Şimdi Ara

LOL KASIYOR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
13.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dostlar ben de oynamak istiyorum da lol'ü fakat sürekli bağlantım kopuyor normalde internet hızım gayet iyi fakat lole girdiğimde pingim çok yüksek 500 lerde geziniyor oyun ise ara ara kasıyor ama yine de oynanacak düzeyde bir de bağlantı sürekli kopmasa... yardımcı olabilir misiniz dostlar sistem şöyle:

intel core 2 duo
    nvidia geforce 7300 se/7200 gs
    1 gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 13 Haziran 2013; 14:09:33 >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watchmaan

400 tl ye aldığım netbook bile kasmıyor . :(

Hocam marka - model olarak söylermisiniz . Ben öğrenciyim bana o fiyatta netbook süper olur valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demonel

quote:

Hocam marka - model olarak söylermisiniz . Ben öğrenciyim bana o fiyatta netbook süper olur valla

asus eeepc 1250b
  • bilgisayarlar çok fazla ısınınca sorun çıkarabiliyor özellikle laptoplar tavsiyem garantisi geçmemişse yetkililere vermeniz. yok eğer geçmiş se içindeki tozu silmenizdir.

eğer gene sıkıntı çıkarıyorsa probgamlara bakın laptoplara bazen 2 3 tane anti virüs probgamları yükleniyor ve bu pcleri çok zorluyor onları kapatmayı deneyin
  • Ama günümüzde böyle bilgisayarlar kaldımı diye düşünüyorum bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demonel

quote:

adam seni yemiş netbook gta vice city bile oynanmıyor netbook internet için sadece şarkı film oda 720 p kaydıyla . Hayatta lol kaldırmaz bi kere denedim 10 dakikada falan yüklenme ekranı yükleniyo gerisini sen düşün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

sen vista kullanıyon o gerçek işletim sistemi

• OturanDürüm kullanıcısına yanıt
    xp herzaman iyidir hata yıl 2030 da hala xp kulanılır tapi pc olursa o zman @OturanDürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmcan01

xp herzaman iyidir hata yıl 2030 da hala xp kulanılır tapi pc olursa o zman @OturanDürüm

Soyle soyleyeyim zamanla anakartlarin isletim hizi artiyor e onu islicek isletim sistemi gerekiyor ha xp kurarsiniz ama verim alamazsiniz. Aslinda bu bir satis politikasi eger bir anakartindan ve ona bagli ekran kartini ramleri ses kartlarindan tam verimi almak istiyorsan isletim sistemini guncellemek zorundasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün herşeyi kıs öyle oyna hiç bir şekilde kasmaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.