Şimdi Ara

Razer Deathadder 2013 + Razer Goliathus Control L 158 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta yazdığım ve aşağıda ekran alıntısı yapmış olduğum set 158 TL ebay'da. Satıcılar "top seller". Sizce fiyat uygun mudur? Yurtdışından özellikle deathadder 2013 alan varsa tavsiye verebilir mi rica etsem.

• Fiyat harika.
  • iyi güzel fiyatda garantisi felan olmaz o ürünün..
  • Bu mouse u bizim ülkede satan bir yer yokmu??
  • bizim ülkede 200tl den başlar sadece o fare fiyat iyi
  • Aradan 3gün geçmiş,verdin mi siparişi daha bekliyor musun yoksa?
    Kargo parası ne kadar oluyor ebay dan alışverişlerde ?
  • Kargo ücretsiz. Satıcılara bağlı. Sıralamayı "kargo+ürün en ucuz" şeklinde yaparsan en uygun fiyatları görebilirsin. Sipariş vermedim bekliyorum hala. Türkiye'ye giriş yapması yakındır. Bundle halinde 200 veya çok az daha üstünde olursa alabilirim. Daha yüksek fiyatlarda ebay'i tercih edeceğim.
  • bundle şeklinde satılacağını sanmıyorum.. ayrı ayrı almak zorunda kalırsınız.. mouse 200 TL den girse - pad'de 50-80 TL arası alsanız,250-280 TL..
  • Bu mouse Nisan'ın sonunda gameekstra'ya gelecekmiş.Sanal marketim vs. sitelerdede bu ay sonu bu mouse u görebiliriz.
  • Ben şu an kullandığım Deathadder faremi yurtdışından almıştım eBay vasıtası ile, 3-4 yıl olmuştur herhalde, herhangi bir sorun çıkmadı taş gibi çalışıyor, siz de orjinal kutulu ürün alırsanız kolay kolay sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Ben şu an kullandığım Deathadder faremi yurtdışından almıştım eBay vasıtası ile, 3-4 yıl olmuştur herhalde, herhangi bir sorun çıkmadı taş gibi çalışıyor, siz de orjinal kutulu ürün alırsanız kolay kolay sorun yaşamazsınız.

Hocam doğru söylüyorsnuda ya insanın içine bir kuşku düşüyor acaba yolda birşey olurmu mal elime sağlam ulaşırmı gibi.Ürünü elime sıkıntılı bir şekilde ulaşırsa o kadar para ziyan olur.

• Merhabalar,

RAZER DeathAdder 2013 6400dpi 4G Optik Usb Mouse
    modeli stoklarımıza girmiştir.
    Bilgilerinize.

http://www.sanalmarketim.com/urun/b547e03e4ded66bb1d4763a075f6b7b4
  • Ben Amazon'dan TR'den 4 ay önce 120'ye aldım. Adeks getirmiş TR'ye 195 lira . Bundle olarak TR'de 250-280 arası bir şey yapar. Fiyat gayet uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Merhabalar.

Başlıkta yazdığım ve aşağıda ekran alıntısı yapmış olduğum set 158 TL ebay'da. Satıcılar "top seller". Sizce fiyat uygun mudur? Yurtdışından özellikle deathadder 2013 alan varsa tavsiye verebilir mi rica etsem.

Ne yaptın hocam aldın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Merhabalar.

hocam ürünü alabildiniz mi
  • Ben aldım kargo beklıyorum 10 gün oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.