Şimdi Ara

Facebook Messenger'ın iOS versiyonu İngiltere'de de sesli görüşme desteği sunmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz ay Kanada ve ABD'deki Facebook Messenger kullanıcıları uygulama üzerinden ücretsiz olarak sesli görüşme yapmaya başlamıştı. Bu özelliğin Kuzey Amerika'da devreye girmesinin ardından akıllara gelen ilk soru ise, bu özelliğin diğer ülkelerde de kullanıma sunulup sunulmayacağı olmuştu. Özelliğin desteklendiği ülkelerin kapsamını genişletme konusunda ilk adımları atmaya başlayan Facebook, İngiltere'deki iOS kullanıcılarının Facebook Messenger üzerinden sesli görüşme yapmasının önünü açtı.

Bu genişleme sayesinde, İngitere'de yaşayan kullanıcılarda artık, mobil veri paketleri üzerinden ücretsiz olarak sesli görüşme yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar, uygulamanın push bildirim desteği sayesinde, çevrimdışı arkadaşlarına sesli mesajlar da bırakabilecek.

Viber ve Skype gibi benzer uygulamaların sunduğu kalitede bir sesli görüşme imkanı sunduğu belirtilen uygulamanın İngiltere'nin ardında diğer Avrupa ülkelerinde de kullanıma sunulup sunulmayacağını ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz. 

• Geç bile kaldı İOS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

Geç bile kaldı İOS.

ios lik yada apple lık bir durum yok ki ?

Facebook yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

Geç bile kaldı İOS.

ios lik yada apple lık bir durum yok ki ?

Facebook yapıyor.

arkadaş ne demeye çalışmış ben de anlayamadım
  • Ben de sürekli arkaplanda çalışıp baya bi ram yiyordu bu messenger.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.