Şimdi Ara

Ses Bombası Alacagım Tavsiye İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20 25 TL lik ses bombası alacagım. Bluelight Ses bombaları Nasıldır önerir misiniz Yada Snopy Nin ses bombasını kullanan var mı Onlar nasıldır Önerir Misiniz Yardım Bekliyorum

• Up
  • Haklısın valla hemen bir tane edin , malum ses bombasının ne zaman gerekeceği belli olmaz
  • Yani Lazım Birtane Yazın Falan arkadaşlarla Otururken İşe Yararda İşte Fiyatları asagı yukarı aynı 20 25 TL ama Hangisini Alsam Snopy var bluelight Var
  • Bim'den Bluelight marka almıştım memnunum snoopy markası sea bombası hakkinda fikrim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PüKaKa
  • Yani Övenler oldu bluelight i ama Snopy De adını duyurmuş Bi Marka Bu konularda. Ama Nasıldır Bilemiyorum İşte
  • Yok Mu Tavsiye ?
  • Son zamanlarda o kadar çok siyasi ve terör konularıyla ilgileniyorum ki bi an patlayıcı olarak ses bombası alacaksın zannettim. 4. mesajda uyandım duruma.
  • Bluelight kullandım 1hafta kadar iyiydi
  • Snopy i merak ediyorum Nasıl oldugunu
  • snopy sn-302 hem şık hem küçük hemde iyi ses veriyor. jack çıkış kablosuda üzerinde altındaki bölmeye saklanıyor... ben kullanıyorum memnunum. mavi pembe gibi değişik renkleride var... ben 19 tl ye almıştım siyah rengini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortareis

snopy sn-302 hem şık hem küçük hemde iyi ses veriyor. jack çıkış kablosuda üzerinde altındaki bölmeye saklanıyor... ben kullanıyorum memnunum. mavi pembe gibi değişik renkleride var... ben 19 tl ye almıştım siyah rengini...

Kardeşim bide bu snopy lerde sn-304 314 modelleri falan var. Fiyatlarıda Aynı nerdeyse Bunların Farkı ne ? En iyisi Hangisidr ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54KadiR

quote:

Orijinalden alıntı: mortareis

snopy sn-302 hem şık hem küçük hemde iyi ses veriyor. jack çıkış kablosuda üzerinde altındaki bölmeye saklanıyor... ben kullanıyorum memnunum. mavi pembe gibi değişik renkleride var... ben 19 tl ye almıştım siyah rengini...

Kardeşim bide bu snopy lerde sn-304 314 modelleri falan var. Fiyatlarıda Aynı nerdeyse Bunların Farkı ne ? En iyisi Hangisidr ?

diğer modelleri kullanmadığım için ses kalitesini bilemiyecem fakat görsellerinden anladığım kadarıyla ara kablolarında farklılık var...

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Steve

Son zamanlarda o kadar çok siyasi ve terör konularıyla ilgileniyorum ki bi an patlayıcı olarak ses bombası alacaksın zannettim. 4. mesajda uyandım duruma.

Ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

Haklısın valla hemen bir tane edin , malum ses bombasının ne zaman gerekeceği belli olmaz

*617110099456

• .s Yok mu kullanan Ya :D
  • quote:

Son zamanlarda o kadar çok siyasi ve terör konularıyla ilgileniyorum ki bi an patlayıcı olarak ses bombası alacaksın zannettim. 4. mesajda uyandım duruma.

Ben bu mesajı okuduktan sonra çakozladım.Yoksa söve söve gidiyordum.

Şu aletin başka adı yok mu olum?Paranoyak olduk artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Ben bu mesajı okuduktan sonra çakozladım.Yoksa söve söve gidiyordum.

Şu aletin başka adı yok mu olum?Paranoyak olduk artık.

Mini Hoparlör Denilebilir .D

• Konuyu hortlatiyorum!
    Bende derste sesli ders notlarini cocuklara dinletmek icin benzer birsey ariyorum. Laptop ve telefona baglaya bilecegim kaliteli birsey olsun istiyorum.
    Degerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.