Şimdi Ara

İyi Geceler!(Nighty Night!) Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Almanya ve Amerika'da 2011 yılının kitap kategorisindeki en iyi uygulaması seçilen "İyi Geceler!"(Nighty Night!) Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında.

Küçük yaştaki çocukların uyku öncesi eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak olan uygulama, küçük bir çiftlikteki hayvanların kaldığı mekanların ışıklarının kapatılması üzerine kurulu basit bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Şirin çizimleriyle küçük çocukların bir hayli hoşuna gidecek olan İyi Geceler!, Türkçe dil desteği ve Türkçe anlatıcı desteğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı bir seslendirmeye sahip olan uygulama bu başarısını tek bir dokunuşla kontrol edilebilen menü tasarımlarıyla da pekiştiriyor. Uygulama içi satışlara da yer verilen uygulama da bu satışlar sayesinde, hikayeye ekstradan hayvanlar dahil edilebiliyor.

Uyku vakti gelen küçük çocuklarını uyutmakta zorluk çeken ebeveynler için faydalı olabilecek İyi Geceler!'e Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Teşekkürler. Gerçekten güzelmiş. İşime yarayacak gibi duruyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şekilde uyumaya alıştırılan çocuk ilerde uyuma da sorun yaşayacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Bu şekilde uyumaya alıştırılan çocuk ilerde uyuma da sorun yaşayacaktır diye düşünüyorum.

Zaten bu tip şeyle uyuması mümkün değil. Düşünsene eline iPhone veya iPad vermişsin. Oraya buraya tıklayacak da uyuyacak...

Ben daha çok canı sıkıldığında huysuzlandığında vs oyalansın diye düşündüm. Benim ikizler daha iki yaşında değil ama böyle hayvanlar falan ilgilerini çekiyor. Tanımış da oluyorlar. Uygulama da güzel yapılmış. Kullanımı kolay. Tam bizimkilere göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam programı indiriyorum çok teşekkürler umarım kullanışlı birşeydir
  • İndirdim
  • ücretli olmuş yahu kaçırdık desene meraklandım ama para vermem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.