Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.779
Cevap
79
Favori
116.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Çıktı mı arkadaşlar?

Amerika haritası her zaman daha zevkliydi. ETS'nin tek eksikliği bu.

Çıkmadı kardeş. az önce watch dogs a baktım da herhalde ikisi aynı gün çıkabilir.

GTA V, Watch Dogs ve bu oyun çıksın artık PC'ye, güzel bir yaz olacak.

Gta 5 i 360 da oynadım bitirdim. Pc ye çıkarsa almam. Ama watch dogs u alırım adamlar iyi oyun yapmışlar. Fakat sadece grafik değil hikaye de önemlidir benim için. Sırf hikayesi yüzünden mafia 2 yi 10 kez bitirdim
  • Oyunu geliştiren firma(SCS) muhtemelen 6 ay sonra çıkacağını açıkladı ve sağda solda yer alan 23 mayıs'ta çıkacak haberinin oyun satan firmaların uydurduğunu daha doğrusu spekülasyon yaptıklarını söyledi. Sadece 2 firmanın lisansını alabildiklerini ve daha fazla araç eklemek için lisans almaya çalıştıklarını açıkladı. SCS'nin blogundada yazıyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

Oyunu geliştiren firma(SCS) muhtemelen 6 ay sonra çıkacağını açıkladı ve sağda solda yer alan 23 mayıs'ta çıkacak haberinin oyun satan firmaların uydurduğunu daha doğrusu spekülasyon yaptıklarını söyledi. Sadece 2 firmanın lisansını alabildiklerini ve daha fazla araç eklemek için lisans almaya çalıştıklarını açıkladı. SCS'nin blogundada yazıyor bunlar.

Beklediğim bir şeyde zamanında çıksan arkadaş
  • SCS bu sefer yarım bir oyun çıkartmak istemiyor, yani ETS2'de örneğin ilk çıktığında sadece 3 araç lisanslıydı sonradan çıkan güncellemelerde lisanslı araçlar kullanabiliyorduk, SCS bunu tekrar yapmak istemiyor bu sefer herşeyi ile hazır bir oyunu satışa sunmak istiyor. Şehirler daha büyük olacak ve daha fazla şehir olacak oyunda(ETS2'ye göre) ve son yayınladıkları makaleye göre büyük planları var oyun için. Bu sefer gerçekten büyük ve güzel bir oyun yapacaklar, bence hiç acele etmeyin, sabrımızın karşılığını fazlasıyla alacağız ve lütfen torrent'e başvurmayın Steamdan orjinal lisanslı olarak alın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

SCS bu sefer yarım bir oyun çıkartmak istemiyor, yani ETS2'de örneğin ilk çıktığında sadece 3 araç lisanslıydı sonradan çıkan güncellemelerde lisanslı araçlar kullanabiliyorduk, SCS bunu tekrar yapmak istemiyor bu sefer herşeyi ile hazır bir oyunu satışa sunmak istiyor. Şehirler daha büyük olacak ve daha fazla şehir olacak oyunda(ETS2'ye göre) ve son yayınladıkları makaleye göre büyük planları var oyun için. Bu sefer gerçekten büyük ve güzel bir oyun yapacaklar, bence hiç acele etmeyin, sabrımızın karşılığını fazlasıyla alacağız ve lütfen torrent'e başvurmayın Steamdan orjinal lisanslı olarak alın :D

Euro coach simülatör(otobüs)den ses yokmu peki hocam
  • Maalesef yok, American Truck Simulator'dan sonra çıkar ancak, oda 2015 yılının bahar mevsimini bulur.
  • Yeni bilgiler var

Review Renders

From time to time, before new vehicles make it into the game, our artists are creating renders from the work in progress models for internal review purposes. Until a vehicle model is complete and ready to be imported it into the game, this is the way for us to understand if we are on the right path with the 3D model.

This almost-finished T680 looks so cool on the renders that we thought you might enjoy seeing it as well!

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• Konuya ilgi yok pek :)

Yeni bilgileri paylaşalım.

More pictures from the American Truck Simulator

Today we would like to show you a few more images from our upcoming American Truck Simulator.

Needless to say American Truck Simulator team is trying to push the fidelity of the map even further. Over the past months, we have invested heavily into improving our internal tools. We always strive to refine the way we build our worlds...

...sharper textures, new building and intersection prefabs, city and nature assets, new weather setups, HDR and so on... making truer impression of American roads.

As our long term plan is to push forward both ETS2 and ATS under the umbrella of World of Trucks, both projects will benefit massively from each other's new features.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Konuya ilgi yok pek :)

Yeni bilgileri paylaşalım.

More pictures from the American Truck Simulator

Today we would like to show you a few more images from our upcoming American Truck Simulator.

Needless to say American Truck Simulator team is trying to push the fidelity of the map even further. Over the past months, we have invested heavily into improving our internal tools. We always strive to refine the way we build our worlds...

...sharper textures, new building and intersection prefabs, city and nature assets, new weather setups, HDR and so on... making truer impression of American roads.

As our long term plan is to push forward both ETS2 and ATS under the umbrella of World of Trucks, both projects will benefit massively from each other's new features.

İlk ss hoşuma gitti. Yolda çalılar uçuşyor felan. Hatta kovboylar olsun adam vursunlar Ecs nerde yaa :(
  • -Airbus- kullanıcısına yanıt
    Ss ler guzel. Bakalim bir video gelsin. Durum ne olcak. Umarım MP olur

Esc de cok umutlu degilim. Cunku ets2 nin otobüs oyunu olcak. MP olmayinca sikicilik bas gösteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikalıların dorselerini hiç sevmiyorum nedense. çok yüksek ve tekerleri en kıç tarafta oluyorlar. ets2'ye double dorse gelmesini isterdim ama. 18 wos haulin de vardı
  • Efsane 18 whells wos haulin havası var bu oyunda umarım onun gibi başarılı bir oyun olur
  • var mı haber ?
  • ets2ye mp geldi bunada artık scs orjinal mp ile çıkarır diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

ets2ye mp geldi bunada artık scs orjinal mp ile çıkarır diyorum

Daha oyunun cikis tarihi ortada yok mpsi olsun bu arada ets 2nin mpsi nasil oluyor tir mi yaristiriyon 10 ar kisi gibi odalar mi var yoksa butun oyuncular birden mi

• quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

quote:

Daha oyunun cikis tarihi ortada yok mpsi olsun bu arada ets 2nin mpsi nasil oluyor tir mi yaristiriyon 10 ar kisi gibi odalar mi var yoksa butun oyuncular birden mi

Keşke her ortam Flight simulatorın multiplayerı gibi olsa. Herkes sakin kurala uygun hava trafik kontrollerinin verdiği bilgilere göre hareket ediyor. Bu arada kontroller de insan
  • quote:

quote:

ets2 ana konudan detayları alabilirsiniz ben kısaca anlatayım
    oyunda gene yük taşıyoruz ve normal oyunda nasıl yük alıyorsak bu şekilde alıyoruz mpdeki tek fark aı araçlar yok gerçek oyuncular var sadece 2 gündür oynuyorum yolu kapatan bilerek çarpan kimseye rastlamadım herkez intizamlı bir şekilde oynuyor
  • quote:

quote:

quote:

ets2 ana konudan detayları alabilirsiniz ben kısaca anlatayım
    oyunda gene yük taşıyoruz ve normal oyunda nasıl yük alıyorsak bu şekilde alıyoruz mpdeki tek fark aı araçlar yok gerçek oyuncular var sadece 2 gündür oynuyorum yolu kapatan bilerek çarpan kimseye rastlamadım herkez intizamlı bir şekilde oynuyor

hadi canım inanmıyorum ben kafa kafaya giren yol kesen yoksa çok şaşırırım valla ya
  • araçlar çok şekil görünüyor çıkış tarihi belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

araçlar çok şekil görünüyor çıkış tarihi belli mi ?

maalesef fakat bu yil icinde cikacaktir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.