Şimdi Ara

Ultrabook Dünyası Bölüm 1: '2si1 arada ultrabook'lar yeni video programımızda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel tarafından geliştirilen ultrabook bilgisayarlar, 2si1 arada formundaki yeni temsilcileri ile dizüstü bilgisayarların üretkenliği ve performansını, tabletlerin taşınabilirliği ve eğlencesi ile harmanlıyor. Ultrabook Dünyası isimli yeni video programımızda dizüstü bilgisayarların geleceğini yansıtan 2si1 aradaki ultrabookları masayay yatırıyoruz. 

• Donanım Haber Kalitesi :)

• ultabook almayı düşünüyorum ancak haswell işlemcileri bekliyorum hem e.k. olmayacak daha hafif ve denilene göre daha performanslı olacak hiç değilse oyunları low ayarda açar

• Acer aspire 7 modelini incelerseiniz çok sevinirim.

• açıkcası pek dolu bir program değil (diğer programlarınıza nazaran) ama sizin yorumlarınızı izlemesi zevkli olduğu için izledim.

• Ultrabook'lar çıkmadan once Apple'in Macbook'larina laf atan insanları hatırlıyorum. Neymiş, o fiyata kac çekirdekli masaüstü toplanırmış. Bunları diyenlerin hepsi simdi sus pus oldu. Niye? Cunku Ultrabook 'lar Macbook ile aynı fiyat seviyesindeler.

Arkadaşımın bir sözü vardı:"İnsanlar sırf bir fikre karsi çıkmak icin siyasi partileri tutuyorlar, fikirleri oldugundan degil."

Bu da aynı olay.

• Vay be sonunda diğer markalar Apple'ın 2008 yılında tanıttığı teknolojiye ulaşabilmiş.

Ultrabook kategorisinin MacBook Air'a karşı yaratıldığını herkes biliyordur umarım.

kaynak:http://tr.wikipedia.org/wiki/Ultrabook

• Oyun performansı yüksek ultabookları gösterseniz çok iyi olur :D

• Donanımhaber farkını ortaya koymuş. İlk program için oldukça başarılı olmuş.
    Sizden ricam bir masaüstü pc'si ile ultrabook'ları oyun anlamında değerlendirmeniz. Çünkü 2000-3000 liralık cihazlarla az da olsa oyun oynamak ister insanlar. Bu konuya değinirseniz muhteşem olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Acer aspire 7 modelini incelerseiniz çok sevinirim.

+1
  • Çok güzel düşünmüşsünüz, güzel ve faydalı bir program büyük eksiği doldurmuş oldunuz bu programla. Birde arada bir TV incelemeleri yapsanız müthiş olur. Çünkü TV incelemeleri neredeyse yok Türkiye'de, insanlar TV seçerken baya zorlanıyor. DH memnuniyetle takibe devam.

• Sonraki bölümlerde acer aspire s3 ü inceleme şansını yakalarsanız çok sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoLdenBlog

Vay be sonunda diğer markalar Apple'ın 2008 yılında tanıttığı teknolojiye ulaşabilmiş.

Ultrabook kategorisinin MacBook Air'a karşı yaratıldığını herkes biliyordur umarım.

kaynak:http://tr.wikipedia.org/wiki/Ultrabook

Herkes biliyor ama çaktırmıyor Apple kullananlara bir antipati var bu forumda her teknolojide olduğu gibi macbook air e rakip olarak geliştirildi tabiki
  • asus ux32vd r4013h modeli nasıl? bu modelde dokunmatik yok. ayrıca ultrabooklarda kullanılan işlemcilerin intele ait diğer dizüstü işlemcilerdeki karşılığını (performans odaklı) yorumlayıp karşılaştırırsanız ve mümkünse test ederseniz iyi olur... ayrıca bu modelde nvidia 620 ekran kartı var. crysis 3 en düşük özelliklerde oynanabiliyor. intelin 4000 ekran kartında neler oynanabilir. ? bundan sonraki ultrabook programınızda bunlara yer verirseniz ultrabook alacak olanlara rehberde olmuş olursunuz. bu program çok genel ve güzel de olmuş. kullanıcının dilinden anlıyorsunuz. :)

• Ellerinize sağlık. Ağzınıza sağlık. Emek etmişsiniz ve güzel bir program hazırlamışsınız. Bu programın daha da akıcı olması açısından öneri niyetiyle kendimce eksik gördüğüm bi kaç noktayı belirtmek istiyorum.

Bence Ender bey program boyunca Erdi beyin söylediklerini aynı sürede bir de kendi cümleleriyle baştan söyledi. Açıkçası çok sıkıldım buralarda. Diğer Mesut beyin 2si1 inde iki kişi birbirlerinin haberlerini yorumluyordu(aynı haberi tekrar söylemiyor) ve de kısa tutuyordu.

Ender beye çok yükleniyorum gibi olacak lütfen alınmasın ancak cümleleri çok uzun kurmaya çalışıyor, tek cümlede söylemek istediği herşeyi söylemeye çalışıyor. Bu da onları anlaşılır olmaktan ve akıcılıktan uzaklaştırıyor.

Umarım kırıcı olmamışımdır. Tekrar emeklerinize sağlık.

• donanım haberi yok diyenler için işte size en güzel örnek.ultrabook lar güzel de. windows rt olaylarıda bir çözülse daha güzel olur.rt nin tablet ler için yapıldığının farkındayım.daha denemedim windows 8 i beğenen var beğenmeyen var.
  • i5 3317U 3. nesil işlemcisi, 128 gb ssd ve 1.5 kg ağırlığı ile Exper'in F4B-530 model Ultrabook'una bir inceleme ve diğer ultrabooklar ile kıyaslama yapmanızı ve değerlendirmenizi çok isterim. Fiyat, performans, Türk Malı ve ultrabook onayı alması ile değerlendirmeyi hak ettiğini düşünüyorum.

• haswell beklenir bu aletler o zman uçar dell'inki çok güzel duruyor işime çok yarar şu işe yaramaz ipadten kurtulurum

• mausu icad eden epılmış ya lae
  • Tf201 ile her türlü ofis işlemini tablette doğru app ile mümkün alisinca bilgisayar adama cok zor geliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.