Şimdi Ara

Pepsi Digiturk (Eutelsat) Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
10.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Pepsi çeşitlerinden çıkan şifreyle 1 haftalık Lig Tv, Sporextra, Film veya Dizi Paketi hediye. Sadece Eutelsat üyeleri için. Bir paket en fazla 3 defa alınabiliyor. Aynı anda birden fazla paket kullanılamıyor.

Katılım Koşulları (Lig Tv)

Kampanyaya tüm Pepsi Pet 3litre, 2,5litre, 2litre, 1,5litre, 1litre, 450ml, 330ml ve Pepsi kutu ürünleri dahildir.

Kampanya hediyesi 1 haftalık ücretsiz Süper Lig (Lig TV) paketidir.

Kampanyaya doğru katılım şifre boşluk LIG’dir. (Orn. XXXXXXXX LIG) veya internettenhttp://www.pepsi.com.tr/sifre/digiturk’da ilgili alana Pepsi'lerden çıkan şifreyi ve cep telefonu numaranızı girerek ücretsiz de katılabilirsiniz.

SMS ile 7516’ya gönderilen şifreler karşılığında tüketiciye 15 haneli Digiturk şifresi kısa mesaj olarak atılır. Tüketicinin kampanyadan faydalanabilmesi için PEPSI yazıp boşluk bırakarak cep telefonuna gelen 15 haneli Digitürk şifresini 3555’e SMS atması (Orn. PEPSI XXXXXXXXXXXXXXX) veya Digiturk Çağrı Merkezi’ni arayıp 15 haneli şifresini iletmesi gerekmektedir. Digiturk Çağrı Merkezi numarası 0212 473 73 73.

7516’ya atılacak SMS için ücret vergiler dahil Avea için 0,50 TL, Turkcel için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. 3555’e katılım ücreti her operatör için vergiler dahil 0,40 TL’dir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Her bir tüketici en fazla 3 kere Lig TV paketi kazanılabilir.

Kazanılan paketler haftalıktır, 7 gün için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için tüketicinin Eutelsat uydusu üzerinden yayın alan aktif bir Digiturk üyeliğinin olması gerekir.

Tüketici hali hazırda üye olduğu paketler için hediye kazanamaz. Süper Lig paketi (Lig TV) üyeliği devam eden Digiturk kullanıcıları katılımları karşılığında hediyeye hak kazanamayacak olup şifrelerini üyelikleri sona erdiğinde kullanabilirler.

Digiturk üyeliğinin hediye olarak istediği paketin bulunduğu uydu üzerinde olması gerekmektedir.

Kullanıcılar Pepsi kampanyası ile aynı anda başka bir Digiturk kampanyasına katılamaz veya tanımlı bir Digiturk kampanyası varsa, kazandığı Pepsi hediyesi üyeliğine eklenemez.

Diğer paketlerin katılım koşullarınahttp://www.pepsi.com.tr/kampanyalar/firsat adresinden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylake -- 23 Ağustos 2013; 10:47:52 >

• Şifre verebilecek varsa pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper lig paketi veriyorlar yani tüm maçlar açılıyor o hafta, ayrıca 3555 yerine müşteri hizmetlerine online yazarak mesaja para vermezsiniz sadece pepsiye kısa mesaj atmanız yeterli :)
  • Güzal kampanyaymış, sadece ligtv olmaması da iyi...
  • Sifresi olan PM lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelllll fb-gs maci için pepsiye dayanamaz desenize :)

• şifre verebilecek varsa istediği bir yakınına dua bile okuturum :)
  • Ufak kutu kola ile 3 lt liğe aynı hediyeyi vermesi ilginç geldi bana...
  • Gerçekten iyi oldu bu kampanya :)
  • Arkadaşlar sizler ..... fabrikasında mı çalışıyorsunuz size ne şifre verirse versin içmeyin zararlı .... markalı ürünleri şifre versin ben digitürk'e karşıyım almayın ve kullanmayın beleş izleyeim maçları....
  • ya bugün marketleri şöyle bir dolaştım ama bu kampanyalı pepsilerden bulamadım orda ki çalışan elemanlara da sordum bilgileri yoktu.Bu kampanya ya özel tasarım yaptılar mı?(Colada ki kırmızı kapak beyaz kapak gibi)Yoksa herhangi bir kapağın altında ki şifreyi yazmak yeterli oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakç

ya bugün marketleri şöyle bir dolaştım ama bu kampanyalı pepsilerden bulamadım orda ki çalışan elemanlara da sordum bilgileri yoktu.Bu kampanya ya özel tasarım yaptılar mı?(Colada ki kırmızı kapak beyaz kapak gibi)Yoksa herhangi bir kapağın altında ki şifreyi yazmak yeterli oluyor mu?

katılyorum. bende tereddüt ettim almakta. şişesinde hiç bir yazı falan yok. markettekiler eski üretim mi acaba ?
  • şifre satanlar var alın onlardan :) içme bulma derdi yok

• ya parasında değilim, bulunmuyor şu illet içecek.
  • Ben 1 hafta lig tvyi kaptım arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Ben 1 hafta lig tvyi kaptım arkadaşlar

hangi şişeden aldın dostum. dümdüz pepsi mi yoksa yanar dönerli bişeymiydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 27 Mart 2013; 11:22:02 >
  • Hangi ambalajlarda var beyler ?
    Ona göre alalım.
  • Şifre satan varsa da pm atabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Ben 1 hafta lig tvyi kaptım arkadaşlar

hangi şişeden aldın dostum. dümdüz pepsi mi yoksa yanar dönerli bişeymiydi ?

xbox 360 resmi olan 330 ml kutu koladan aldım resmi de bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Kedii -- 27 Mart 2013; 12:58:30 >

• herhangi bir şişe ya da kutudan alabilirsiniz. Ben evdeki eski şişenin kapağını kullandım oldu. Muhtemelen şu ana kadar ki başka kampanyalarda kullanılmayan bütün kapaklar geçerli.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.