Şimdi Ara

HTC One ön taleplerinin ABD'de yüzbinlerce olduğu belirtiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One ön taleplerinin ABD'de yüzbinlerce olduğu belirtiliyor

Yılın en iddialı modellerinden birisi olan HTC One ile kötü günleri geride bırakarak çıkış yakalamak isteyen HTC, bileşen tedariğinde sıkıntı yaşanması nedeniyle, ürünün çıkışını ertelemek zorunda kalmıştı. 

İngiltere, Almanya ve Tayvan'da bu hafta modelin piyasada olması beklenirken, ABD, Kanada, Avrupa ve Asya/Pasifik ülkelerinde Nisan ayı sonunda pazara sunulacak. 

Firmanın ön talebe başladığı ABD'den ise iyi haberler geliyor. HTC pazarlama başkanı Jason MacKenzie, şimdiye kadar tasarladıkları cihazlar içerisinde en güçlü başlangıcı HTC One ile yaptıklarını ve cihaza olan ön talebin yüzbinler ile ifade edildiğini belirtti.

HTC ayrıca bir eskiyi getir yeniyi götür kampanyası da başlattığı için ABD'de yüksek bir talep oranına ulaştı.

Görkemli bir etkinlik ile tanıtılan HTC One, Snapdragon 600 çözümü, 4.7 inçlik Full HD S-LCD3 ekran gibi temel donanım özelliklerinin yanında BoomSound stereo ses sistemi, Ultrapixel kamera teknolojisi, BlinkFeed anasayfa besleme ekranı gibi ekstra donanım ve yazılım özellikleriyle adından söz ettirdi. Buna paralel olarak da tüketici tarafında büyük bir ilgi oluştu. 

Ancak ön taleplerin tamamının siparişe döneceğini söylenemez. Müşterilerin vazgeçme hakkı da olduğu için asıl rakamlar satışlar başladığında ortaya çıkacaktır. Yine de modelin kısa sürede milyonluk satış rakamlarını geride bırakacağı tahminini yapabiliriz.

• Her yeni iPhone modeli, S3, S4, note serisi zaten ABD'de milyonlarca talep alıyor. Yüzbinlerce olması az gibi :/

• Rekabet olması son tüketiciye yani bize yarar.Geçen seneki gibi bir tekel olmaz inşallah bol çeşit görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Her yeni iPhone modeli, S3, S4, note serisi zaten ABDde milyonlarca talep alıyor. Yüzbinlerce olması az gibi :/

Haberi kim sunmuş ona bak

• Htc one bu yılın en başarılı telefonu bana göre. S4 ü geçemez muhtemelen ama iyi satış yapacağını düşünüyorum.

• Acele et HTC.. En erken sen duyurdun ama hala tık yok..

• Sanırım RIM den önce HTC nalları dikecek. Alametleri Windows Phone lu cihaz çıkarmasından belli olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 26 Mart 2013; 17:23:23 >
  • Diğer firmalar milyon talepler diyor,HTC ise yüz binler,ciddi kurumsal hatalar yapıyorlar.

• Adamın 50 bin dolar geliri var telefona 3 ayda bir 300-400 dolar verse çokmu tabiki satar bize gelince sözde 10 bin dolar gelir telefon 1000 dolardan aşağı değil şimdi bazıları çıkar vergi der cari açık der bana ne kardeşim açıktan maçıktan benmi cari açığı kapatacağım çalıp çırpmasınlar cari açıkta olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Her yeni iPhone modeli, S3, S4, note serisi zaten ABDde milyonlarca talep alıyor. Yüzbinlerce olması az gibi :/

Haberi kim sunmuş ona bak

hahahaha akşam akşam iyi güldüm allahta sizi güldürsün
  • Avea da ön talepleri başlatır artık
  • HTC batsa da şu telefonu ucuz yollu alsak iyi olurdu dimi.. (#speedstepduymasın :) )

• HTC batsa da şu telefonu ucuz yollu alsak iyi olurdu dimi.. (#speedstepduymasın :) )

• ekrem71 yapmış yine yapacağını :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan

HTC batsa da şu telefonu ucuz yollu alsak iyi olurdu dimi.. (#speedstepduymasın :) )

Htc batarsa bu telefonu rüyanda bile göremezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon başarılı fakat tercihim tüketicisini yarı yolda bırakan bir firma asla olamaz. Önce güncelleme sonra ürün.
    Umuyorum bundan sonra One + modeli gelmez yine umuyorum çıktıktan kısa bir süre sonra sorunlu donanımı olmaz.
    Tüketici artık akıllandı ama bu firmalar akıllanmadı. Başarılı olsun da pazar kızışsın istiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Adamın 50 bin dolar geliri var telefona 3 ayda bir 300-400 dolar verse çokmu tabiki satar bize gelince sözde 10 bin dolar gelir telefon 1000 dolardan aşağı değil şimdi bazıları çıkar vergi der cari açık der bana ne kardeşim açıktan maçıktan benmi cari açığı kapatacağım çalıp çırpmasınlar cari açıkta olmasın

Cari açık vatandaşın harcamalarıyla çok çabuk değişiklik gösterebiliyor. Devlet cari açığı azaltmak için ithal kamu harcamalarını ürünlerin muadillerini bir miktar pahalı da olsa yerli malından yana kullanarak azaltmaya çalışıyor. Sen ben ne harcıyorsak cari açığa etki ediyor malesef. Osmanlı zamanında verilen kapülasyonların ekonomiye zarar verdiği gibi cari açığın artması da aynı şekilde risk teşkil ediyor.

Mesajının başında söylediklerine katılıyorum, satın alma gücü farkı konusunda haklısın.

• cikinca almak isdiyorum yeni elma cikana kadar.

• Şu cihazın üstünde Samsung yazsa kıyamet kopmuştu.

Tasarım harika, telefon harika, iphone, galaxy vs hikaye şu tasarımın yanında, tek sorun HTC.

Eminim burada yazılanları çok daha iyi görüyordur HTC, ki artık sürekli telefon çıkarmayacaklarını vs açıkladılar.

TR' ye gelir gelmez ilk müşterisi benim...

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Sanırım RIM den önce HTC nalları dikecek. Alametleri Windows Phone lu cihaz çıkarmasından belli olmuştu.

android die bişey yokken htc zaten windowslu telefon çıkarıyordu.. piyasada ne apple nede samsung varken.. oyüzden windows herzaman htc için varolacaktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.