Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Performans Değerlendirmesi 'HTC One, iPhone 5 ve Xperia Z'ye karşı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
18.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung yeni nesil süper telefonu Galaxy S4'ü kısa bir süre önce Amerika'da lanse etmiş, biz de hem bu etkinliğe katılmış hem de oldukça detaylı bir ön inceleme videosunu sizlerle paylaşmıştık. Yeni videomuzda ise Samsung Galaxy S4'ün rakiplerinde olmayan donanımsal ve yazılımsal özelliklerini masaya yatırıyor ayrıca çok sayıda test uygulamasındaki performans sonuçlarını paylaşarak HTC One, Sony Xperia Z ve Apple iPhone 5 ile karşılaştırıyoruz.

• S4 açık ara ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MeMeNto_ -- 25 Mart 2013; 21:26:38 >
  • önlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terlik gibi telefon bu ne boyle

• reklam alanı

• S4 der çekilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yhut

Terlik gibi telefon bu ne boyle

• GeForce TITAN incelemesi olacak mı?

• Nasıl Octa geç gelir be of canım sıkıldı tamda alacaktım...

• s4'e methiye...

• Kağıt üzerinde hepsi, al eline kulllan yine takılacak o telefon youtube dakı videolarda da var widget ekranı yıne gec geliyor browserda kaydırma yapıca yıne sayfanın geç gelmesi aynı tas aynı hamam
  • s4 mesajlar,telefon ve rehberi iphone5 kadar hizli acabiliyorsa alirim hemen:-)

• Telefonda gözle görülür farklar arıyorsan htc one ..

• 2. milisaniye yarışını yine başlattı abi htc one ile s4 arasında hız olarak ne fark var 10 ms nin hesabını yapanlar var
    bana bu video çok saçma geliyor s4 önde falan denince olayı tam kavrayamayan birine htc one kötü olarak gözüküyor fakat 2sini yan yana koyup bakıyorum hızda s4 10ms öndeyse o ufak mono hoparlörü kasası diğer ek özellikleri vs. htc one BANA GÖRE(kendi kullanım alanıma göre) her türlü ezer, hızı zaten aynı biraz daha geniş açıyla bakmak lazım diye düşünüyorum
    edit: tabi kullanımda da çok fark var testler gerçek sonuca zaten ulaşamıyor s3 rehberi 5sn sonra açan bir telefon şikayet etmeyen yok sanırım, ek olarak yanlış anlaşılan diğer durum benim sitemim böyle basit bir konuyu sadece sonuçları diğer videolara eklemek yerine ek 20dk lık bir video çekilip videoda s4 htc one ı geçti gibi kelimelerin ayrıntısını tam bilmeyen olayı kavrayamayanlara videodan yola çıkarak karşılaştırma yapıp s4 çok daha hızlı rami daha iyi işlemcisi daha gibi gbi net sonuçlara varıp diğerini daha geride sanması gibi yanlış anladığını çok görüyorum bu nedenle konuştum biraz daha yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesi adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 25 Mart 2013; 22:37:15 >

• Erdi abi agzina saglik. Samsung, efsane bir telefon hazirlamis. Hadi HTC One neyse de Xperia Z ve iPhone 5 e gecmis olsun.

• gpu çok aynı hızlarda çalışmıyor htc one la, glbenchmark ta htc one ın 34 fps sine karşı 40 fps ye kadar çıkmış s4. htc onedaki adreno 320 normal adreno 320 den 10% hızlı s4 teki %30
  • S4 ile iphone 5 aynı tarihde mi çıktı da kıyaslıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Erdi abi agzina saglik. Samsung, efsane bir telefon hazirlamis. Hadi HTC One neyse de Xperia Z ve iPhone 5 e gecmis olsun.

Sadece Xperia Z ye geçmiş olsun. 5S gelince görürüz iphone-sgs4 karşılaştımasını

• s3'un s4'un buglarini bosverin de bu donanim haberin buglari ne olacak onu merak ediyorum ben? yorumlara arti eksi duzgun calismaz, videolar kafalarina gore acilir, siteye giris sorunlu, yoruma arti verdiginde videonun kapanmasi, chrome - explorer farketmezsizin surekli sorunlu :) Herseyi bi kenara birakip siteye bir duzenleme yapsaniz ne guzel olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

2. milisaniye yarışını yine başlattı abi htc one ile s4 arasında hız olarak ne fark var 10 ms nin hesabını yapanlar var
    bana bu video çok saçma geliyor s4 önde falan denince olayı tam kavrayamayan birine htc one kötü olarak gözüküyor fakat 2sini yan yana koyup bakıyorum hızda s4 10ms öndeyse o ufak mono hoparlörü kasası diğer ek özellikleri vs. htc one BANA GÖRE(kendi kullanım alanıma göre) her türlü ezer, hızı zaten aynı biraz daha geniş açıyla bakmak lazım diye düşünüyorum

sonunu izleseydin bari adam zaten sadece performans olarak böyle demiş tercih etmek için başka birçok sebep var demiş telefon alırken s4 ü beğenmezsin almazsın ki beğenmemişsin anladığım kadarıyla
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.