Şimdi Ara

elektroworld internet sitesinden aldığım iphomne 5 arızalı çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şubatın 27 sinde e.w internet sitesinden iphone 5 aldım kullanıyordum sonra birgün kulaklığını deneyeyim dedim ve kulaklığı takınca defalarca denesemde iphonenin sesi kesilip kulaklıktan gelmedi ayrıca sese bikaç kere kulaklıktan gelsede kulaklık düğmelerinin çalışmadığını gördüm ve ürünü 16 marta e.w ye yolladım ve o günden beri e.w yi arıyorum servise yollamışlar haber bekleniyormuş telefon brigstar garantili

arkadaşlar şimdi bu durumda yasal olarak ürün değişiminden başka birşey yapabilirlermi sanırım internetten aldığım için ürün 30 gün içinde arızalı ise iade veya yenisi ile değişim yapabiliyorum bunu haricinde bana ürünü tamir ettik deyip yollarlarsa ne yapayım?

birde bunun için işleyen yasal süreç kaç gündür biliyormusunuz yani ürünü kaç günde değiştirip bana yollamak zorundalar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 22 Mart 2013; 12:55:51 >

• yenisi ile değiştirirler . gelişmeleri yazın takip edelim.
  • Kulaklığın bozuk olabileceğini düşündünüz mü hiç ?
  • cihaz için teleservisten yenisi ile değişim kararı çıkmış ama değişimin yanında swap yazıyor bu ne demek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusuz aksesuarsız 0 cihaz demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swap cihaz kutusuz aksesuarsız 0 değilde , bi bozuk cihazı komple değiştirip 0 gibi yapmak değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Kutusuz aksesuarsız 0 cihaz demek

swap = refurbished

sıfırlanmış , yenilenmiş.
    mesela bu arkadaşın cihazda büyük ihtimalle tamir edilip başka birisine swap yapılıcaktır.
  • Tamamen yenilenmis telefon vericekler size sifir gibi cok fark olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

Kutusuz aksesuarsız 0 cihaz demek

swap = refurbished

sıfırlanmış , yenilenmiş.
    mesela bu arkadaşın cihazda büyük ihtimalle tamir edilip başka birisine swap yapılıcaktır.

Arkadaşın belki morali bozulmuştur ama cihaz fabrikasında sıfırlandığı için sorun yok merak etme, birebir sıfır cihaz ile aynı olur.

• bende electro world bostancı şubesinden aldım aslanlar gibi maşallah:) tek sıkıntısı teleservice olması hele o ana yerleri ataşehirdeki 4s bozulunca 1708 tl fiyat çekmişlerdi sıvı teması diye çok dikkatli kullnamk lazım telefonu 1 kereye mahsus değiştiriyolar sonra bahaneler geliyor..
  • Arkadaşlar telefon geldi bugün üzeri jelatinli yeni bir telefon imedi numarasında farklı yanlı bir sorun var kulaklığı takıyorum gene kulaklık tuşları çalışmıyor ayrıca bazen kulaklığı takacaksa iPhone in sesi kesilip kulaklıkt sese gelmiyor
    Şimdi kafam çok karıştı ürünü zaten 15 gün kullanıp servise yoldaşım ve 10 gündür yoktu bende şimdi hala yolladığım uğrumda ve birde elimde değişim raporu var :)
    Buna göre
    1 ta kulaklığı. Bozuk bunu bu dangalaklar tespit edemedi
    2 bunlar yeniliyoruz diye telefonların anakara ve kabını değiştirip tekrar iteliyorlar ve benim bozuk cihazı geri yolladılar
    3 sizin bu konuda yorumunu nedir kulaklığı iyi yerleştir felandemeyin onla ilgisi yok kulaklığın ses düğmeleri kesinlikle çalışmıyor....
    Tekrar telefonu yollamak istemiyorum normal kulaklık takarsam gayet güzel çalışıyor cihaz....

• Bence kulaklik boZuk baska bir kulaklikla dene yaninlarinda iphone kulakligi olan biri varsa vok daha saglikli olur hem tuslarini denemis olursub

• Brightstar garantili telefonlardan uzak durun. Refurbished ürün satıyorlar... 150-200 TL kar edicem derken sorunlu telefonlarla uğraşmak niye?? Zaten 1900 TL veriyorsun en iyisinden bir smart phone alıyorsun kıy 200 TL daha git Gen-pa garantili al. Ha diyeceksin ki onlarda da arızalı çıkabilir. Doğrudur. Elektronik şans işidir , hatalı milimetrik bir lehim bile arıza çıkarabilir. Ama en azından ithalatçının değişimde sana vereceği ürünün sıfır olduğuna emin olursun. Swap mı , refurbished mi verdi , kutuluydu kutusuzdu. Uğraşıp sinir hastası olmazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.