Şimdi Ara

Temple Run 2 güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 170 milyondan fazla yüklenerek mobil platformların vazgeçilmezleri arasına giren Temple Run'ın halefi Temple Run 2 yeni özelliklerle güncellendi.

Yayınlanmasından sonra iki hafta gibi kısa bir sürede 50 milyonluk yüklenme sınırını geçen Temple Run 2'nin son sürümündeki yenilikler kısaca şöyle:

• Game Center üzerinden arkadaşlarınıza meydan okuma (iOS)
    • Daha fazla bedava jeton sahibi olabilme fırsatları
    • Ücretsiz jeton ya da cevher kazanabilmek için günlük ve haftalık yarışmalar
    • Güç veren öğeler artık aktif güçlerin süresini uzatmakta
    • Bazı öğelerin takılı kalmasına ya da alınmamasına sebep olan sorunun giderilmesi

Popüler oyunun uygulama mağazalarındaki sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

• Hassasiyet sorunu düzeltildi mi?

• Bu iyi oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28milyon yaptım artık elime almıyorum.
  • Belli bi rekora ulaşınca insan sıkılıyor. Çünkü bir kere oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel
  • hmm iyimiş
  • çok eğlencelide tablette bi değişik oluyor
  • Bunu sildim temple run öz yükledim. Bu pek fazla eğlenceli değil temple run öz daha güzel.

• Temple Run 1 indirmiştim telefonu aldığım zaman o gün de silmiştim. Şu, Temple Run'ı sevmeyen tek benim sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Belli bi rekora ulaşınca insan sıkılıyor. Çünkü bir kere oluyor.

+1 15milyon yaptım bıraktım hocam.ama ara sıra gene iyi gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Temple Run 1 indirmiştim telefonu aldığım zaman o gün de silmiştim. Şu, Temple Run'ı sevmeyen tek benim sanırım.

Aynen ilkinde hemen silmiştim.geçen can sıkıntısı yüklddim en az üç saat oynadım aralıksız. Parmajarım acımasa daha hala oynayasım var

• İyi oldu güncelleme
  • 1. oyunda 35 milyon yaptiktan sonra bende biraktim fakat sikilmamistim hala, cunku kiz arkadasimla surekli birbirimizin rekorunu kirma cabasi vardi :) 35 milyondan sonra pes etti, oyle biraktim. Sikilanlar birileriyle kapissinlar ki zaten adamlar da bunu dusunup game center uzerinden duello olanagi saglamislar ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

1. oyunda 35 milyon yaptiktan sonra bende biraktim fakat sikilmamistim hala, cunku kiz arkadasimla surekli birbirimizin rekorunu kirma cabasi vardi :) 35 milyondan sonra pes etti, oyle biraktim. Sikilanlar birileriyle kapissinlar ki zaten adamlar da bunu dusunup game center uzerinden duello olanagi saglamislar ;)

Varmısin düelloya, daha yüzbinlerdeyim ama bide hep böyle koşturup duracakmıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

1. oyunda 35 milyon yaptiktan sonra bende biraktim fakat sikilmamistim hala, cunku kiz arkadasimla surekli birbirimizin rekorunu kirma cabasi vardi :) 35 milyondan sonra pes etti, oyle biraktim. Sikilanlar birileriyle kapissinlar ki zaten adamlar da bunu dusunup game center uzerinden duello olanagi saglamislar ;)

Varmısin düelloya, daha yüzbinlerdeyim ama bide hep böyle koşturup duracakmıyız?

Olur valla :) Gamecenter mb_0108 benim. Ama duello oyle ayni oyunda olmuyomus, denedik arkadasla. Sen kendin oynamaya devam ediyosun, sadece skorlar karsilastiriliyor.. Bende daha 1milyona yeni geldim 2. oyunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eScapeeXc -- 23 Mart 2013; 0:54:27 >

• İpadde daha zevkli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

İpadde daha zevkli oluyor

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

aynen

Farkı ne

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

aynen

Farkı ne

büyük ekran yeterli değil mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.