Şimdi Ara

The item that you've requested is not available in the Turkish store

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçesi: "Talep ettiğiniz item Türk store'unda mevcut değil". Bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba? Mesela yurtdışından iphone alışveriş kartlarından alsam, onlarla satın alabilir miyim?

• Allah ım sen akıl fikir ver yarappim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgeyi değiştirerek yapabileceğinizi düşünüyorum ama tam emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple ID'inde ki ülke ile uygulamanın paylaşıldığı ülke uygun değil, kartlarla kullanamazsın ama ülkeni o programa uygun bi yerle değiştirirsen olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talha59

Allah ım sen akıl fikir ver yarappim.

Kime? Banayse neden? Bu saçma sapan, aşağılayıcı mesajlar ve sahipleri hakkında forum yönetimi ne zaman bir şeyler yapmaya başlayacak?

Arkadaşlar, USA store'a çevirmeyi denedim, işe yaramadı. Uygulama ile ilgili genel bir sorun mevcut sanırım. Bu arada Google Maps ABD mağazasında gözükürken Türk mağazasında gözükmüyor. ABD mağazasından, inceleyip görmeme izin vermesine rağmen, indirmeme izin vermiyor, Türkiye olarak seçmemi istiyor. Türkiye seçince de bulamıyor Google Maps'i. Neden anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aufmerksamkeit

quote:

Kime? Banayse neden? Bu saçma sapan, aşağılayıcı mesajlar ve sahipleri hakkında forum yönetimi ne zaman bir şeyler yapmaya başlayacak?

Arkadaşlar, USA store'a çevirmeyi denedim, işe yaramadı. Uygulama ile ilgili genel bir sorun mevcut sanırım. Bu arada Google Maps ABD mağazasında gözükürken Türk mağazasında gözükmüyor. ABD mağazasından, inceleyip görmeme izin vermesine rağmen, indirmeme izin vermiyor, Türkiye olarak seçmemi istiyor. Türkiye seçince de bulamıyor Google Maps'i. Neden anlamadım.

Cunku google maps turkiye magazasinda mevcut degil. Amerika ya da var olan baska bir ulke magazasindan edineceginiz uyelikle indirebilirsiniz.

• quote:

Amacın saçma sapan mesaj atıp post kasmaksa başka yere git

• quote:

Orijinalden alıntı: Aufmerksamkeit

quote:

Google Maps'i Amerika hesabımdan indirdim fakat telefon dilim ingilizce birde o şekilde deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.