Şimdi Ara

Metro: Last Light'a 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       THQ'nun ardından Deep Silver'ın yayıncılığına geçen Metro: Last Light, orjinalinde oyun fırtınasının yaşandığı Mart ayında çıkış yapacaktı ancak ertelemeyle birlikte Mayıs ayı için oyuncularla sözleşti.

İlk oyuna oranla daha çok açık alan gezintisi sunacak olan Last Light'ın ürkücü, meraklandırıcı ve kıyameti yaşamış dünyasında ufak bir gezinti için gözler aşağı:

• grafikler muazzam gözüküyor..vuruş hissiyatıda iyi olursa zaten hikayeye diyecek laf yok..Çok iyi bir oyun bizleri bekliyor olacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi..Bekliyorum.
  • okadar ince detaylar varki grafikler müthiş inş sistemleri cok kastırmaz

• Youtube'un yavaşlığı sağolsun videoyu indirerek izleyebildim. İndirme tamamlandığında videonun 4te1'i bile daha dolmamıştı.

Oyuna gelecek olursak grafikler muhteşem, atmosfer muhteşem, gerilim üst düzeyde. Gerçekten THQ'nun şaheseri olmuş durumda.
  • Grafikler çok iyi,atmosfer desek zaten diyecek laf yok hikayeside sağlam. Bu oyunu almamam için hiç bir sebep yok !
  • çıksında alalım batmasın böyle bir firma

• Olmus bu ya. :)
  • OMFG AMFAO NOB yani harika grafikler.yalnız bu oyun çok kastırır ultra detayda.gtx 680 lazım.

• THQ nun en büyük mirası
  • Oyun parasını hak ediyor , ilk oyunun atfosmerini beğnemiştim . Zaten kitaplarınıda okuduğum için konuya da hakimim . Umarım beklentileri kartışlar ve iyi satış rakamlarına ulaşırlar devamının gelmesini çok isterim.

Grafiklere takılmayın xbox 360 da oynanıyor PC de çok daha iyi olacaktır.

• İlk defa bu yıl dördüncü değilde ikinci çeyrekte çıkacak oyunlar için sabırsızlanıyorum

• kaldığı yerden :)

• Bu THQnün metro last night company of heroes darksiders gibi güzel oyunları varken batması yazık oldu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Youtube'un yavaşlığı sağolsun videoyu indirerek izleyebildim. İndirme tamamlandığında videonun 4te1'i bile daha dolmamıştı.

Oyuna gelecek olursak grafikler muhteşem, atmosfer muhteşem, gerilim üst düzeyde. Gerçekten THQ'nun şaheseri olmuş durumda.

bu arkadaşa kim niye eksi verir adam haklı youtube dan video 10 saate doluyor
  • ne zaman mah trafonun kapakları rüzgar estiğinde ses cıkar metro aklıma gelir :)
  • Oyun güzel ama şu canavarlar insanı oyundan soğutuyor. Aynı grafik motoruyla içinde canavar/uzaylı olmayan bi oyun yapsalar güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Oyun güzel ama şu canavarlar insanı oyundan soğutuyor. Aynı grafik motoruyla içinde canavar/uzaylı olmayan bi oyun yapsalar güzel olurdu.

Merhaba,

post apocalyptic bir oyunda hele ki nükleer bombaların atıldığı bir oyunda uzaylı ve yaratık olmaması için bana bir neden göster. Dışarıda kalanlar radyasyona maruz kalıyorlar soludukları havadan içtikleri suya kadar her şey zehirli atık . Zombi gibi bir şey olmasa ki rastlamadım daha olabilecek tek şey kalıyor oda canavar . Canavar da olmasın uzaylı da olmasın dersen o oyunda korku namına bir şey kalmaz . Tünellerde nazileri öldürmeye mi çalışacaksın yani survival horror oyununda ? Yani düşünce saçma geliyor değil mi .

Saygılar...
  • Hiç bi açıklama yapmak zorunda değilim. Ben canavarlı temayı sevmiyorum. Umarım "Neden sevmiyorusun?" diye sorarak buna da bi açıklama istemezsin.
  • Yok hayır istemem Canavar insanı oyundan soğutuyor demişsin de garibime gitti neyse zevkler ve renkler tartışılmaz . Senin için üzücü bir şey söyleyeyim oyunun %60 canavarlarla geçiyor Oyundan gerçekten soğutabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.