Şimdi Ara

--> Kulüp NISSAN … Bir TIKla Gelir :) <-- (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
7
Favori
423.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun.Güle güle kullan.Hoşuna gittiyse kimin ne dediğini boş ver..Ağzı olan konuşuyor.
  • Araştırmalar gösteriyor ki çok fazla tutulmasa da verilen parayı hak eden 2 marka var Nissan ve mitsubishi gerisi hikaye.
  • merhaba arkadaşlar,

2006 model nissan micra kullanıcısıyım benide eklerseniz sevinirim :)
    aracımın 30,000km bakımını yola çıkacağımdan acilen yaptırmak istiyorum aslında çetaş a gidiyordum fakat orası kapandığından yeni bir servis bulmam gerekiyor istanbulda tavsiye edebileceğiniz servis neresi var acaba
    birde 30,000 bakımı için kuzeyden fiyat aldım 400 ytl verdiler+ frenler değişecekse onun içinde 120 ytl istediler toplam 520 ytl gibi bir fiyata gelecek, micra sınıfında bir araç için bu bedel bana yüksek geldi daha uygun yaptırabileceğim bir yer biliyormusunuz? ayrıca izmirede sık sık gittiğimden orda daha ucuza yaptırma imkanım olurmu acaba olursa izmirdede yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim tşk.
  • Tekrar merhaba, önceki yazımda da yazmıştım aracım 2006 model Almera ve iki gün önce 30000km bakımını yetkili serviste yaptırdım. Öncelikle şunu söyleyeyim hizmet güzel.Fiyat olarak 310 YTL tuttu.Balatalar değişmedi gerek yokmuş 30000 daha gider dedi teknik danışman . Yalnız silecek süpürgelerinin değişmesi gerektiğini söyledi ve takımına 75 ytl istediler , bende kalsın dedim ordan çıkınca aksesuarcıya gittim sadece silecek lastiklerini değiştirdim ve çokta güzel silmeye başladı ücret olarak 15 ytl verdim. Yani kısacası arkadaşlar ben şunu anladım ufak tefek işler için servise gidilmeyecek önemli durumlarda gidilecek, bakım gibi değişmesi gereken kritik parcalar gibi.
  • Yawww ben sormayı unuttum , Rod ayarı ve Balans ayarı bana kaça patlar acaba, Almeraya yaptıran varmı bilgi verebilirse sevinirim...
  • uzun zamandır yaptırmadım ama ort-balans sanırım 50 ytl civarında olsa gerek
  • Teşekkürler realgs, yaptırıp görücez artık
  • arkadaşlar yokmu önerebileceğiniz bir servis forum üyelerine indirim filan yapabileck bir yer özellikle avrupa yakasında?
    birde bu aralar nissanda sizce işçilik yada parçalarda indirim kampanyası olma imkanı olabilirmi uzun zamandır kampanya olmadı diye biliyorum ben ama?
  • hknmrt arkadaşım, ben nissan merkeze servise gitmeden önce sordum kış kampanyası düzenlenecekmi diye.
    Sadece paket indirimler yapılacakmış ekim ayında (balataların değişmesi gibi). Periodik bakımlardaki indirimler sadece yaz başlarında (Nisan-Mayıs) olacakmış.
  • slm
    eski model nissan sunny i degıstırmek ıstıyorum.
    logan yada nıssan arasında kararsızım
    bu mu ?
    http://www.sahibinden.com/askerden_kazasiz_!_boyasiz!_orjinal!WQQaXQQ8408691WQQpXQQdisplayitem
    yoksa bu mu ?
    http://www.sahibinden.com/sitenin_en_temiz_logani_sifir_kokusu_bile_icinde_daha_halen_warWQQaXQQ6822223WQQpXQQdisplayitem
    arkadaslar karar veremedım yardımlarınızı beklıyorum.
    artısı eksısı nelerdır sızce ?
    bırısı yenı az kullanılmıs dıgerı eskı ama adı marka hangısı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 29 Eylül 2008; 2:30:41 >

• MErhabalar bende Antalyadan Yeni katıldım 2005 model Almera Tekna sedan aldım aranıza katılmak isterim.
    ayrıcada sormak istediklerim var acaba bu araçların yedek yakıtları ne kadar benzin alır acaba?
    ortlama yakıtlarınız nasıldır?
    saygılarımla
    Mehmet Şimşir
  • Arkadaşım kaça aldın sorabilirmiyim? kaç km de?
    quote:

Orjinalden alıntı: ymantalya

MErhabalar bende Antalyadan Yeni katıldım 2005 model Almera Tekna sedan aldım aranıza katılmak isterim.
    ayrıcada sormak istediklerim var acaba bu araçların yedek yakıtları ne kadar benzin alır acaba?
    ortlama yakıtlarınız nasıldır?
    saygılarımla
    Mehmet Şimşir

• Arkadaşım aracım ilk elden aldım 18000ytl ye aldım aracım şuan 96000kmde fakat bütün bakımları zamanında yapılmış ve orjinal bir araba hiç bir kazası,değişeni felanda yok benide o cezbetti bakalım daha alalı 3 gün oldu 06 ekimde aldım ilerliyen günlerde daha da iyi tanıyacağım aracı...

saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: ymantalya

Arkadaşım aracım ilk elden aldım 18000ytl ye aldım aracım şuan 96000kmde fakat bütün bakımları zamanında yapılmış ve orjinal bir araba hiç bir kazası,değişeni felanda yok benide o cezbetti bakalım daha alalı 3 gün oldu 06 ekimde aldım ilerliyen günlerde daha da iyi tanıyacağım aracı...

saygılarımla

Hayırlı olsun. kazasız belasız inşallah. Benimde aklımdaki en önemli araçlardan biri 2005 veya üstü almera tekna. sorunsuz bir araç olduğuna inanıyorum fakat yine de parça va bakım masrafları da aklıma gelmiyor değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: micro77

slm
    eski model nissan sunny i degıstırmek ıstıyorum.
    logan yada nıssan arasında kararsızım
    bu mu ?
    http://www.sahibinden.com/askerden_kazasiz_!_boyasiz!_orjinal!WQQaXQQ8408691WQQpXQQdisplayitem
    yoksa bu mu ?
    http://www.sahibinden.com/sitenin_en_temiz_logani_sifir_kokusu_bile_icinde_daha_halen_warWQQaXQQ6822223WQQpXQQdisplayitem
    arkadaslar karar veremedım yardımlarınızı beklıyorum.
    artısı eksısı nelerdır sızce ?
    bırısı yenı az kullanılmıs dıgerı eskı ama adı marka hangısı ?

Almera Loganla kıyaslanmaz.

ilandaki almeradan 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Ancak ilandaki fiyat yüksek. 2001 Almeraya a parayı vereceğine 1000 -1500 lira daha verip 2005 model üzeri almera tekna alabilirsin.

2001 modeller 15 -16 arası fiyatları var.

logan kesinlikle alma.

• Bencede kıyaslama bu arabaların katogorileri değil zaten.Almera kullanıcı olarak tavsiye ederim Almerayı rahatlık vede konfor bakımından.
    Ben şahsen yeni aldım 1 hafta oldu Nissan almera tekna sedan2005model.
  • selamlar,
    ben de almera kullanıcısıyım. aracımdan süspansiyon sisteminin çok sert olması dışında memnunum. tüm almeralar aynı sertlikte mi, yoksa bana mı sert geliyor acaba?
    saygılar
  • transformers1 arkadaşım, bende 2006 almera tekna var . Süsapansion sertliği normal , hatta aracı teslim alırken bana söylemişlerdi spor araba olduğu için biraz ser dediler.
    Ayrıca Logan la Almera kıyaslaması yapan arkadaş bence hiç düşünme Almerayı al , Logan tam bir teneke, kullanan bir arkadaşım şöyle bir yorum yapmıştı Traktör gibi araba
  • redlock arkadaşım bu fiyat bursa sertepe için mi geçerli?
  • bende 2005 almera tekna aldım
    bir sorum oluacak şehir içi 100 km ortalama kaç litre benzin harcıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.