Şimdi Ara

twiter da yazdıgım mesajlar gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karşıdaki tanımadıgım kişiye dahi attıgım mesaj gidiyor ve yolladıgım mesajlarda yollanıldıgını görüyorum ama onun açtıgı konu başlıgının altında yazdıgım mesajım görünmüyor.
    fakat başka kişilerin o başllık altına yazdıgı mesajları ise görüyorum.
    aynı pc den başka bir kullanıcı adıyla girdigimde yine sonuç degişmedi
    sebebi ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scmscm -- 21 Mart 2013; 8:01:20 >

• Tarayıcın buna sebep oluyor olabilir...
  • i.e 8 kullanıyorum onda muhtemel kısıtlama ne şekilde olabilir. böyle bir kısıtlama varsa tarayıcının neresinden kontrol edebilirim.
  • Evet arkadaslar bende de ayni sorun var.
    Twitter da birisinin (takip etmedigim)yazdigina cevap olarak yazdigim yaziyi goremiyorum.
    Tweet atilmis ancak konuyu genisletince herkesin o tweete karsi cevabi gorunuyor,sadece benimki gozukmuyor? Bilgisi olan var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twettlerinizi korumaya almış olabilirsiniz
  • scmscm S kullanıcısına yanıt
    Tweetlerinizi korumaya aldınız muhtemelen. Düzelmesi şu şekilde Ayarlar>Hesap>Tweet Gizliliği(Tweetlerimi Korumaya Al) bu kutucuğun boş olması gerekiyor.
  • Tweetlerim gizli degil bende direkt ona baktim ama degil.
    Benim gibi sorun yaşayan çok kişi var nette araştırdığımda gördüm ama sorunun kaynagi belli degil maalesef.
    Daha aciklayici : her attigim tweet goruluyor, fakat birisinin tweetine cevaben bir tweet attigimda, diyalog kisminda benim tweetim gozukmuyor.

• Evet arkadaslatwitter a mesaj gonderdim ve aldigim cevap sonucunda bunun benim hesabimla alakali degil de kendilerinden kaynaklandigini anlatan bir cewap aldim.ilginiz icin tesekkur ederim.
    Twitter in bana gonderdigi cevap :

Hi,

@Replying to or mentioning a popular account and not hearing back? Because of the volume of @replies they receive, some popular Twitter users aren't able to respond to every @reply. Not seeing your @reply listed below the user’s original Tweet? We are currently unable to show every reply to a given Tweet in a Tweet’s details. Rest assured that if your @reply is showing up in your timeline, the other user can see your @reply in their Mentions tab. Still having trouble? Reply back and let us know where you’re stuck.

Twitter Support

• selam arkadaşlar. bende de aynı sorun var. nasıl çözüleceğini bilmiyorum. bilen veya çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faday

Evet arkadaslatwitter a mesaj gonderdim ve aldigim cevap sonucunda bunun benim hesabimla alakali degil de kendilerinden kaynaklandigini anlatan bir cewap aldim.ilginiz icin tesekkur ederim.
    Twitter in bana gonderdigi cevap :

Hi,

@Replying to or mentioning a popular account and not hearing back? Because of the volume of @replies they receive, some popular Twitter users aren't able to respond to every @reply. Not seeing your @reply listed below the user’s original Tweet? We are currently unable to show every reply to a given Tweet in a Tweet’s details. Rest assured that if your @reply is showing up in your timeline, the other user can see your @reply in their Mentions tab. Still having trouble? Reply back and let us know where you’re stuck.

Twitter Support

Ne yazıyor tam olarak orda? Türkçeye çevirebilirmiyiz

• Aynen benim de

• yokmu bu konuya yardım aynı sorun bendede var.
  • düzelttim şimdi gözüküyo mu bidaha bak.
  • Aslında mesajların herkese açık olmaması daha iyi. Zira polis müdehalesi geliyormuş sosyal medyaya.

http://sosyalmedya.co/sosyal-medyaya-da-polis-mudahalesi-geliyor/

Sanırım artık daha dikkatli davranma zamanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikkimya

Aslında mesajların herkese açık olmaması daha iyi. Zira polis müdehalesi geliyormuş sosyal medyaya.

http://sosyalmedya.co/sosyal-medyaya-da-polis-mudahalesi-geliyor/

Sanırım artık daha dikkatli davranma zamanı

bununla ne alakası var konunun? provakasyon yapacakları ilgilendirir bu durum.bu başlığı açan arkadaşın ve yardım isteyenlerin sorunu bu değil.
  • evet arkadaşlar bende de aynı sorun var yok mu bir çözüm bulan
  • bendede aynı sorun var yokmu bi cevabı olan çözümü olan kafayı yiyecem!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikkimya
    Aslında mesajların herkese açık olmaması daha iyi. Zira polis müdehalesi geliyormuş sosyal medyaya.

ozaman twitter ortamına negerek var. fikir paylaşımı yoksa twitter ortamıda anlamsız bir hale gelir,espirisinide kaybeder.
  • Geçmişi ve çerezleri temizle , dns'yi otomatik olarak ayarla ve bir daha dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Dream

Geçmişi ve çerezleri temizle , dns'yi otomatik olarak ayarla ve bir daha dene.

ne alaka
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.