Şimdi Ara

beyaz esya tercihlerime bakarmisiniz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumdaki incelemelerim sonucunda baz modellere karar verdim bazilarinda ise hala kararsizsizim..5 kisilik bir aileyiz oncelikle belirteyim...cocuklu oldugumuz icin camasir bulasik cok hali ile..tercihlerimide onagore yapmaya calistim..

camasir makinasi..AEG L88489FL
    Bulasik makinasinda kararsizim,,,AEG F77023WOP .... PROFILO BM6480MG ELEKTROLUX 6510LOX
    BUZDOLOBInada karar veremedim..sharp istiyorum ama satan yer yok nette bile bulunmuyor pek kaldiki hic dormeden almakta istemiyorum acikcasi...sjpt69r yada samsung rt5962dtbw birbirine yakinmi bu urunler yada tavsiye edeceginiz baska bi buzdolabi varmi marka saplantim yok ama low frost ve kombi tipi dusunmuyorum..sadece iyi bisey olsun fazla elektirik yakmasin....simdiden tesekkur ederim..

• çamaşır makinesi çok güzel seçim. bulaşık makinesinde de 77023 bence diğerlerinden önde. profilo ise fiyat performans canavarı tam.

rt5962 malzeme ve hacim olarak çok güzel dolap. 385 kWh yıllık tüketimi var o boyutlardaki bir dolap için çok iyi değer. sharp ın yıllık tüketimi 510kWh.
    bana göre rt5962 nin malzeme kalitesi sharptan daha iyi, fiyatıda daha ucuz. ama sharp ı kullanıpta pişman olan, memnun olmayan neredeyse yok gibi. açıkcası zor bi karar. bütçeniz yetecekse sharp ın yeni premium serisine bakın dicem ama 3000 liraları buluyor fiyatı. yeni serinin hacmi samsungla aynı hemen hemen, enerji tüketimide 417 kWh ye düşmüş ama fiyat tuzlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEITGEIST

çamaşır makinesi çok güzel seçim. bulaşık makinesinde de 77023 bence diğerlerinden önde. profilo ise fiyat performans canavarı tam.

rt5962 malzeme ve hacim olarak çok güzel dolap. 385 kWh yıllık tüketimi var o boyutlardaki bir dolap için çok iyi değer. sharp ın yıllık tüketimi 510kWh.
    bana göre rt5962 nin malzeme kalitesi sharptan daha iyi, fiyatıda daha ucuz. ama sharp ı kullanıpta pişman olan, memnun olmayan neredeyse yok gibi. açıkcası zor bi karar. bütçeniz yetecekse sharp ın yeni premium serisine bakın dicem ama 3000 liraları buluyor fiyatı. yeni serinin hacmi samsungla aynı hemen hemen, enerji tüketimide 417 kWh ye düşmüş ama fiyat tuzlu.

bulasik makinasi dediginiz gibi 77023 daha onde fiyat olarakta tabi 500 tl kadar onde :))...profilo kurtarirmi okadar fark odemesek....buzdolabi 3000 e kadar cikamam..bu gidisle sharp bulamicam zaten mecbur samsung olcak ama niyeyse gonlum sharptan yana..daha once arcelik 5845 kullandim bu iki dolap ondan daha iyimidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhvh -- 25 Mart 2013; 16:38:59 >

• guncell...arkadaslar satin almadan once onerilerinizi yazarsaniz son sevinirim
  • Sharp dolap iyidir.Samsungu bilemiyorum.
    Spotçuların çoğunda mevcut.Hatta yeni modelleri de çıkmış ama piyasada var mı bilemiyorum.
  • buzdolabı samsung yerine lg ye bakın çok daha başarılıdır

çamaşır makinası ideal güzel seçim

bulaşık makinası içinse 77023 iyi bir seçim olur ama bütçeniz sıkışırsa profiloda iyi bir seçim olur tercih size kalmış orda
  • lg hangi model mesela
  • Tercihleriniz gayet güzel.

Şu an bana göre Samsung'tan alınabilesi tek seri 5962 kaldı. Alternatif olarak LG 802 ve 762 serileri de düşünülebilir.

AEG L88489FL zaten mükemmel bir çamaşır makinesi.

Bulaşıkta da AEG F77023, Electrolux ESF6600ROW ve Profilo BM6480MG en ideal seçimler. Sepetleri enine kullanıyorsanız; yani tabak ve bardak türünden çok bulaşık çıkıyorsa Profilo; tencere, borcam vb. gibi yerleştirilmesi zor bulaşığınız çoksa AEG ve Electrolux değerlendirilebilir.
  • AEG nereden aliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozge

AEG nereden aliyorsunuz?

hocam istanbulda o kadar büyük elektronik mağzalar var, tek tek gezip dolaşacaksınız, kampanyaları takip edeceksiniz. ayrıca teşhir ürünlerini veya defolu ürünleri çok çok uyguna veriyorlar,
  • Ben de yazdığınız çamaşır makinesi ve Profilo BM6480MG bulaşık makinesini aldım. Buzdolabı olarak da Siemens KG58EAL30N yi aldım fiyatlarını da yazayım fikir verir belki.

Çamaşır Makinesi: netteenucuz.com dan 1765 tl
    Bulaşık Makinesi: guzelevim.com.tr den 1030 tl
    Buzdolabı: Siemens bayisinden 1650 tl

İnternet alışverişlerinde bir sorun yaşamadım. Çok ilgilendiler. Fiyatlara da kargo dahildi.
  • bulasik makinasini aldim esf660rox + ekstra garanti 1528..camasir makinasida onumuzdeki hafta indirime girecekmis ozaman alicaz sanirim..electro word den.
    cersav camasir makinasi fiyatiniza kargo dahilmidir.degilse ne kadar kargo odediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

quote:

Orijinalden alıntı: ozge

AEG nereden aliyorsunuz?

hocam istanbulda o kadar büyük elektronik mağzalar var, tek tek gezip dolaşacaksınız, kampanyaları takip edeceksiniz. ayrıca teşhir ürünlerini veya defolu ürünleri çok çok uyguna veriyorlar,

Hala buyuk elektronik magazalarina guvenemiyorum bu tip buyuk alimlar icin.. Galiba AEG istiyorsam buna mecburum.
  • Hiçbir mağazada aeg veya electrolüx ürünleri bir arada yok ki. Kafanızda birkaç model belirliyorsunuz o da ne, her şubede farklı modeller ya var ya da hiçbiri yok.

Neden böyle bir markanın kendi mağazası olmaz?

<konudışı>

electrolüx'ün gaziosmanpaşa tarlabaşı'nda yeri olduğunu duydum, genel merkez mi satış ofisi mi bilen var mıdır?

</konudışı>
  • aeg zaten bana her an pılısını pırtısını toplayıp ülkeyi terkedecek gibi geliyor. Mağazası yok , servisi çok az , internet sitesi kötü...
    Bir de forumda 1 yıldır birden bire aeg popüler oldu. Aeg yıllardır vardı. Geçen sene de ondan önceki sene de. Ama noolduysa şu birnsene içinde mükemmel bir marka olup herkese tavsiye edilir oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim kullandığım için söylüyorum BOSCH
  • Epey eski bir tarihte babam tavsiye üzerine AEG buzdolabı almıştı. AEG'nin kaliteli bir buzdolabı olacağı, hatta 25 yıl sorunsuz kullanılıp emekliye ayrılan Arçelik buzdolabından daha iyi olacağı zannedilmişti. Ama tam tersi oldu. Bir buzdolabı bu kadar mı kalitesiz, bu kadar mı adi olabilir? Her yeri arızalandı ve 3 sene içinde de "çöp" oldu. Birisinin AEG demesi aklıma son derece negatif düşünceler getiriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.