ün oyun yelpasesi artana kadar lider ps3´dür kanimca.
    ps4 icin saten yavas yavas talepler artmaya baslar.

• PS4'de indie geliştiriciler çok imkan ve uygun şartlar olacak. Bu bile bana göre güzel haber.

• adamlar limbo yu yeni oynayacak yahu:) şimdi ps xbox u alt etti diyenler filan olacaktır. bu oyunların %90 ı vasat oyunlar. sony vita ya şu kadar oyun çıkacak filan diyordu demek ki bunları da sayıyor. o zaman desene gerçek anlamda anca 10 çıkar belki 15 o da iyi niyetle düşünürsek:) çıkması da bişey değil de o fiyatlar ne yahu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Şu kırılma ile satışı ilişkilendir meyi bırakın artık. Sanki ps 3 kırılınca satışları iki katına çıktı ! Hali hazırda slim üretilmiyor yeni süper slimler - bazı modeller kırılmıyor satışlarla ne alakası var şimdi bunun soruyorum size . !

ya ben kaçtane arkadaşımı tanıyorum gidip kırıldı diye aldılar.Bazı modeller dediğin gibi olabilir fakat bakarsan kırılan model kaç tane satmış o dediğin modeller kaç tane satmış o süper slimleri daha hiç göremedim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.