Şimdi Ara

Symbian Belle/Refresh/FP1/FP2 Tam Uyumlu WhatsApp İstiyoruz !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nokia E7 kullanıyorum sürümüm 111.040.1511 Belle Refresh. Zaten S^3 sahibi hemen herkes Belle'e geçti.

Siz de benim gibi Symbian Belle kullanıcısı iseniz ve eski zamanlardan kalmış WhatsApp uygulamasından rahatsız oluyorsanız birlik olalım ve WhatsApp desteğe yazalım.

Neden mi rahatsız oluyoruz ?

* Bütün Symbian cihazlar Belle güncellemesi aldı ve arayüzümüz değişti. Fakat Bu uygulama bildirim çubuğumuzu bile desteklemiyor. Yeni mesaj geldiğinde ne bildirim çubuğunda görünüyor ne de ekran koruyucuda.

* Uygulama yavaş çalışıyor ve optimizasyon kötü. Eski nesil bir Uygulama olduğundan dolayı daha sonraları Yeni kodlama ve arayüz seçenekleri çıktı. Fakat WhatsApp en eski arayüzü ve en eski kodları kullanıyor.

* Android IOS Windows Phone ve BlackBerry kullanıcıları sürekli güncelleme alırken bizim sadece Sürüm numaramız değişiyor. Uygulamamız geliştirilmiyor.

* Nimbuzz gibi kaliteli mesajlaşma uygulamaları çok akıcı ve stabil çalışıyor. Fakat en çok kullandığımız WhatsApp Bu Konuda hiç iyi değil.

* Symbian platformundaki WhatsApp'da bazı eksikler var. Mesela chat arka planı kullanamıyoruz.

* Uygulamamızın Widget'ı Son derece vasat. Sadece Yeni mesajları bildiriyor. Kimden geldiğini bile göstermiyor.

Sessiz kalmayalım Arkadaşlar !

WhatsApp destek linki:

www.whatsapp.com/contact/?l=tr

** EN FAZLA 5 DAKİKANIZI ALIR ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN **

Benim gibi güncelleme isteyen arkadaşlar listeye adını yazdırırsa memnun olmayan kullanıcıları göstermek adına yararlı olabilir.

##

1- CVenturas
    2- Ghett0C0wb0y
    3- e-Militarist
    4- erdem_06
    5- Ucan Ayi
    6- KKIVANCC
    7- mert41994

##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 4 Nisan 2013; 17:50:56 >

• Up.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölü bir sisteme fazla yatırım yapmıyorlar..ortalama bir uygulama veriyorlar normal olarak. gene eski versiyonlara göre gelişme var bence 2.9.6 da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

ölü bir sisteme fazla yatırım yapmıyorlar..ortalama bir uygulama veriyorlar normal olarak. gene eski versiyonlara göre gelişme var bence 2.9.6 da

Listeye eklememi ister misiniz? Sonuçta eksik bir Uygulama sunuluyor. Ne kadar ölecek olsa bile bir sürü Symbian kullanıcısı var. Destek verilmeli.

• çorbada tuzumuz olsun ekle tabi :)
  • Ekle bakalım beni de. Maksat muhabbet olsun. Gönlün olsun.
  • Destek için teşekkürler Arkadaşlar WhatsApp desteğe konunun linkini verdim inşallah amacımıza ulaşırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle benide
  • ekleyin.. bak ben de huylandım şimdi
  • Liste güncellendi.

• Listeye eklerseniz sevinirim ben de iletişime geçtim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKIVANCC

Listeye eklerseniz sevinirim ben de iletişime geçtim !

Eklendiniz hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Rumuzum değişti. 3. sıradaki rumuzu değiştirebilirsin. Sonra whatsapp demesin, o konuda emrdmirci diye biri yok. Dosyayı kapatıyoruz demesin. Gerçi bir sonuç çıkacağını sanmıyorum ama, maksat yeşillik olsun. Komşular alış verişde görsün. Gönüller bir olsun.

Teşekkür ediyorum hocam ne Olursa olsun sessiz kalmamak önemli olan

• Destekliyorum bir mail attım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mert41994

Destekliyorum bir mail attım :)

Ekledim

• UP

• ekleyebilirsin hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.