Şimdi Ara

The WarZ GC Satışı (%40 İndirimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 The WarZ GC Satışı (%40 İndirimli)
    The WarZ Oynayan arkadaşlar ve GC ile oyun içerisinde marketi kullanmak isteyenler için özel bir fırsat :)
    Hammerpoint tarafından belirlenen miktarın sadece %40'ı ile satış yapıyorum.
    Örneğin: 16.000 Gold Credit Hammerpoint ücreti 100$'dır. Ben ise sadece 60$'a satıyorum :)

Satın almadan önce lütfen stok durumunu PM ile sorun.
    İsteyenler için Gittigidiyor'dan komisyonda dahil edilerek satış yapılabilir.
    Ödeme Seçenekleri; PAYPAL/Garanti Bankası - Gittigidiyor/Sanalpazar ve MOBİL ÖDEME! DAHA FAZLA DETAY İÇİN PM ATINIZ LÜTFEN!

STOK : ~14.000

TESLİMAT: Herhangi bir karaterinizin adını bana göndereceksiniz ve bu karaterinze klan daveti atacağım.Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra klan üzerinden karakterinize GC aktarımı yapılacaktır.

1400GC 6$
    5000GC 21$
    16000GC 60$

Satışlar Devam Etmektedir....

REFERANS KONUM :http://forum.donanimhaber.com/m_56699155/f_//tm.htm#56699155

ÖZEL İNDİRİMDİR TEK SEFERLİKTİR! 10.000GC TAM OLARAK 25$'DIR VE TEK SEFERLİKTİR...16.000GC'nin 100$ OLDUĞU BİR YERDE BU İMKAN KAÇMAZ ;)
    Fiyat : 110 TL Miktar : 16 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• GÜNCEL İLAN!
  • Alışveriş İçin teşekkürler :) Güvenilir biri arkadaşlar
  • ÖZEL İNDİRİMDİR TEK SEFERLİKTİR! 10.000GC TAM OLARAK 25$'DIR VE TEK SEFERLİKTİR...16.000GC'nin 100$ OLDUĞU BİR YERDE BU İMKAN KAÇMAZ ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.