Şimdi Ara

Blizzard, Hearthstone : Heroes of Warcraft oyununu tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
6.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• World of Warcraft oyunu ile MMORPG alanında yıllardır büyük bir hakimiyet süren Blizzard, uzun süren bir bekleyişin sonunda yeni kart oyununu duyurdu.

Titan adlı yeni bir online yapım beklenirken karşımıza çıkan kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft adını taşıyor. 

Oyun çapraz platform bir kart oyunu olacak. Free-to-play sistemine sahip oyun önce PC ve Mac için yayınlanacak, ardından iPad sürümü indirmeye sunulacak. 

Oyun toplam 300 karta sahip. Oyuncular 5 karttan oluşan bir paketle oyuna başlıyor. Mağazada her kart 1$ seviyesinden satılacak. Oynanış mekaniği otomatiğe yakın olduğu için öğrenmek ve oynamak oldukça kolay hale getirilmiş. Kartlar fenomen WOW evrenindeki karakterleri ve yeteneklerini yansıtıyor.

Oyunda eşleştirme 10 dakika içerisinde yapılırken, hedef karşıdaki rakibin kahramanını safdışı bırakmak. Yaz döneminde beta süreci başlayacakken, final sürümü yıl sonuna doğru yayınlanacak.

• Bilgisayar da oynanacak oyun değil ama iPad de çok güzel gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad için deneyeceğim ben de. Gerçi iPad'e de çok güzel bir Order & Chaos Duels oyunu geldi şu an.
  • çıksında deniyelim bakalım.
  • bence yugioh oyununu çok kapsamlı animasyonlu bir şekilde tüm platformlara online destekli çıkartsalar çok güzel olur
  • çıkınca deneriz
  • iPhone a çıkmayacak sanirim

• Kart oyunlarında Magic The Gathering üstüne tanımam
  • Güzel..
  • Oo yaza daha var

• Blizzard önce warcraftı getirsin.Haritalar düzenleyelim .Warlock,wamp,dota atalım. :) Gelsin artık. Birde haberi görünce bi an world of warcraft gelicek sandım.

Not= Kart oyunlarını severim ancak hep saçma sapan şeyler oluyo.Order & chaos duel de 150. sıraya yükseldim sonra gelen rakiplerin hepsi efsanevi kartlarla karşıma çıktı bende ilk kartlar bende 1 tane en güçlü var adamda 10tane adamın yere attığı kartları deviremiyorum sonra sıkılıp çıkıyorum millet oyun çıkar çıkmaz para basıyor ki bundada aynı olay olucaktır.Eşitlik yok açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 28 Mart 2013; 17:01:01 >

• "Mağazada her kart 1$ seviyesinden satılacak" sonrasını okumadım
  • Yeah
  • toplam 300 kart her kart 1 dolar. Az emek çok para...
  • $ Blizzard $
    Diablo 3 faciasından sonra şimdi birde bu... Bu tür bir oyunun kitlesi ve verebilecekleri belli fakat şu dk dan sonra Blizzard etiketi altındaki bir ürünü almadan önce 50 defa düşünürüm.
  • Blizzard oyun keyfi ve oyuncu için çalişan bir firmaydı ne zaman activision geldi diniimanı para oldu bunların yazık.
    THQ da kapandı zaten oyuncu için uğraşan kimse kalmadı

• bu paralımı beleşmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodGave

bu paralımı beleşmi?

5 tane kart ücretsiz diğerleri 1$ ama şunu söyleyeyim bu tür kart oyunların da ne kadar çok kart o kadar güç demek :) bir bakıma P2W oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 2 Nisan 2013; 12:18:26 >
  • uzun senelerdir Magic The Gathering oynayan birisi olarak bu oyun bana fazla basit gözüktü..

Ama yine de bu tarz oyunlar her zaman oynanır, güzel oyunlardır
  • Çıksında oynayalım :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.