Şimdi Ara

GİGABLUE HD QUAD YENİİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
17.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıda verdiğim TORRENT uzantılı IPTV favori kanal paketlerimi oluştururken aşağıdaki linkleri vb... Dreamboxedit ile IPTV ekleme yapıyorum ancak gigablue image backuplarının hiçbirinde izleyemiyorum. Konuyla ilgili uğraşan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

# EXTINF: -1, Nat Geo Wild ( Educational )
    4ef8e0355fbe096e8719e872b3d73837dc96846d
    # EXTINF: -1, Nat Geo Wild HD ( Educational )
    bb08978d783a58d9169627428c267c36f67d603c
    # EXTINF: -1, National Geographic ( Educational )
    45223419177cda077f95e41a2bde9a7837ebb800
    # EXTINF: -1, National Geographic HD ( Educational )
    0ba4c698023c77ca27a1f26db2bbcd9fa9169ebd
    # EXTINF: -1, NBA TV ( Sports)
    c3041f4acad06261e5364d822648af075bba3377
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

42" LCD TV lerin 800-1200 TL arasında satıldığı bir piyasada uydu alıcısına 1000 TL verilir mi ya?
    Hiç akıllıca değil... Üstelik bir sürü çanak, LNB, dizek, montaj vs. masrafı da cabası.
    Tüm bu masrafları yapmadan 8 Mbitlik internet bağlantısıyla binlerce IPTV linklerini PC den izliyoruz.
    Hatta LCD ye bağlayıp oradan da izleniyor.

Şu Ip Tv Linklerinden sana zahmet Pm olarak bi attırırmısın.İngilizce veya Slav dillerinden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Bu cihazda youtube den ve internetten film izliyebiliyormuyuz ?

• you tube den izlenebiliyor. browser üzerinden izlenemez ( flash desteği gerekir) ama turkwod, seyirtürk gibi uygulamalar var bu uygulamalarda binlerce film dizi vs aradığınız herşey var.
  • Seyir türk veya türkvod ta bazı kanallar çok hızlı bazıları ise açmıyor. Bazılarındada donma yaşanıyor. Sunucusuna ve net hızımıza bağlı olarak. Bu sistemleri çok düşük cüzi ücretli yapıp tüm linkler jet hızıyla açılsa ilk müşterileri ben olurum.
  • Biliyorsunuz bu eklentileri gigablue nun kendisi değildir. enigma 2 cihazlara bu eklentiyi uygulamasını bulabilirsiniz. Gigablue kullanıcılarınında çok sevdiği ve beğendiği uygulamalardır. Ancak içinde free linkleri bolca barındırmasından dolayı bu linlerin tamamı aktif olmayabiliyor veya takip edilemeyebiliyor. Veya bağlı olduğu sunucuyla ilgilide bir sorun olabilir.
    O nedenle bu uygulamadı bazı kanalların açılmaması gigablue quad ile ilgili değildir. Bahsettiğim nedenleri araştırmanızda fayda vardır. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Biliyorsunuz bu eklentileri gigablue nun kendisi değildir. enigma 2 cihazlara bu eklentiyi uygulamasını bulabilirsiniz. Gigablue kullanıcılarınında çok sevdiği ve beğendiği uygulamalardır. Ancak içinde free linkleri bolca barındırmasından dolayı bu linlerin tamamı aktif olmayabiliyor veya takip edilemeyebiliyor. Veya bağlı olduğu sunucuyla ilgilide bir sorun olabilir.
    O nedenle bu uygulamadı bazı kanalların açılmaması gigablue quad ile ilgili değildir. Bahsettiğim nedenleri araştırmanızda fayda vardır. Saygılar.

merhaba bu cihazın plus modelini almayı düşünüyorum bir soru ve ama net bir cevap alabilirsem rahatlıkla cihazı satın alacağım. sorum şu bu cihazların tüneri güçlü mü zayıf mı çünkü philips tvde ki dahili alıcı beni deli etmeye başladı çünkü tüneri zayıf ve giden kanal geri gelmiyor kanallarda sinyal yok yada zayıf diyerek çanak lnb ayarı denmesin çanak ayarı çok iyi artı kablom rg6 u6 lnb inverto black ultra. lütfen net bilgi verin bu cihazların tüneri güçlümü yoksa zayıfmı? teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Mart 2014; 4:56:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Biliyorsunuz bu eklentileri gigablue nun kendisi değildir. enigma 2 cihazlara bu eklentiyi uygulamasını bulabilirsiniz. Gigablue kullanıcılarınında çok sevdiği ve beğendiği uygulamalardır. Ancak içinde free linkleri bolca barındırmasından dolayı bu linlerin tamamı aktif olmayabiliyor veya takip edilemeyebiliyor. Veya bağlı olduğu sunucuyla ilgilide bir sorun olabilir.

merhaba bu cihazın plus modelini almayı düşünüyorum bir soru ve ama net bir cevap alabilirsem rahatlıkla cihazı satın alacağım. sorum şu bu cihazların tüneri güçlü mü zayıf mı çünkü philips tvde ki dahili alıcı beni deli etmeye başladı çünkü tüneri zayıf ve giden kanal geri gelmiyor kanallarda sinyal yok yada zayıf diyerek çanak lnb ayarı denmesin çanak ayarı çok iyi artı kablom rg6 u6 lnb inverto black ultra. lütfen net bilgi verin bu cihazların tüneri güçlümü yoksa zayıfmı? teşekkürler şimdiden.

kesinlikle hertürlü kefil olurum ki ,, kendı kategorisinde en kaliteli tüner kullanılıyor, gıgablue almanya nın önde gelen markalarındandır
    nakit alırsanız eger 3 iş günü içinde geri alma garnatisi veriyorum
    http://www.uyduevim.com/pinfo.asp?pid=224

• quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

kesinlikle hertürlü kefil olurum ki ,, kendı kategorisinde en kaliteli tüner kullanılıyor, gıgablue almanya nın önde gelen markalarındandır
    nakit alırsanız eger 3 iş günü içinde geri alma garnatisi veriyorum
    http://www.uyduevim.com/pinfo.asp?pid=224

cevabınız için teşekkürler tüner güçlüyse tamamdır ozaman fakat peşin alamam şuan ve siteniz de taksitte yok. neyse önümüzdeki aylarda alacağım bu cihazı kısmetse. tekrar teşekkür ederim

• Bende Quad ile Solo 2'ye bakmaya başladım yeni yeni. Klon DM800 kullanıcısıyım. Bir yanım Vu+ diyor ama Gigablue sanki ağır basıyor. Kararsızım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Bende Quad ile Solo 2'ye bakmaya başladım yeni yeni. Klon DM800 kullanıcısıyım. Bir yanım Vu+ diyor ama Gigablue sanki ağır basıyor. Kararsızım :(

Modüllü üyelikle Dsmart izleyecekseniz, Vu+ yada giga serilerinden birini almalısınız...

Dsmart izlenmeyecek ise, modül yuvalı cihaz edinerek gereksiz harcama yapılmış olur.

Modül yuvasına ihtiyacınız olmayacaksa, şu cihaz oldukça uygun fiyatlıdır ;
    http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=86685012

• bu cihazda DPlay kullanılabiliyormu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiner57

bu cihazda DPlay kullanılabiliyormu teşekkürler

Hayır.
  • audio passthrough ve dts desteği yok sanırsam (optik ses çıkışı dışında)
  • serkan bey bu receiver dm500hd ve popcornhourC200 ün işini yapabilirmi yada bir tavsiyeniz olabilirmi teşekkürler
  • quote:

audio passthrough ve dts desteği yok sanırsam (optik ses çıkışı dışında)

İkisi de var arkadaşım. Dts downmix özelliğiyle dts sesleri tvnizden de alabilirsiniz merak etmeyin.
  • quote:

serkan bey bu receiver dm500hd ve popcornhourC200 ün işini yapabilirmi yada bir tavsiyeniz olabilirmi teşekkürler

Evet her iki cihazın işini de yapabilir.

Dsmart izlemek için, modül girişine ihtiyacınız var ise, vu+ yada giga serilerinden birini alınız.

Modül girişine ihtiyacınız yok ise, enigma işletimle çalışan herhangi bir marka cihazı alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOGLU01

Merhaba 1 Yıllık Gigablue HD QUAD cihazımı satıyorum.

GİGABLUE HD QUAD YENİİ

Cihazda hiçbir problem yoktur.

Garantisi devam etmektedir.

Cihaz içerisinde 320 GB harddisk bulunmaktadır.

Satış Fiyatı 800 TL dir.

Özel değilse satma sebebiniz nedir?

• Merhaba yeni bir cihaz alacağımdan satıyorum fazla kullanmıyorum cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOGLU01

Merhaba yeni bir cihaz alacağımdan satıyorum fazla kullanmıyorum cihazı.

Ne almayı düşünüyorsunuz?Ne almayı düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.