Şimdi Ara

[b] LOGİTECH G510 KLAVYE KULLANANLAR [/b] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
8
Favori
11.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arslan5888

arkadaşlar 2.el g510 almayı düşünüyorum satacak olan arkadaş varsa irtiabata geçebilir mi?

sizce nasıl bir klavye bu arada :) oyun oynaamam yazı yazmak ve gösteriş - sessiz bir klavye konforlu bir klavye arıyorum ,
    sizce doğru seçim mi?

dogru secim güzel klavye ama 2. zor bulursun hocam ben sahsen cok memnunum daha iyisini almadıktan sonrada satacagımı dusunmuyorum :D

• Arkadaşlar, g510 ekran ayarlarını yapamıyorum;
    uygulamalar ekranı boş çıkıyor ne yapmamgerek,sorun nedir?

[b] LOGİTECH G510 KLAVYE KULLANANLAR   [/b]

bilgisayarda driving force gt de takılı onun programı da var haliyle çakışma söz konusu olabilir mi?(sanmıyorum ama)
    ekran da şu an sadece saat yazıyor , şekil mekil başka hiç bir şey yok!şu şekilde 2 satır olarak

08:58:29
    paz ağu 25 2013

yardımlarınızı rica ederim...
  • Gün itibari ile bende g510 almış bulunmaktayım...fiyat konusu biraz garip aldığım klavye ingilizce 2 yıl tr garantili electroworldden 129 liraya aldım..ilk versiyonu g510nun LCD olayı bi harika gerçekten sadece tr harfleri yok ama sorun değil diğer harflerin üzerine ufak bi kağıt yapıştırdığımda sorun hallolacaktırç genel olarak sşunu söyleyim bu fiyatı bu kadar düşük bulmasaydım zor alırdım sanırım sıfırı tr tuşlu olanları 200lira aradaki 70 lira benim için yeterde artar..:D logitech garantisinden zaten bahsetmeme gerenk yok klavyeyi alacaklar bence düşünmeden alabilirler. ingilizce klavyeyi bulursanızda alın zaten tuş sayıları aynı eksik bir tuşları yok üzerlerinde yazanlar farklı oda dert değil inanın alini alışınca bi fark kalmıyor... kullandığım işletim sistemi vs ingilizce arada bi chatleşirkene zor oluyor tamamdır...

renk olayları vs süper lcd app araştırıyorum..
    mousede g9x olunca tam bi takım oldular..

asıl söylemek istediğim. çizim programları
    macro tuşlarına programların komutlarını atıyı veriyorusunuz tamadır autocadde ve catia kullanılan komutların hepsi ni atayabiliyorsunuz...
    klavye büyük bu arada mini bi ork diyebiliriz..:D

bence kullanılacak bir ürün malzeme olsun işlevselllik olsun bir sıkıntı yaşamazssınız..:D

• Merhabalar
    Bu klavyeyi almak istiyorum. Kullanan arkadaşlara 2 sorum olacaktı?
    1- İnternette gece kullanımında ışıklandırmanın yetersiz olduğu söyleniyor.
    2- Ellerim büyük olduğu için küçük-dar klavyeleri kullanamıyorum. Bendeki klavye genişliği 49 cm. acaba bunun uzunluğu ne kadrdır. Saygı ve selam ile …
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Merhabalar
    2- Ellerim büyük olduğu için küçük-dar klavyeleri kullanamıyorum. Bendeki klavye genişliği 49 cm. acaba bunun uzunluğu ne kadrdır. Saygı ve selam ile …

Hocam bu klavyenin tuslari biraz normalden kucuk ama cok degil banada basta tuaf geldi ama laptop felan kullaniyorsan bunu hayliyle kullanirsin alisinca is biter isiklandirma bence gayet iyi onu diyenler ampulmu ariyor klavyenin altinda zaten cok isik olsa gozunu cok alir benim profilde hep soluk renkler tercihim goz almiyor ve bence daha şık gosteriyor hem zaten az cok herkez klavyede ezber yaziyor fazla bakmiyorsun dur diye dusunuyorum isiga hiç kafani takma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NewLiFe61

quote:

Merhabalar

Hocam bu klavyenin tuslari biraz normalden kucuk ama cok degil banada basta tuaf geldi ama laptop felan kullaniyorsan bunu hayliyle kullanirsin alisinca is biter isiklandirma bence gayet iyi onu diyenler ampulmu ariyor klavyenin altinda zaten cok isik olsa gozunu cok alir benim profilde hep soluk renkler tercihim goz almiyor ve bence daha şık gosteriyor hem zaten az cok herkez klavyede ezber yaziyor fazla bakmiyorsun dur diye dusunuyorum isiga hiç kafani takma bence

Cevap için teşekkür ederim. Acaba uzunluğun ne kadar olduğunu söyleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal73 -- 25 Kasım 2013; 15:41:05 >

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar

Cevap için teşekkür ederim. Acaba uzunluğun ne kadar olduğunu söyleyebilir misiniz?

Is yerindeyim eve gidince bakar yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar

İlgin için teşekkür ederim. Aslında şöyle düşündüm de asıl önemli olanın klavyenin genişliği değilde tuşlar arası mesafenin daha önemli olduğunu farkettim. Örneğin oyun oynarken A-S-D tuşlarını kullanıyoruz. Bu tuşlar arası mesafe dar olduktan sonra klavye ne kadar geniş olursa olsun sıkıntı oluşturur. En azından benim için böyle. Acaba bu konuda bir bilgi verebilir misin? Saygı ve selam ile ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar

İlgin için teşekkür ederim. Aslında şöyle düşündüm de asıl önemli olanın klavyenin genişliği değilde tuşlar arası mesafenin daha önemli olduğunu farkettim. Örneğin oyun oynarken A-S-D tuşlarını kullanıyoruz. Bu tuşlar arası mesafe dar olduktan sonra klavye ne kadar geniş olursa olsun sıkıntı oluşturur. En azından benim için böyle. Acaba bu konuda bir bilgi verebilir misin? Saygı ve selam ile ...

52 uzunlugu var tam kenardan kenara

a ile d arasındaki mesafe tam 5 cm a nın sol kenarından d nın sag kenarına kadar olan uzunlugu

• Teşekkür ederim
  • Klavyem dün geldi.
    Bol makro tuşu olması hoşuma gitti. AHK ile programlayarak daha da işlevsel hale getirilir o tuşlar.

Ekran pek umrumda değildi ama aimp ve tiunes ta şarkı ismini gösteriyor.Fraps la çalışmasıda güzel. Kullanınca işime yaradı. sesi ayarlamak için olan tekerlek harika birşey. Önceki klavyemde tuşla yapılıyordu , bu çok daha pratik.

tuşların bir esprisi yok. Alıştığımdan ufak biraz. Belki tuş mesafesini düşük tutmak için kasıtlı öyle seçilmiş. Alışınca yorum yapmak lazım.

Malzeme kalitesininde bir özelliği yok. Önce kullandığım MS Natural 4000 'den bir fazlası yok. Hatta onda deri bileklik falan vardı. Onun fiyatı bunun üçte biri kadar nerdeyse. Dolayısı ile daha iyi olabilirdi.

Işıklandırmasını sevmedim. Hem homojen değil, hem de parlaklığı düşük kalıyor.

LCD ekranda kullandığınız başka uygulama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 4 Aralık 2013; 6:50:24 >

• Cpu sıcaklığını göstermek için CoreTemp uygulamasını buldum .

Hem GPU hem CPu ile ilgili detaylı bilgi için ise MSI afterburner iyi çalışıyor.
  • Oncelıkle herkese ıyı gunler

Ben G510 olmayı dusunuyorum fakat bır sıkıntı var Yandakı 'G' Macro tuslarına mausenın sol-sag tıklamasını komutlandırabılıyormuyuz?
  • Komutlandırabilirsiniz. G510 uygulamalarını nerden bulabiliriz acaba.. Adamlar çeşit çeşit uygulama kullanıyor arkadaş
  • bende g510 kullanıyorum.Netten bakınca insanlar acayip acayip programlar kullanıyor ama ben sadece saat ve fraps ı görebiliyorum
  • AIDA64 kullanın. Denediklerim arasında en kapsamlı olan bu.
  • Merhaba;

Bir süredir G510 kullanan biri olarak bir iki sorum var. Şimdiden teşekkürler

- Space tuşu basarken garip bir klik sesi çıkartıyor, bu normal mi ?

- Yine Space tuşu hafif sola yatık, bu da normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knuckle

Merhaba;

Bir süredir G510 kullanan biri olarak bir iki sorum var. Şimdiden teşekkürler

- Space tuşu basarken garip bir klik sesi çıkartıyor, bu normal mi ?

- Yine Space tuşu hafif sola yatık, bu da normal mi ?

kullanımdan kaynaklı.bendede öyle.sendeki yatılık nasıl bilmiyorum ama bendekinin sol kısmı sağa göre düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

kullanımdan kaynaklı.bendede öyle.sendeki yatılık nasıl bilmiyorum ama bendekinin sol kısmı sağa göre düşük

Çok hafif, ama insan kılı kırk yarınca böyle korkabiliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.