Şimdi Ara

Chameleon Launcher 2, Android telefonlar için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kickstarter platformunda hayata geçen en yenilikçi Android ana ekran uygulamalarından birisi olan Chameleon Launcher, akıllı telefonlara özgü uygulamasını da indirmeye sundu.

Uygulama desteklenen widget’ların ve uygulamaların bulunduğu ana ekranların belirlediğiniz zaman veya yere göre değişmesini temel alıyor. Örneğin iş yerinde WiFi veya GPS ile konumu algılayan uygulama, mail ve mesajlaşma ağırlıklı ana ekranı karşınıza getiriyor. Eve gittiğiniz zaman ise sosyal ağ veya multimedya uygulamaları ana ekranda yerini alıyor. 

Uygulamada desteklenen widget’lar takvim, saat, Facebook, Google+, Twitter, YouTube, RSS okuyucu ve ayarları açıp kapama tuşları şeklinde sıralanıyor. Bunları ana ekranda dilediğiniz gibi dizebiliyorsunuz. Uygulama 720p ve üzeri çözünürlükleri destekliyor.

İlk etapta tabletler için sunulan uygulama, sonrasında tablet/akıllı telefon evrensel uygulamasını yayınlamıştı. Ancak biraz pahalı olduğu için akıllı telefonlara özgü de bir versiyon yayınlandı. Chameleon Launcher 2 olarak yayınlanan uygulama 3$ fiyat etiketine sahip. Tablet/akıllı telefon evrensel uygulaması ise 4$ ve ilerleyen günlerde yeni sürüme güncellenecek.

• bir tsf shell değil
  • 720p üzeri diyorsunuz ama benim Nexus One da destekliyor nasıl oluyor bu iş?
  • next launcher harika bunuda deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

720p üzeri diyorsunuz ama benim Nexus One da destekliyor nasıl oluyor bu iş?

Sadece 720p ve üzeri destekliyor dememiş ki.

• Yarım saattir resimlere videoya bakıyorum hala haber olma niteliği taşıyan bir şey göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus!..
    Sadece 720p ve üzeri destekliyor dememiş ki.

quote:

Uygulama 720p ve üzeri çözünürlükleri destekliyor.

Konuyu okumadan cevap yazmayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Yarım saattir resimlere videoya bakıyorum hala haber olma niteliği taşıyan bir şey göremedim?

ekrem71

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Yarım saattir resimlere videoya bakıyorum hala haber olma niteliği taşıyan bir şey göremedim?

Çok akıllı arkadaşım şimdi yukarıya doğru çık, DH logosu yerine ne görüyosun?-Uygulama Haber.
    Peki buraya başka nasıl haber yapılabilir?

• Link e tıklayınca apk dosyası inecek sandım.

• Google playde bir launcherin dusuk puan alabilcegini de ekrem sayesinde ogrenmis oldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.