Şimdi Ara

Diablo 3'ün Konsol Sürümüne Yeni Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sony'nin PlayStation 4'ü duyurduğu etkinlikte hem PlayStation 3, hem de PlayStation 4 için tanıtılan Diablo 3'ün konsol sürümü, özel bir yapıda geliyor. Bugün Blizzard, oyunun PS3'ten alınmış yeni bir oynanış videosunu yayınladı.

Yayınlanan videoda göze çarpan en önemli konu, oyunun PS3 ve PS4 sürümlerine özel olarak hazırlanmış arayüzü oluyor. Bu tarz aksiyon-RPG'lerin uygun bir arayüzle birlikte konsollarda da iyi gidebileceğini gösteren tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Başarılı ama Pc kadar zevk verir mi bilmem..
  • 3 aydır oynamıyordum diablo3 canım çekti ama şimdi nerden bulucam çekmecenin derinlerindeki authenticator'u vazgeçtim, zaten videodaki kadar aksiyon yok hiç oyuna gelmeyin derim, boss fightların arkasına bi müzik koymuşlar olmuş sana yeni video
  • bazı sahnelerde fps' nin düştüğü belli oluyor videoda.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Konsolda 5 para etmez hatta hic bir oyun konsolda 5 para etmez kendınızı tatmın edersiniz anca :))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara

Konsolda 5 para etmez hatta hic bir oyun konsolda 5 para etmez kendınızı tatmın edersiniz anca :))))))

iyi güldüm... :D

• ps3 e bekliyordum çıksa da alsam hemen, diyecek kaç kişi var?
  • Konsol sahibi olarak ben Diablo 3'ün Konsola geleceğini duyduğumda çok sevinmiştim ve hala mutluyum. Bu tür oyunları hep sevmişimdir ki konsolda oynamak nasıl olacak bakalım.
  • PS1'de Diablo gayet güzel oynanıyordu. her türlü PS3'tede oynanır.

• aynı ps3 üzerinden co-op olucak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.