Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 haftadır konuda mesaj bile yok..

Nerede o Ets konusu..

Mesajları okuyamıyorduk bile yetişip de.. Ne güzel bir ortamımız vardı ilk çıktığı zamanlar..Günlerce haftalarca popülerde kalmıştık millet bile imrenirdi bize:)
  • Bu oyun pek tutulmadı o yüzden cevap yazmıyorlar. Ets de bile 1048 sayfa olmuş nerede bu sayfada o mesajlar.
  • Oyun ölmüş,scs 7 liraya teker dlc si çıkarıyor.Adam gibi oyun çıkaracaklarına mendil açıp dilenecekler ne şekilde daha fazla çarpabiliriz diye...
  • ATSye acil indirim sart.En azindan ETS oynayanlar alir.
  • Herifler 7 liraya jant dlc'si çıkarmış
  • Bitmedi daha jantlardaki somunları sökmek için bijon anahtarı DLC 'si çıkıcak 3 liraya.
  • Çıldırmış bunlar wheel turning pack için 7 tl nedir yaw
  • adamlar bomboş oyun sunmuşlar önümüze ücretsiz harita vs.güncelleme verecekleri yerine bir de utanmadan paralı jant güncellemesi sunmuşlar, diyecek bir şey yok bunlara bir daha da bu firmanın oyununu almam, bunlar bu dilden anlarlar.
  • Oyun baştan bitik. Ets 2 yi geliştirmeye devam etsinler. O Amerikan tırlarını oldum olası hiç sevmem nerde daf mercedes volvo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ats güzel ama ets2 ye desteği kesmediler fransa dlc si gelecek ben onu bekliyorum dolayısıyla ats almadım. ATS de içerik yok adamlar nasıl dlc çıkarıp milleti soysak diye düşünmekten oyuna içerik ekleyemedi jant dlc si eklemişler tamam iyi güzel olmuşta olması gereken şeyleri dlc olarak satmayın ayıptır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

ats güzel ama ets2 ye desteği kesmediler fransa dlc si gelecek ben onu bekliyorum dolayısıyla ats almadım. ATS de içerik yok adamlar nasıl dlc çıkarıp milleti soysak diye düşünmekten oyuna içerik ekleyemedi jant dlc si eklemişler tamam iyi güzel olmuşta olması gereken şeyleri dlc olarak satmayın ayıptır.

Fransa DLC si gelmedi mi zaten? Bende Lyon Dijon gibi yerler var çünkü. Oyun orj steam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

ats güzel ama ets2 ye desteği kesmediler fransa dlc si gelecek ben onu bekliyorum dolayısıyla ats almadım. ATS de içerik yok adamlar nasıl dlc çıkarıp milleti soysak diye düşünmekten oyuna içerik ekleyemedi jant dlc si eklemişler tamam iyi güzel olmuşta olması gereken şeyleri dlc olarak satmayın ayıptır.

Fransa DLC si gelmedi mi zaten? Bende Lyon Dijon gibi yerler var çünkü. Oyun orj steam

Yeni sehirler gelecek ve sehirler daha detaylandirilacak.Harita bir miktar buyur yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Scs dlc çıkarırsa beleşe vermez çıkış fiyatı pahalı olursa indirim bekleriz artık. İskandinavya fiyatından çıkarırlar herhalde

• PCI express bağlantılı hangi ekran Kartı ile oynuyor sunuz ? Bende çok kasıyor :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar multi ye girilmiyor hata veriyor sizde durum nedir?
  • Çekiliş, ats ve ets 2 dlc içerir.

http://forum.donanimhaber.com/m_115053389/tm.htm
  • Dün Araldan Sipariş Vermiştim 57 Tl Kargo Dahil Olarak Bugün Elime Geçti

Arşive Önem Verdiğim İçin Kutulu Olarak Satın Aldım ,Steam Kütüphaneme Sıkıntısız Ekledim
    Kutu İçeriğini Merak Eden Arkadaşlar İçin Resimleri Atıyorum Buraya....
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Kart PostalLar Güzel Düşünülmüş Arkadaşlar
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

4 Adet Var Kutunun İçinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 21 Nisan 2016; 19:29:59 >

• Oyuna bir an önce yeni bölgeler eklemek için kolları sıvamaları lazım

• Arizona gelse de artık heves kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.