Şimdi Ara

Blizzard, Auction House Sisteminden Pişman

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Diablo 3'ün PC sürümü çıktığında eleştirilen noktalardan birisi de RMAH yani gerçek parayla ticaret yaptığınız alışveriş sistemiydi. Blizzard'ın resmi sitede yayınladığı yeni yapımcı günlüğüne göre ekip, Auction House sisteminden pişman olmuş.

Yayınlanan yazıda belirtilenlere göre Auction House sisteminin geldiği bu nokta, aslında Blizzard tarafından hedeflenen şeylerin dışında kalıyor. Blizzard'ın bu sistemdeki asıl amacının istenmeyen eşyaları takas etmek olduğu belirtilse de, ortaya istenmedik bir Diablo 3 kitlesinin çıktığı eklenmiş. Yazının konuyla ilgili önemli kısımlarını aşağıda okuyabilirsiniz;

"Diablo serisine eklediğimiz bu özellikteki asıl amacımız, oyuncuların farm yaparken düşürdüğü fakat gerekli olmayan değerli eşyaları takas etmesini sağlamaktı. Ancak geldiğimiz şu noktada oluşan Diablo 3 kitlesi, oyunu oynamaktan çok Auction House'da ticaret yapmayı tercih ediyor. Bizim istediğimiz şey kesinlikle bu değildi.

Bu noktadan sonra Auction House'u tamamen kaldırmak iyi fikir olmaz. Fakat yeni yamalarla birlikte amacımız, oyuncuları Auction House ticaretinden alıp harita farmlamaya yönlendirmek olacak. Diablo 3'ün bundan sonraki halinde tüm gün oyunun başında chatten "Bu eşyayı satıyorum" ya da "Şu eşyayı almak istiyorum." şeklinde spam yapan insanlara oyunu yeniden hatırlatmak istiyoruz."

• Auction House dan ev geçindiriyo adamlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Satılan her item'de %15 kesiyorsun bırak bu ayakları bli...

• yaw he hee :D

• quote:

Orijinalden alıntı: puppet53

Satılan her item'de %15 kesiyorsun bırak bu ayakları bli...

• satılan eşyadan 1$ veya 1€ kesiyorlar. %15 stok yapılacak malzemelerden kesiliyor.

• Diablo 3'ü 1000 saate yakın oynamış biri olarak yapılan açıklamayı kınıyorum. Takas sistemi istiyorlarsa neden gerçek para ile ticaret var oyunda. Bilizzard oyun içi gold ve gerçek para ile yapılan ticaretlerden % 15 kazanıyor hem alıcıdan hem satıcıdan toplam % 30 luk kısım Bilizzard'a kalıyor. Açıkcası benim arkadaş çevrem oyunu tamamen bırakalı 1 aya yakın oldu Tera Online sardılar MMORPG alışkanlığım olmadığı için ben bulaşmıyorum ama Diablo oynamak ta içimden gelmiyor artık. Diablo 3 Bilizzard'ın çıkardığı son Diablo oyunu olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard_Player

Auction House dan ev geçindiriyo adamlar.

• O değilde Paragon 45'e vurdu hala doğru dürüst item düşmüyor. Bu blizzard drop rate'ler ile sürekli oynuyor...

• ulan blizzard sen ne cakalsin sanki bilmiyoruz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.