Şimdi Ara

Hava durumu sorunu hala çözülemedi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar hava durumunun çözümü için saurik in verdiği kodu, cydia güncellemelerini yüklemeyi, ifile dan 2 dosyayı silneyi defalarca denedim bunları denerken appsyncyi de sildim fakat olmuyor olmuyor, tek işe yarayan weather app fix tweaki fakat ben tweaksiz yapmak istiyorum 6.1.1 de güncelleme işe yaramıştı 6.1.2 de beden olmuyor acaba? Çözüm hakkın ben yaptım oldu diyecekler dışında bilinler yöntemlerden farklı bir şey söyleyebilecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• weather fix ios6 yamasını indirip yükleyebilirsiniz. Cydia'da aratırsanız bigboss reposunda bulabilirsiniz.
  • Tweak le yapmak istemiyorum dedim ama bigbiss olursa olabilir tabi ama bigbiss da dediğin tweak yok

• cydia.vn bu repodan yukledim ve duzelttim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

cydia.vn bu repodan yukledim ve duzelttim ben

Biliyorum düzeldiğini ben tweaksiz sormuştum saol yinede

• http://cydia.myrepospace.com/kalora/

iOS 6 Weather App Fix kurman yeterli sorunsuz %100 olacaktır
  • O zaman telefonunu restore ettikten sonra hava durumunu açıp konum girebilirsin. Konum girdikten sonra jb yaparsan sorun çözülmüş olacaktır. Restore etmem diyosan da bi konu vardı ama ne kadar doğru bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: e90user

quote:

Tweak ile duzeltmeyi neden istemediginizi sorabilirmiyim? Bi etkisi mi var merak ettim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e90user

quote:

Tweak ile duzeltmeyi neden istemediginizi sorabilirmiyim? Bi etkisi mi var merak ettim

Kesin bildiğim bişey yok ama tweakle düzeltme yapmayı sevmiyorum ramden falan yediğini düşünüyorum, kendi fikrim tabi bu yanlış da olabilir. Restoresiz bir yöntemi olması lazım diye düşünüyorum zaten restore şanşım da yok artık.

• sen o şansı JB işine girerek çoktan kaybettin o tweaki yüklemesen başka tweak yükleyeceksin. bunu yüklemezsen şunu yükleyeceksin. bazen insan dayanamıyor denemek istiyor, bi süre sonra bakıyosun tel kafayı yemeye başlamış, çakıyosun restore. biraz böyle default kullanayım diyosun ama olmuyor, sağdan soldan çekerek açılan kapanan kısayollar, her zaman elinin altındaki fonksiyonlar yok! alışmış kudurmuştan beterdir diyerek dayanamıyosun ve yine JB. sonra herşey sil baştan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

sen o şansı JB işine girerek çoktan kaybettin o tweaki yüklemesen başka tweak yükleyeceksin. bunu yüklemezsen şunu yükleyeceksin. bazen insan dayanamıyor denemek istiyor, bi süre sonra bakıyosun tel kafayı yemeye başlamış, çakıyosun restore. biraz böyle default kullanayım diyosun ama olmuyor, sağdan soldan çekerek açılan kapanan kısayollar, her zaman elinin altındaki fonksiyonlar yok! alışmış kudurmuştan beterdir diyerek dayanamıyosun ve yine JB. sonra herşey sil baştan

Yok zaten jb'e alışan bırakamaz bida onu anladım hava durumunu kullanmıyorum zaten ama insan çalışır halde dursun istiyo. Ve eminim ki o tweak in yaptığı işi elle yapmak da mümkündür ben onun peşindeyim işte

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.