Şimdi Ara

Evasi0n, 18 milyon iOS cihazına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Hatırlayacağınız üzere, iOS 6 ve iOS 6.1 için geliştirilen jailbreak aracı Evasi0n geçtiğimiz ayın başlarında kullanıma sunulmuştu. Yayınlandığı günden bugüne yaklaşık 18 milyon cihaza ulaşan araç, bu rakamla birlikte kısa bir süre içerisinde oldukça büyük bir başarı elde etmiş durumda.

500 milyonluk iOS ekosisteminde yaklaşık %2'lik bir değere denk gelen bu rakamın dağılımına baktığımızda Evasi0n; iOS 6 ve iOS 6.1 ile çalışan 12.8 milyon iPhone, 1.1 milyon iPod Touch ve 3.4 milyon iPad'e ulaşmış durumda. Ayrıca, Evasi0n'un ulaştığı bu başarının 2011 yılında Jailbreak Me 3'ün elde etmiş olduğu başarıyı da geride bıraktığını belirtelim. Evasi0n, daha fazla cihaza ulaşacağı tahmin edilse de, Apple'ın iOS 6.1.3 güncellemesiyle birlikte gerekli önlemleri alarak Evasi0n'un işini zorlaştırdığını da hatırlatalım.

iOS 6 ve iOS 6.1 kullanıcılarının cihazlarını özgürleştirmek ve cihazlarına yeni özellikler eklemek için başvurduğu Evasi0n'un yükselişinin daha ne kadar süreceğini ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

• 6.1.3'te çalıştırabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cagdas dv6196

6.1.3'te çalıştırabilen var mı?

6.1.3 magduru
  • quote:

6.1.2 devam, 6.1.3 de önemli bir değişiklik yok zaten sanırım güncellemeye değecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

6.1.3 magduru

Çok mu mağdur sarkisi dinledin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

6.1.3 magduru

kim o mağdur? sen misin, anlamadım?
    şeytan şeytan gülümsemeli ifadeler falan.
    Ben 6.1.2 kullanıyorum hala.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.