Şimdi Ara

ORJİNAL Programlara ÜCRETSİZ Sahip Olmak İster misiniz? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
102
Favori
34.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Çekiliş işi kalktı mı şimdi?

Çekiliş ile dağıtılan hediye kampanyaları burada paylaşılmamaktadır. Burada yaptığımız tüm paylaşımlar "herkese hediye" şeklindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasalprogram -- 8 Ekim 2013; 13:47:25 >
  • Yararlı bir site olmuş takipteyiz
  • Yeni hediye kampanyamız Acala DivX to iPod ilk mesaja eklenmiştir.
  • Yeni hediye kampanyamız WinX HD Video Converter Deluxe ilk mesaja eklenmiştir.
  • Yeni üyelik almıyotrmusunuz. 3 kere denedim üçünde de mail gelmedi.
  • rkirkan R kullanıcısına yanıt
    Sunucu kaynaklı bir problem oluştu. Bu sebeple mail alamadınız. Problem giderilmiştir, sorunsuzca üye olabilirsiniz.
  • Yeni hediye kampanyamız, MacX Video Converter Pro Windows yada Mac sürümü ilk mesaja eklenmiştir.
  • macx indirdim ve kurdum. teşekkürler paylaşım için.
  • Yeni hediye kampanyamız, MacX DVD Ripper Pro Windows yada Mac sürümü ilk mesaja eklenmiştir.
  • Yeni hediye kampanyamız, idoo Video Editor Pro ilk mesaja eklenmiştir.

Program gerçekten her bilgisayarda olması gereken, kullanımı çok kolay ve hızlı bir programdır. Yasal Program Ekibi olarak kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kampanya sadece 24 saat sürecektir.
  • neden direk kaynak linkini vermiyorsunuz ki ?

KAYNAK
  • chatlakkk12 C kullanıcısına yanıt
    Bunlar direk bizim düzenlediğimiz kampanyalardır. Kaynak ise kendi sitemiz olanwww.yasalprogram.com dur. Yasal Program olarak başka sitelerin kampanyalarını bu konu başlığında paylaşmıyoruz.
  • daha önce twitter yoluyla yorum yazmıştım (yaklaşık 2-3 hafta önce ) fakat kod mail adresime yollanmadı hala...
  • tireliim kullanıcısına yanıt
    Tüm kampanyaları sitemiz üzerinde yapıyoruz. Twitter, Facebook gibi sosyal medya araçları ile de sizlere duyuruyoruz. Dolayısıyla Twitter ve Facebook adreslerimizde kampanya sayfasına birer link bulunuyor. Bu linki tıklayıp kampanya yazımıza yaptığınız tüm yorumlar geçerli olmaktadır. Tüm kampanyalarımız yasalprogram.com sitesi üzerindedir.
  • bitdefender totl security 2014 indirimi biti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

bitdefender totl security 2014 indirimi biti mi?

Birkaç antivirüs / internet security programının kampanyaları mevcut, inceleyebilirsiniz.
  • Yeni hediye kampanyamız, Ashampoo WinOptimizer 2014 ilk mesaja eklenmiştir.
  • Yeni hediye kampanyamız, MacX Video Converter Pro [Win & Mac] ilk mesaja eklenmiştir.
  • Dreamspark / bizspark :D bunlara da bakın derin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.