Şimdi Ara

--> Kulüp NISSAN … Bir TIKla Gelir :) <-- (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
7
Favori
423.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zamanında dayımda 92 nissan NX Coupe vardı ne arabaydı ama geçen sene sattı satarkende çok üzülmüştü 12 senedir kullanıyordu ,220 bini devirmişti ama motorunda tık yoktu hele birde tavandaki camları kaldırdınmı çok fiyakalı oluyordu.
    Şimdi 2006 2.0 megane II HB kullanıyor ama nissandan aldığım zeki bulamıyorum diyor.
  • 2005 model nissan pick up skystar sss var. en büyük dezavantajı 4*2 olması. yağmurda bile arka taraf fena halde kayıyor. bir de arka dar ve kapıları kullanışsız
  • Merhaba arkadaşlar,
    kımse yok bu sayfada artık. Club kurucumuz sayın Sandiego; siz de yoksunuz.
    Sayfamız can çekışıyor.
  • Arkadaşlar başka bir toplanma noktası varsa Haber verin bizde oraya gelelim .Bir kabahatimizmi oldu bilmeden ??? terkedildik
  • Nissan Note 1.5 DCI Tekna Gümüş Gri
  • san diego uzun zamandır uğramıo hayret hiç bu kadar uzatmazdı arayı
  • Arkadaşlar X-Trail sahibi üyemiz var mı? 2003-2004 X-Trail tavsiye eder misiniz? Yakıt tüketimi ve bakım masrafları nasıl?

Özellikle şehiriçi
  • 2005 model Nissan Almera 1,5 Tekna hakkında bilgi almak isitoyorum arkadaşlar. Eğer bu araçla ilgili bilgi verirseniz çok memenun olucam; çünkü pek bir yorum bulamadım güncel olarak.
    Süspansiyonları sert olması dışında ne gibi eksileri var.
    Artılarını az çok biliyorum. Önemli olan kronik problemleri varmı? veya başka kullandıkça çıkan problemler.
  • Arkadaşlar 2000 model bir Nissan Primera sahibi oldum.16 yıllık(0 km almıştım) yürüyen gaz tenekesinden(Tofaş Şahin) sonra bana lüx bir jete biniyormuşum hissi veriyor.
    Sizlerden bir isteğim var.Elinde kullanma klavuzu olan varsa scanner ile tarayıp bir paylaşım sitesine atarsa çok makbule geçecek.
  • Bana cevap yazacak yok mu? Çok merak ettiğmi bir araç bu nissan almera tekna 2005 model 1,5 benzinli olan.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madem -- 2 Şubat 2008; 19:40:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: madem

Bana cevap yazacak yok mu? Çok merak ettiğmi bir araç bu nissan almera tekna 2005 model 1,5 benzinli olan.

bir arkadaşım almıştı arabanın hızlanması felan iyiydi fakat sıralı lpg taktırmıştı çok yol yaptığı için onun dışında bir problemi yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: madem

Bana cevap yazacak yok mu? Çok merak ettiğmi bir araç bu nissan almera tekna 2005 model 1,5 benzinli olan.

almera için
    süspansiyonu sert ve 1.5 olmasına ragmen 1.6 note dan daha çok benzin yakıyor
    bir kısmındada far problemi olmuştu hatta servisten çagırıp ucretsiz değiştirdiler
  • İyi akşamlar,

2000 model mondeo kullanıcısıyım ancak daha önce uzun süre japon arabası (mazda) kullandığım için japon aracına dönme gibi bir planım mevcut.
    Otomatik araçlara önyargımdan dolayı ve 2000 model primeraların düz vites alternatifi olmadığı için bu model üzerinde pek durmamıştım. Ancak son zamanlarda otomatik vites aynı zamanda tiptronik araçların konfor ve kullanım rahatlığı primeraya dikkatimi tekrar çekti.

Şu sıralar 2000 veya 2001 nissan primera 2.0 elegance cvt'ler ilgimi çekiyor ancak bazı şüphelerim de var.Şöyle ki,

Otomatik şanzımanların bu araçlar için kronik bir rahatsızlığı var mı? Arıza gibi durumu oluyor mu? Alırken şanzımanın dikkat edilecek bir ayrıntısı var mıdır?
    Bunun haricinde japon araçların motorlarının çok dayanıklı olmasından ötürü motoru ile bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum ancak sürüş konforu, performans, frenaj, sessizlik, iç mekanda rahatsız edici ses-tıkırtı, yakıt tüketimi (tüpsüz) gibi konularda hiçbir bir fikrim yok. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Açıkçası sorunsuz bir araç kullanıyorum, gerek yol tutuş, gerek konfor, gerek performans açısından aracımdan çok memnunum ve değiştiripte sorun yaşamak istemiyorum. Aslında japon hayranlığım yüzünden belki de gereksiz bir iş yapacağım ancak görüşleriniz beni yönlendirecektir. Bir de bu araçların piyasası hakkında tam fikir sahibi olamadım. Genelde araç piyasasına hakimimdir ancak nadir bulunan bir araç olması nedeni iile 11,500'den 19,000'e kadar fiyat aralığı meraklısına satılacak bir araç olduğu kanısı uyandırdı bende. Benim aklımdan geçen en fazla rakam temiz model için 2000 model için 14.000, 2001 model için ise 15,000 civarı acaba yanılıyor muyum? Son olarak 1,8 luxury modelinin motoru bu kasa için yeterli midir? Fiyatları 2000 motora göre daha uygun diğer araçların tersine.

Saygılarımla.

• Nissan'ın Uluslararası Cenevre Motor Show’da, sergileyeceği araçlarından biri de, super otomobili GT-R. Çift debriyaj sistemli, dört çeker bu otomabille sürüş keyfi çok farklı

Nissan, 480PS güç ve 588Nm tork üreten, 3.8lt V6 twin-turbo motorlu, geliştirilmiş dört çeker ve çift debriyaj sistemli GT-R modeli ile otomobil ve sürüş tutkusu kavramlarını yeniden şekillendirmeyi hedefliyor. Yükseklik ayarlı süspansiyon sistemi, sürüş moduna göre ayarlanabilen farklı vites kutusu ve stabilite ayarlarrının sunulduğu GT-R’ da, aracın dinamik ve sportif karakteri ön planda tutuluyor.

GT-R felsefesinin ardında yatan; “her hangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herhangi birisi için bir Super Otomobil” kavramı onu güçlendiren en önemli etkenler. Bir seri üretim otomobili olan GT-R, istenildiği taktirde şehir içersinde ağır başlı bir karaktere bürünürken, aynı zamanda da güçlü sportif karakterini Almanya’ nın efsanevi Nurburring pistindeki rekor tur zamanıyla da kusursuz bir şekilde kanıtlıyor. GT-R’ ın bu fuar için en önemli özelliği ise ilk kez Avrupa’da sergileniyor olması.

• ...

• arkadaşlar hepinize kazasız günler diliyorum....

ben nissan almera kullanıyorum. 2001 model luxry modeli. 2 el benim. sahibi temiz kullanmış. 2 yıldır bende. 80 binde şuan. bir yıl benzinle kullandım, sonra atiker sıralı sistem gaz taktırdım. bir kaç sorum olacak arkadaşlara bu modelden kullan varsa lüten cevap yazın....

ilk hareketi çok seri değil 20 saniyeyi buluyor 100 km ulaşması
    rampalarda hemen düşüyor
    virajlarada (çoğu araba vites düşürmezken) vites küçültüyorum
    50 ytl ile (gaz ve benzin birlikte ısınana kadar benznle çalıştığı için) 175 km gidiyor şehir içi.

acaba benim arabada mı bir sorun var. iki tane servise gttiim bir şey bulamadılar. baskı balata değiştim, orjinal buji,filitre hepsni bakımları zamanında yapıldı. 80 bin km de. bu sorunlar tüm almeralarda varmı?

performans artışı yapmak için yapabileceğim varmı

herkese teşekkür ederim

• bizde de aynı arabadan var, 2006 modeli tekna
    LPG takılı, performans dediğin gibi çok kötü.
    Nano Charger taktırdık, ilk başlarda çok çekindik ama 15gün deneme amaçlı taktırdıktan sonra oldukça memnunuz. sana tavsiye ederim, özellikle kalkışlarda fark ediyo.
    quote:

Orjinalden alıntı: baloglurecep

arkadaşlar hepinize kazasız günler diliyorum....

ben nissan almera kullanıyorum. 2001 model luxry modeli. 2 el benim. sahibi temiz kullanmış. 2 yıldır bende. 80 binde şuan. bir yıl benzinle kullandım, sonra atiker sıralı sistem gaz taktırdım. bir kaç sorum olacak arkadaşlara bu modelden kullan varsa lüten cevap yazın....

ilk hareketi çok seri değil 20 saniyeyi buluyor 100 km ulaşması
    rampalarda hemen düşüyor
    virajlarada (çoğu araba vites düşürmezken) vites küçültüyorum
    50 ytl ile (gaz ve benzin birlikte ısınana kadar benznle çalıştığı için) 175 km gidiyor şehir içi.

acaba benim arabada mı bir sorun var. iki tane servise gttiim bir şey bulamadılar. baskı balata değiştim, orjinal buji,filitre hepsni bakımları zamanında yapıldı. 80 bin km de. bu sorunlar tüm almeralarda varmı?

performans artışı yapmak için yapabileceğim varmı

herkese teşekkür ederim

• bana sorsan lpg işine hiç bulaşma derdim nissanlarda sıralı yada karburatörlü lpg olmuyor bir süre sonra sorunla karşılaşılıyor
  • Arkadaşlar merhabalar Qashqai 1.5 dizel ne zaman satışa sunulacak net bilgisi olan varmı duygugum eylül ekim doğrumudur??? Fiyat olarak tahminleriniz nedir??
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.