Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.249
Cevap
17
Favori
51.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat636

quote:

quote:

quote:

quote:

Mobil odinle yazdırdım 4.2.2 yi cihaz iyice saçmaladı ekrar kararması karıncalanma donma vs vs. wipe yaptım durum aynı formatladım gene aynı bilginiz olsun sakın denemeyin......

Emeğin için teşekkürler zahmet oldu sana. birde ilk sayfadaki mantıkla fransa 4.0.3 ten 4.2.2 ye doğru güncellemeyi cihaza yaptıralım bakalım sonuç ne olacak eğer oda olmazsa romda hata olduğunu kabul edeceğim.

Rica ederim yalnız ddurum aynı dün geceden beri uğraşıyorum cihaz p3105 olmuyor denemediğim yöntem kalmadı cihaz p3100 custom diyor cihaz hakkındada ise p3105 olarak geçiyor anlayacağınız servislik durum olsa kesemizden gidicek

Şu olayı bir açıklığa kavuşturalım hocam cihazın neresinde p3100 neresinde p3105 yazıyor screen shot koyabilirmisin?

Benimde niyetim o günlerdir uğraşıyoruz herkes sağolsun... hocam cihaza p3105 atıyorsun cihaz hakkında kısmında p3105 yazıyor ve durum ise değiştilidi diyor odin moda alıyorsun p3100 yazıyor ne zaman p3100 yüklediğimde tekardan bu sefer offical cihaz durumu resi oluyor ve p3100 kalıyor değişen bişey yok p3105 romunu attığımda sayaç artıyor p3100 atıyorum resmi oluyor ve sayaç sıfırlanyor kendiliğinden

hocam odin modu ne? 4.0.4 turkiye romunu attıktan sonra rootla sayacı sıfırla tekrar aynı romu at sana zahmet.

Power tuşu ve ses kısma ile alıyoruz ya odin moduna yani dowlanding modu oluyor neyse son kez deniyorum gerçi çok denedim ama bakalım

• Sedat636 S kullanıcısına yanıt
    4.0.4 türkiye romu değil mi?
  • Arka kapak ta
  • quote:

4.0.4 türkiye romu değil mi?

Evet cihazın üzerinde gelen birebir orjinal ics 4.0.4 romu. şuan atıyor açılsın root layıp tekrar pc odinle aynı ilk sayfadaki gibi yapıyorum daha önce denemiştim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunatic49

Arka kapak ta

p3105 güzel kardeşim teknosa ürünü
  • quote:

Arka kapak ta

ya arkadaşlar benim mi beynim durdu bu ne demek şimdi?
    ilk 4.0.4 ü yükledikten sonra fabrika ayarlarına dön ondan sonra sayacı sıfırla en son 4.0.4 ü tekrar at
  • quote:

quote:

Arka kapak ta

ya arkadaşlar benim mi beynim durdu bu ne demek şimdi?

ilk sayfa mesajını okumuşum. Model nerede yazıyor diye sormuşlardı.19. son sayfay görmemişim.konu ile alakasız kusura bakmayın.
    panik yok yani...
  • quote:

ilk 4.0.4 ü yükledikten sonra fabrika ayarlarına dön ondan sonra sayacı sıfırla en son 4.0.4 ü tekrar at

döndüm wipe işlemleri yaptım rootladım ardından pc odinle p3105 romunu yazdırıyorum şuan artık kısmet olucağı yoksa yok birde başka arkadaşlarda denesek daha iyi olur hocam
  • aslında en mantıklısı en son söylediğin sende sistem körlüğü olmuş olabilir romu yüklerken hep aynı hatayı yapıp normal olduğu algısına kapılabiliyor insan son kez dene bakalım birde başka arkadaştan rica ederiz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 6 Ağustos 2013; 0:42:31 >
  • quote:

aslında en mantıklısı en son söylediğin sende sistem körlüğü olmuş olabilir romu yüklerken hep aynı hatayı yapıp normal olduğu algısına kapılabiliyor insan son kez dene bakalım birde başka arkadaştan rica ederiz....

Yok hocam değişen olmadı. P3100 ve Custom binary dowland 1 oldu. current binaryde custom yani p3105 yedi mi customa düşüyor.. en iyisi başka arkadaşlardan deneriz
    tamam hocam iyi geceler yarın bakarız artık çaresine
  • quote:

tamam hocam iyi geceler yarın bakarız artık çaresine

İyi gecer hocam.
  • Merhaba arkadaşlar
    4.2.2 üzerindeki orjinal klavye çok yiyor ramden bu araştırmayı yaptım ve daha güzel bir klavye buldum. Klavyeyi özelleştirebiliyorsunuz diğer klavyeler gibi değil stabil ben sorun yaşamadım şimdiye kadar yüklemek isteyen arkadaşlar dosyayı indirin rardan çıkartıp tablet hafızasına yada hafıza kartına atın fark etmez tabletten dosyalarıma girin ordan bulup kurun ardından mesajlara girin kendi klavyesi ile açılacaktır üst statüs bar çubuğunu indirin ve klavye simgesi olur ya üst tarafta bişey yazarken çıkar hep (Giriş yöntemi seç) girin 3 seçenek gelecek oradan Android Aosp klavye olucak onu seçin ve kontrol edip bişeyler yazın son olarak yeniden başlatın cihazı bu kadar hayırlı olsun.

Link:http://s3.dosya.tc/server8/o2jtEc/LatinIME.rar.html

Orjinal klavyesi 33 mb yiyor.
     Samsung Galaxy Tab 2 7' (3105) Ana Konu

Orjinal asop klavye 25 mb yiyor.

Klavyenin görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat636 -- 6 Ağustos 2013; 14:33:20 >

• eaduvan E kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar france 4.2.2 rom da recovery mod wipe cache no commad sorunu kartel1 in ilk mesajda verdiği CF-Auto-Root-espressorf-espressorfxx-gtp3100.tar.md5 dosyasını yükledikten sonra düzeldi..bu arada herkesin bayramı mübarek olsun.iyi bayramlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashtan -- 8 Ağustos 2013; 22:48:32 >
  • Sammobile'dan france 4.2.2 rom'u indiremiyorum. Üye olduğum halde indirme linkine tıkladığımda Not Login uyarısı veriyor. Varmıdır bir bilgisi olan?
  • Arkadaşlar bu cihazı italya 4.0.4 ics yerine 4.2.2 fransa 3100 yükleyerek firmware etsek sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ento

Sammobile'dan france 4.2.2 rom'u indiremiyorum. Üye olduğum halde indirme linkine tıkladığımda Not Login uyarısı veriyor. Varmıdır bir bilgisi olan?

http://www.hotfile.com/dl/237237887/c372f0b/P3100XXDMG6_P3100OXADMG6_XEF.zip.html
  • Arkadaşlar hepinizin bayramı mübarek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 8 Ağustos 2013; 21:01:05 >
  • Herkese iyi bayramlar.

Arkadaskar bu 4.2.2 icin kurulum sorunsuz yapilabiliyorsa, bilen bibarkadas ilk sayfaya detayli anlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.