Şimdi Ara

Mailbox'da rezervasyon yapanların sayısı 1 milyonu aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kısa bir süre önce Dropbox tarafından satın alınan iOS'in popüler mail istemci uygulamalarından Mailbox'dan iki önemli haber var.

İlk haber rezervasyon durumuyla ilgili. En iyi hizmeti sunmak için ilk günden bu yana rezervasyon sistemiyle (App Store'dan uygulamayı yükleseniz dahi uygulamayı gerçek manada kullanabilmek için rezervasyon yaptırıp sıraya girmeniz ve sıranın size gelmesini beklemeniz gerekmekte) çalışan Mailbox'da şimdiye kadar rezervasyon yaptıran kişi sayısı 1,000,000'u geçti. Daha 6 hafta önce App Store'dan yayınlandığını hatırlarsak, Mailbox'ın büyük bir başarının altına imza attığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca şu anda sırada bekleyen kişi sayısının 450,000'den fazla olduğunu belirtelim.

İkinci haber ise uygulamanın yeni sürümü hakkında. App Store'dan yayınlanan Mailbox 1.1.0 sürümüyle birlikte uygulamanın kullanıcı arayüzünde iyileştirme yapılırken çeşitli sorunlar giderilmiş ve performans optimizasyonları yapılmış. Ayrıca son sürümle birlikte uygulamada yaptığınız herhangi bir işlemi geri almak için telefonu sallamanız yeterli.

Uygulamanın App Store'daki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Şişirin bakalım daha nereye kadar.
  • Sıraya girip indirmiştim bende sonra 10 dakika dayanamadım sildim. Ben bu kadar moktan App görmedim
  • genelde herkes bi deneyip silmistir bu uygulamayi yoksa bi olayi yok :)

• App Store'da çoğu kişi indirip sildim diye yorum atmiş.
    İnanin iphone'un kendi mail servisi isimi fazlasiyla goruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://m.youtube.com/watch?v=FmkZH8nGIOU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 22 Mart 2013; 12:10:44 >
  • imail olsun alayım :D

• dunden beri bakıyorum pek kulanışlı değil exchange hesabını kurabilsek daha kullanışlı olabilir ama gmailime reklamldan baska bişi gelmiyor
  • ne işe yarıyormuş diye bir nbkıyım dedim ama bir esprisini göremedim..

• Bu tur uygulamalara ne gerek var ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç inanmadım nedense...
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

http://m.youtube.com/watch?v=FmkZH8nGIOU

• Kurup kurcalayıp silmem galiba 5 dakika sürdü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.