Şimdi Ara

En iyi SUV ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
6.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • max 1.6 motora sahip 65.000 tl ye kadar hangi aracı tavsiye edersiniz ?? şu an aklımda olan Ford kuga ve Kia sorento. Dizel olması tercih sebebi olmasa bile tüp takılabilecek bi araç olmalı.

• Sportage
    Juke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sportage
    ix 35
    Yeni Kuga
  • Kuga iyidir
  • Kuga bu segmenti gelir gelmez domine etti. Duyduğuma göre de yok satıyormuş.
  • en iyi diyince bu konu karışacak gibi duruyor .

65000 tlye alınacak en mantıklı 4x4 SUV seçeneği ne olabilire gelirsek:

1. Yeni Kuga 1.6 Ecoboost trend x
    2. yok
    3. yok

Kugadan başka 65000 tlye kaliteli, sağlam bi 4x4 yok, en azından varsada ben bilmiyorum.
    Ayrıca ilerde ecoboost motorlara da lpg takılabilecekmiş. hatta bu konuda hazırlık yapan firmalar var. internette biraz aranınca bulunuyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPinPrick -- 21 Mart 2013; 15:53:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

max 1.6 motora sahip 65.000 tl ye kadar hangi aracı tavsiye edersiniz ?? şu an aklımda olan Ford kuga ve Kia sorento. Dizel olması tercih sebebi olmasa bile tüp takılabilecek bi araç olmalı.

dacya dastır
  • Kuga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuga
  • Yeni Kuga'yı az önce inceledim.Küçük Range olmuş resmen.

Ergonomisi,tasarımı,duruşu oldukça iyi.Fiyat listesi de aldım.

Trend X 1.6L Ecoboost 150PS 2WD 57.800 TL

Trend X 1.6L Ecoboost 180PS AWD A/T 63.600 TL

Titanium 1.6L Ecoboost 180PS AWD A/T 69.400 TL

Selective 1.6L Ecoboost 180PS AWD A/T 75.200 TL

Powershift sadece 2.0L dizellerde var, o biraz kötü olmuş.
  • kugaya tüp takılsa hiç düşünmeden alınacak araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Ford Kuga'ya bindim inceledim. 4x2 bile olsa 60.000TL'lik fiyatıyla bana göre rakibi yok, bir ihtimal Duster rakibi olur, o da fiyat/performans yüzünden. Kuga oldukça geniş ve iç tasarım dış tasarım çok iyi. Ayrıca motor seçenekleri ve vergi avantajları da cabası.

İX35 demiş arkadaş ama o araca 1.80 ve üstü kişiler binebiliyorsa helal olsun der susarım.

Teşekkür ederim, boyum 1.92 sığıyorum çok şükür.

Bana sorarsanız ben İX35 kullanıyorum ama şu an araba alacak olsam Kuga alırdım. Otomatik vitesin fiyatları fena değil şimdiki aracımı da seviyorum ancak Kuga'yı test ettim iç mekan kalitesi hem daha yüksek hem de Otomatik olması büyük avantaj. 65.000 liraya düz vites ix35 alırsınız ancak.
  • kuganın trend-x yani 60.000 olanının donanımları bence yetersiz. orta paketi de 70.000 tl
  • Ford Kuga ağır basıyor anladığım kadarıyla, yalnız 1.6 dizel opsiyonu var mı ?? tüp takılabilir hale gelirmi yakın zamanda ??
  • Bencede KUGA bu arada kuganın eskisine nazaran daha heybetli duruyor boyu arttırıldı mı ?
  • ASX
  •  En iyi SUV ??

Bundan iyisini bulursan pm at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orgozgur -- 24 Mart 2013; 19:02:06 >
  • Kuga kesinlikle..
  • Sportage veya Kuga Hangisi içinize sinerse.
  • yarın servise gidip inceleyecem, burdaki bayii de varsa test sürüşü de yaparım, izlenimlerimi paylaşırım burdan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.