Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rockstar'da GTA 5'i ücretsiz güncelliyor sürekli.Ciddiye alan birkaç firma var oyuncuları.Onlardan birkaç tanesi bu iki güzel firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun multiplayeri var mı ? steamde yok diye gözüküyor ...
  • Bende bugün malum yerden indirdim ve hayal kırıklığı ile karşıladım oyunu atosfer hariç ets nin küçültülmüş bi hali tabii tırlar geldikçe ve harita büyüdükçe kesinlikle güzelleşecek ama indirim olmadan almayı düşünmüyorum...birde tır fizikleri bence bu tip bir oyun için yetesiz geldi sanırım bu firmanın daha çok ekek yemesi lazım tamen yeni bir oyun demek yanlış olur ama artık dx11 ve yeni bir motor diye bağırıyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: vefasız22

oyun internete düştü hocam

Login ekranında kilitleniyor açılmıyor, reset atmak zorunda kalıyorum pc ye. Var mı çözümünü bilen ? Update'i ve crack'i falan da yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkovic

Oyunun multiplayeri var mı ? steamde yok diye gözüküyor ...

Hazırlanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış birşey yok hocam sinyalleri kırmızıysa bu oyunun yanlışı degil ülkenin üretim standartıdır. Ve de amerikan arabalarının çoğu kırmızı sinyalli yenilerine dikkat etmedim ama gel gelelim oyunda da yeni araçlar değil çoğunlukla amerikayı betimleyen klasik ve muscle araçlar var, ets2'de ki araçlardan şahsen bıkmıştım, ben avrupa araçlarını sokağa çıksamda görüyorum o yüzden çok sıradan geliyordu bu oyunda amerikan araçlarını görmek daha güzel geldi ilerleyen zamanlarda bunlarıda çeşitlendirirler zaten.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Profil seçme ekranındamı donuyor ? Eğer öyleyse internetten yeni profiles dosyası indirip belgelerim/ats içindeki profiles'le değiştirin ya da internette 2. Yayinlanan hatasiz sürumu indirip yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 5 Şubat 2016; 19:31:58 >
  • Oyunun iki sorunu var.
    1-Km hızlı geçiyor
    2-Lisans.
    Arkadaş tır lisansı ne kadar pahalı olabilir?Gerçek tır mı satıyorlar.Cimri SCS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 5 Şubat 2016; 19:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Rockstar'da GTA 5'i ücretsiz güncelliyor sürekli.Ciddiye alan birkaç firma var oyuncuları.Onlardan birkaç tanesi bu iki güzel firma.

Ben güncelleme değil de tırcılığı konu alan başka bir oyun veya oyun firmasının olmayışına değinmek istedim. yani o konuda başka firma yok.
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Cidden o şekilde kaldırıyorsa helal olsun, hem karta hem de oyunun optimizasyonuna. Monitörün doğal çözünürlüğü 4k değil mi ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam direksiyonda nasıl aka klavyede dönmüyor tırlar ben ets 2 de çoğu zaman frene basmadan dönerdim bunla illa duracağım öyle döneceğim dönerken illa bir taraflara vuruyorum

• Daha gaza basmadan far cezası mı verilir.Bundan sonra 2 kere düşünsünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperAkbilgi

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Ben güncelleme değil de tırcılığı konu alan başka bir oyun veya oyun firmasının olmayışına değinmek istedim. yani o konuda başka firma yok.

Ben yanlış anladım.Kusra bakmayın.Ama güncelleme konusunda da Rockstar'ın eşi benzeri yok.

Hocam ne optimizasyonu bir zahmet 980 ile fullesin,eğer o kartta da sorun çıkarıyorsa zaten komple kaldır at çöpe oyunu.Pardon dlc yi.
  • nano6824 kullanıcısına yanıt
    Direksiyonda dediğim gibi yönlendirme çok keskin, çat diye dönüyor tırlar. G27 kullanıyorum, 18 vites manual sürmek de başka bir maharetmiş, kullandıkça alışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefasız22

Profil seçme ekranındamı donuyor ? Eğer öyleyse internetten yeni profiles dosyası indirip belgelerim/ats içindeki profiles'le değiştirin ya da internette 2. Yayinlanan hatasiz sürumu indirip yükleyin

Aynen ekran geliyor direkt kayboluyor arka planda sadece garaj kalıyor ve pc yi tamamen kitliyor hiçbirşey yapılmıyor. Save olayını deneyeyim.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    4k çözünürlük piyasadaki en baba kartlar için de hala çok zorlayıcı, %300-400 ölçeklendirme de yabana atılır bişey değil bence
  • ets2 de olduğu gibi mp sinde trafik yok yaramaz.kısacası gereksiz.
    Hocam bende monıtor yok curved tv var 140ekran...
    Dsr ayarlarından oyunu 4k çözünürlüğe getiriyorum 4k kalitesini veriyor 1080p de

Herşey fullde 4k vsync açık oldugundan direk 60fps veriyor.
    vsync i kaptsam 60fps yi de geçer sanırım ama tv de 60fps üstü zaten destek vermez...:)
    Oyun çok iyi ya...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyuna keşke avrupa tırlarını ekleyen mod yapsalar alacam volvo fh yi kökleyecem gazı
    Birde oyunda bir borçtan kurtulamadım paralar çok az cezalar hem çok hem çok sık geliyor geçen sinirden polisin birini çarptırdım direğe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.