Şimdi Ara

ORJİNAL Programlara ÜCRETSİZ Sahip Olmak İster misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
102
Favori
34.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Artık bir çok programa, crack, serial vb. zararlı yazılımlarla uğraşmadan, bilgisayarınızı riske atmadan kolay bir şekilde ücretsiz olarak sahip olma şansı yakalayacaksınız. Üretici firma sponsorluğunda sitemiz ile ortak düzenlenen program/lisans kampanyalarını güncel olarak buradan sizlere duyuracağız. Kolay bir şekilde programa ve lisansa sahip olabileceksiniz.

Takipte kalın...

Güncel Kampanyalar Aşağıdaki Gibidir;

Wise Care 365 Pro (Hediye / Giveaway) 8 Gün

ORJİNAL Programlara ÜCRETSİZ Sahip Olmak İster misiniz?

Tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz, kurasız her biri $29.95 değerinde Wise Care 365 Pro lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için kampanya sayfasına uğramanız yeterlidir.

Wise Care 365 Pro, bilgisayarınızı tek tıklamada daha güvenli ve hızlı hale getiren sistem temizleme ve bakım programıdır. Wise Care 365, Kayıt Defteri düzenlemesi, disk bakımı ve bunların haricinde sunduğu birçok sistem araçları ile bilgisayarınızın performansını artırmanızı sağlar. Yazılım, sistemdeki gereksiz kalıntıları temizler ve gereken sistem optimizasyonu ile bilgisayarınızın yavaşlamasını önler. Kayıt Defteri düzenleme, disk temizleme, sistem bakımı, gizliliğinizi koruma gibi birçok özelliği bulunan tam özellikli bir sistem bakım aracıdır. Türkçe dil desteğine sahiptir.

Kampanya Ayrıntıları, Yorum sayfası

İyi Günlerde Kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasalprogram -- 1 Haziran 2016; 17:54:16 >

• sürekli takip ettiğim bir sitedir arada güzel programlar çıkıyor .
  • Çekiliş?
  • takip
    kaliteli antivirüs ve koruma pro bekliyorum
  • takipteyim virüs programı çok işime yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Çekiliş?

+1
  • pcmde virüs programı yok eğer mümkün olursa cok makbule geçer.. virüs virüsss...
  • Takip ettigim site. Ancak verdigi birçok program güncelleme alamıyor. Eğer Pro adı altında bu tip bir program haricinde güncelleme alabilen lisanslı ürün veriliyorsa, çekiliş dışında her şey uygun!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

pcmde virüs programı yok eğer mümkün olursa cok makbule geçer.. virüs virüsss...

Virüs programı olarak şu an Norton un 90 günlük kampanyası mevcut. Buradan Açılan sayfada: Download jetzt starten ı tıklayarak indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasalprogram -- 20 Mart 2013; 17:57:35 >
  • site kalıcı olarak burada tezgah açmış gibi görünüyor,
    eminim yöneticilerden de izin almışlardır.

bu durumda site,site doğurdu gibi oldu ama alışmak lazım diye düşünüyorum.

fakat bu çekiliş olayı bu bölüme uymaz.
  • Arkadaşlar merhaba,

Yasalprogram site yetkilisi arkadaşlarımızla görüşerek yazılım firmalarının yapacağı kampanyalardan sizleri de haberdar edebilmek için bu şekilde bir konu oluşturduk.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde legal ve orijinal yazılım kullanma/kullandırtma alışkanlığımız yok denecek kadar az. Gönül isterdi ki ülkemizde hayat şartları yeterli düzeyde olsaydı da herkes orijinal yazılım kullansaydı ama durum malum. Bu noktada yasalprogram site olarak aslında çok zor bir işe el atarak hem insanlarımızın çeşitli yazılım kampanyalarından yararlanmasına olanak tanıyor, hem de orijinal program kullanma alışkanlığını artırmaya çalışıyor.

Sizlerin de ilgisi ve desteği ile konunun uzun vadede faydalı olacağı inancındayım.

Hepinize iyi forumlar diliyorum.

• Çekiliş işi bizi bozar.Bedava programlar yerine işe yarar sağlam programlarda güzel indirimler olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • çekilişsiz kurasız yazıyo doğru okuyorum dimi
  • Bu iş şimdiden patlamış gibi görünüyor.Alttaki yorumlarda yabancıların da katıldığğını gördüm çekilişe,tabi bizim Türkler fantazi yapıp ingilizce yorum yazdıysa o ayrı..
  • Hadi hayırlısı takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Arkadaşlar merhaba,

Yasalprogram site yetkilisi arkadaşlarımızla görüşerek yazılım firmalarının yapacağı kampanyalardan sizleri de haberdar edebilmek için bu şekilde bir konu oluşturduk.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde legal ve orijinal yazılım kullanma/kullandırtma alışkanlığımız yok denecek kadar az. Gönül isterdi ki ülkemizde hayat şartları yeterli düzeyde olsaydı da herkes orijinal yazılım kullansaydı ama durum malum. Bu noktada yasalprogram site olarak aslında çok zor bir işe el atarak hem insanlarımızın çeşitli yazılım kampanyalarından yararlanmasına olanak tanıyor, hem de orijinal program kullanma alışkanlığını artırmaya çalışıyor.

Sizlerin de ilgisi ve desteği ile konunun uzun vadede faydalı olacağı inancındayım.

yasal programlardan haberdar etme fikrine varım.
    konu açılsın, iyi güzel ama şu çekiliş olayına şahsen karşıyım.

reddit'te bile oyun fırsatlarında konu açarken kaba taslak şöyle der:
    "arkadaşlar, biz bu sayfayı takip eden 10bin kişiyiz,
    eğer açacağınız konu hepimizin işine yarayacaksa açın,
    ama kısıtlı sayıda, çekilişle 3 kişiye 5 kişiye ise açmayın"

özetle herkes faydalansın, sıcak fırsatları takip eden herkesin yüzü gülsün.
    aksi olacaksa hiç boşuna yer kaplamasın.

bu benim nacizane görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 20 Mart 2013; 21:47:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Arkadaşlar merhaba,

yasal programlardan haberdar etme fikrine varım.
    konu açılsın, iyi güzel ama şu çekiliş olayına şahsen karşıyım.

reddit'te bile oyun fırsatlarında konu açarken kaba taslak şöyle der:
    "arkadaşlar, biz bu sayfayı takip eden 10bin kişiyiz,
    eğer açacağınız konu hepimizin işine yarayacaksa açın,
    ama kısıtlı sayıda, çekilişle 3 kişiye 5 kişiye ise açmayın"

özetle herkes faydalansın, sıcak fırsatları takip eden herkesin yüzü gülsün.
    aksi olacaksa hiç boşuna yer kaplamasın.

bu benim nacizane görüşüm.

Arkadaşlar bildiğim kadarı ile her zaman çekiliş olmuyor, bazen firmalar farklı kampanyalarda yapıyor. Hatta en son 1 yıllık Zemana Anti Keylogger almıştım, 3 gün lisans dağıttılar diye hatırlıyorum.

Keşke çekilişsiz kurasız tüm firmalar ücretsiz sunsa yazılımları ne güzel olur.

Bu arada yukarıda bir arkadaşın yorumu gözüme ilişti, yanıtlayayım. Konunun açılması hususunda herhangi bir reklam alma durumu vs. söz konusu bile değil. Bizzat ben aracı oldum ve bu şekilde bizim forum üyelerimizin de bu tip kampanyalardan falan haberdar olmasının iyi olacağını düşündüm.

Düzeltme: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 20 Mart 2013; 22:05:04 >

• http://tr.giveawayoftheday.com/

üstelik çekiliş de yok
  • o zaman bir yasal program haberi de biz verelim:

Glary Utilities Pro (free license) save $28 / computer optimizer / cleaner

quote:

Download the "Slim Build" (no tool bar) from the page below-
    http://www.glarysoft.com/glary-utilities/builds/

Insert Registration Name - EaseUS Users
    Insert Registration code: 3788-61679-58234-2362

Promo Page here - http://slickdeals.net/?sdtid=5920538&sdop=1&sdpid...252BxBCLCGk5gF7LS55%26amp%3Brelid%3D4287234B

Glary Utilities Pro product page here -http://www.glarysoft.com/glary-utilities-pro/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konunun temasında değişikliğe gitme kararı aldık. Artık konu içerisinde çekiliş içerikli yazılım kampanyaları bulunmayacak; yalnızca çekilişsiz, herkese açık yazılımlar paylaşılacak. Çekiliş ile gerçekleşen kampanyalara yine yasalprogram.com sitesinden de ulaşılabileceğiz.

Üyelerin de yazılım kampanyalarını duyurabileceği ayrı bir konu oluşturacağız. Bu fikri hayata geçirene dek denk geldiğiniz yazılım kampanyalarını bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

Paylaşımda bulunan herkese şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.