Şimdi Ara

HTC One'ın BlinkFeed özelliği için iki yeni video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One'ın BlinkFeed özelliği için iki yeni video yayınlandı

HTC'nin akıllı telefon arenasındaki yeni nesil temsilcisi One,  kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Ülkemizdeki satışına Nisan ayı içerisinde başlanması beklenen One için Tayvan merkezli üretici iki yeni video hazırladı. HTC One'ın en büyük özelliklerinden biri olan BlinkFeed'i anlatan bu videolarda, kullanıcıların tüm sosyal medya aktivitelerini görsel olarak etkileyici bir biçimde harmanlayan  Binkfeed'in günlük hayattaki kullanımını anlatıyor.

İlk videoda metroda seyahat etmekte olan bir HTC One sahibinin BlinkFeed'i kullanması öyülendirilirken, ikinci videoda ise canlı ana ekran olarak ta tanımlanan BlinkFeed özelliğinin nasıl ayarlanabileceği ve daha da kişisel bir profil kazandırılabileceği gösteriliyor.

• güncellemenin one x e ne zaman geleceğini söyleseler çok daha güzel olur
  • 5s in çıkmasını bekliyorum şuan tek düşüncem bu telefona sahip olmak lakin 5s de dedikleri gibi milyonları iOs a çekecek bir yenilik yapmazlar ve-veya telefonu geliştirmezlerse 5s in lansman tarihine kadar fiyatı düşecek olan one m7 yi kucaklamamak için hiç bir sebep kalmayacak.

• Güzel bir uygulama ama ülkemizdeki internet ile işkence olur telefon.
  • tasarım, malzeme kalitesi tartışmasız çok iyi ama maalesef kameranın 4 mp olması ve de HTC nin Android in yeni versiyonlarına güncellenmesi konusunda hiç güven veremiyor oluşu açıkçası düşündürücü...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

tasarım, malzeme kalitesi tartışmasız çok iyi ama maalesef kameranın 4 mp olması ve de HTC nin Android in yeni versiyonlarına güncellenmesi konusunda hiç güven veremiyor oluşu açıkçası düşündürücü...

Artık kendimi HTC yetkilisi gibi hissetmeye başladım bu kaçıncı tüzeltişim bilmiyorum. 4mp değil 4ultrapiksel! 8mp'e tekabul ettiği söyleniyor

• Ne vardı ddr3 bellek ve hafıza akartı olsaydı da alsaydım şu aleti. Neyse seneye snapdragon 800'lü bişey alacağız artık belli oldu. Bu sene hepsi fıs çıktı.

• Bu telefon alınır ! ;)

• zaten bu uygulama ne kadar işe yarar o ayrı da. çok güzel bişey olsa bile yerelleştirmedikten sonra ne anlamı kaldı ki? büyük ihtimalle de tr de bunları seçince yabacı dilde yaşadığımız bölgeyle alakası olmayan şeyler çıkacak. bi de bunun için o kadar duyuru reklam yapıp kaynak harcıyorlar.

• Bu yıl en beğendiğim telefon bu oldu. BlinkFeed'i çok beğendim ben. Böyle bir akış ekranına ihtiyaç duyuyordum, keşke yapılsa diyordum. Malzeme ve ekran kalitesi de üst sınıf. Fotoğraf kalitesinden çok fazla bir şey beklemiyorum, cep telefonu ile çekilen fotoğraflar beni tatmin etmiyor. Instagram ve Vine için yeterli seviyedeyse sorun yok. Beats olayı gerçekten çok iyi olmuş, ses kalitesi mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiritasarım, malzeme kalitesi tartışmasız çok iyi ama maalesef kameranın 4 mp olması ve de HTC nin Android in yeni versiyonlarına güncellenmesi konusunda hiç güven veremiyor oluşu açıkçası düşündürücü...
    Artık kendimi HTC yetkilisi gibi hissetmeye başladım bu kaçıncı tüzeltişim bilmiyorum. 4mp değil 4ultrapiksel! 8mpe tekabul ettiği söyleniyor

Kamera hakkında yazılan şu yazı,kafamı karıştırdı açıkçası.Paylaşmak istedim.

HTC, iş kameraya geldiğinde, megapiksel üzerine megapiksel eklemek yerine 4 megapiksel algılayıcıyla yetinmeyi tercih etmiş. Daha geniş bir yüzeye sahip olan algılayıcı sayesinde her piksel çok daha fazla ışık topluyor. Optik görüntü sabitleyici de işin içine girince HTC One kötü ışıkta dahi parlak fotoğraflar çekmeyi başarıyor. Ancak HTC ne derse desin, 4 megapiksel eşittir 4 megapiksel gerçeği değişmiyor. UltraPixel teknolojisi her ne kadar 4 megapikselden fazlasını sunsa da, kamera için daha iyisi olabilirdi denilebilir.

HTC One'ın çektiği fotoğraflar çok küçükler ve çok az yakınlaştırılabiliyorlar. Fotoğraflarda uzaklardaki detaylar görünmüyor. Ancak karanlıkta, flaşın da desteğiyle parazitsiz net fotoğraflar çekebiliyor telefon. Beklentilerin aksine "ultra megapiksel" çözünürlük sunmayan kamera yine de tatmin edici bir performans sergiliyor. Ayrıca görüntü sabitleyici de çok iyi sonuç veriyor. Düşük çözünürlüklü kameranın beklenmedik bir avantajı da dosya boyutları: HTC One'la çekilen fotoğraflar sadece 1,3 MB boyutunda!

• quote:

Orijinalden alıntı: esqhia

quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiritasarım, malzeme kalitesi tartışmasız çok iyi ama maalesef kameranın 4 mp olması ve de HTC nin Android in yeni versiyonlarına güncellenmesi konusunda hiç güven veremiyor oluşu açıkçası düşündürücü...
    Artık kendimi HTC yetkilisi gibi hissetmeye başladım bu kaçıncı tüzeltişim bilmiyorum. 4mp değil 4ultrapiksel! 8mpe tekabul ettiği söyleniyor
    Kamera hakkında yazılan şu yazı,kafamı karıştırdı açıkçası.Paylaşmak istedim.HTC, iş kameraya geldiğinde, megapiksel üzerine megapiksel eklemek yerine 4 megapiksel algılayıcıyla yetinmeyi tercih etmiş. Daha geniş bir yüzeye sahip olan algılayıcı sayesinde her piksel çok daha fazla ışık topluyor. Optik görüntü sabitleyici de işin içine girince HTC One kötü ışıkta dahi parlak fotoğraflar çekmeyi başarıyor. Ancak HTC ne derse desin, 4 megapiksel eşittir 4 megapiksel gerçeği değişmiyor. UltraPixel teknolojisi her ne kadar 4 megapikselden fazlasını sunsa da, kamera için daha iyisi olabilirdi denilebilir.HTC Oneın çektiği fotoğraflar çok küçükler ve çok az yakınlaştırılabiliyorlar. Fotoğraflarda uzaklardaki detaylar görünmüyor. Ancak karanlıkta, flaşın da desteğiyle parazitsiz net fotoğraflar çekebiliyor telefon. Beklentilerin aksine ultra megapiksel çözünürlük sunmayan kamera yine de tatmin edici bir performans sergiliyor. Ayrıca görüntü sabitleyici de çok iyi sonuç veriyor. Düşük çözünürlüklü kameranın beklenmedik bir avantajı da dosya boyutları: HTC Onela çekilen fotoğraflar sadece 1,3 MB boyutunda!

Ya güzel kardeşler arkadaşlar siz ultra pixel olayını çok yanlış anlamışsınız lütfen iyice araştırın ve buyrun size ultra pixel olayı:
    Yepyeni bir kamera

HTC, iş kameraya geldiğinde, megapiksel üzerine megapiksel eklemek yerine 4 megapiksel algılayıcıyla yetinmeyi tercih etmiş. Daha geniş bir yüzeye sahip olan algılayıcı sayesinde her piksel çok daha fazla ışık topluyor. Optik görüntü sabitleyici de işin içine girince HTC One kötü ışıkta dahi parlak fotoğraflar çekmeyi başarıyor. Ancak HTC ne derse desin, 4 megapiksel eşittir 4 megapiksel gerçeği değişmiyor. UltraPixel teknolojisi her ne kadar 4 megapikselden fazlasını sunsa da, kamera için daha iyisi olabilirdi denilebilir.

HTC One'ın çektiği fotoğraflar çok küçükler ve çok az yakınlaştırılabiliyorlar. Fotoğraflarda uzaklardaki detaylar görünmüyor. Ancak karanlıkta, flaşın da desteğiyle parazitsiz net fotoğraflar çekebiliyor telefon. Beklentilerin aksine "ultra megapiksel" çözünürlük sunmayan kamera yine de tatmin edici bir performans sergiliyor. Ayrıca görüntü sabitleyici de çok iyi sonuç veriyor. Düşük çözünürlüklü kameranın beklenmedik bir avantajı da dosya boyutları: HTC One'la çekilen fotoğraflar sadece 1,3 MB boyutunda!

• BlinkFeed olomasada olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: vicenzha

quote:

Orijinalden alıntı: digimon52

BlinkFeed olomasada olur .

Blinkfeed isteğe göre kaldırılabiliyor

kaldirilmasi iyi olur isine yaramayanlar icin iki aya almayi düsünüyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digimon52
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digimon52 BlinkFeed olomasada olur .
    Blinkfeed isteğe göre kaldırılabiliyor
    kaldirilmasi iyi olur isine yaramayanlar icin iki aya almayi düsünüyorum :)
    Ozaman ilk hayırlı olsun benden olsun :)

sagol ;)

• BlinkFeed zaten türkiyede çalışmayacak sadece arkadaşlarınız ne yapıyor onu görebilecegim gereksiz bir uygulama övünelecek birşey değil tüm dünyada alt yapısını yaparsın sonra çıkarsın karşıma bu budur diye aynısı samsung içinde geçerli svoice koy s translet koy yok 8 dil yok 5 ülke diye sınırla sonrada dünya üstünde en pahalı bize sat

• quote:

BlinkFeed zaten türkiyede çalışmayacak sadece arkadaşlarınız ne yapıyor onu görebilecegim gereksiz bir uygulama övünelecek birşey değil tüm dünyada alt yapısını yaparsın sonra çıkarsın karşıma bu budur diye aynısı samsung içinde geçerli svoice koy s translet koy yok 8 dil yok 5 ülke diye sınırla sonrada dünya üstünde en pahalı bize sat

Lansmanda bazı Türk haber kanallarıyla da anlaşmaya gidildiğini söylemediler mi? Hatta neden bir türk teknoloji kanalıyla anlaşma olmadığını sormuştu Mesut Çevik.
    Bunları misafire cevap olsun diye değil bunu bilmeyen insanlar aydınlansın diye yazdım. Bu misafir mesajlarından da bıktık artık.

• quote:

BlinkFeed zaten türkiyede çalışmayacak sadece arkadaşlarınız ne yapıyor onu görebilecegim gereksiz bir uygulama övünelecek birşey değil tüm dünyada alt yapısını yaparsın sonra çıkarsın karşıma bu budur diye aynısı samsung içinde geçerli svoice koy s translet koy yok 8 dil yok 5 ülke diye sınırla sonrada dünya üstünde en pahalı bize sat

Ezbere konuşuyorsun. Neden çalışmasın? pekala rss kaynakları üzerinden rahatlıkla besleme alabilir. Üstelik yabancı kaynakları da takip etmekte keyifli olabilir. Her türlü çok kullanışlı bir araç olmuş.

• Telefon beni al diyor
  • Aynı programın değiştiği benim Sony cihazım da var adı timescape

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.