Şimdi Ara

Ipad ve Ipad Mini Bilgi Fakiri??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende ıpad almak istiyorum yardımcı olur musunuz?
    bu konuda resmen bilgi fakiriyim
    çünkü ilk defa tablet almayı düşünüyorum
    tablette kafama takılan bir sürü soru var özellikle ıpad ve ıpad minide hafıza olayı yani 16 -32-64 olmasının çok bir önemi var mı . ben harici disk kullanıyorum. yani ıpad den çektiğimiz foto vb müzikleri harici diske kopayabiliyorum sanırım??
    ben en çok wifi den yararlanarak evde ve dışarıda mağaza-cafe bulunduğum yerlerde çok sayıda wifi var bunlardan yararlanarak kullanmak istiyorum . yine uzakta olan arkadaş vb kişilerle görüşme amaçlı facebbok twiter ve özelliklede skype den görüşme yapmak istiyorum ön kamera hd diyorlar ama net bi açıklama göremedim. kamera 5mp kalitesi ne boyutta?
    3g li olması çok mu önemli?
    birde ıpad lerde 2-3 ve 4. nesil var ama mini de 2-3 ve 4. nesil yada retina yazmıyor yani hangisi yeni anlayamıyorum?
    sizin anlayacağınız ıpad konusunda bilgi fakiriyim
    yardımcı olursanız çok sevinirim?
    birde uygun fiyata aldıgınız yada sürekli olumlu görüş alan hangi sitelerden almamı tavsiye edersiniz?

• Mini şu an sadece tek çeşit ve retinasız. O nedenle mini için nesil olayları şuan da yok.
    İpad için şu anda new ipad yazan 3. nesil yeterli ama paran varsa yada ilerisi için güçlü işlemcim olsun dersen İpad 4 al. Bazı yerlerde adı New ipad retina display diye de geçiyor.
    İsim olayları biraz karışık şu anda ipad in 4. nesili için. 3g olması olayına sen karar ver. Mesela evde TTNetin varsa ve modemin kablosuz ise evden çıkartmam dersen 3g lazım değil. Yada cep telefonunu modem olarak kullanabilecek bir özelliğin varsa yine 3g li almana gerek yok. Ama dediğim gibi karar senin. Parasal sıkıntın yoksa 3g li al.
    HAfıza olarakta şunu diyeyim. Eğer oyun merakın fazla ise 16 gb yetmeyebilir. resim ve videolar yer kaplamaz fazla.
  • tşk ederim kardeş
  • var mı detyalı bilgi verecek arkadaşlar?
  • Dediğin gibi en çok takıldığın yerlerde WiFi varsa 3Gli almana hiç gerek yok.

Normal iPad'lerde ise sadece 3 ve 4'te Retina var.
    iPad Mini zaten tek model, onda da Retina yok. İleride çıkacak modelde Retina olacak ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini 16gb wifi+bluetooth yeter artar kafanı yorma gold'tan wep'e özel ikibuçuk ay sonra vadesiz taksitler başlıyor kampanya var kaçırma derim..Retina ekranada kafanı yorma mini ekranı gayet başarılı öle yok işlemciymiş vb felan boşver hiçbişey farketmiyor bnde mini var açamadığı app yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.