Şimdi Ara

Snapdragon 800 işlemcili Xiamo MI-3'e ait olduğu iddia edilen görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Snapdragon 800 işlemcili Xiamo MI-3'e ait olduğu iddia edilen görsel paylaşıldı

Uluslararası pazarda etkinliği olmasa da güçlü modelleri ile adını duyuran Çinli Xiaomi, gelen bilgilere göre yılın en iddialı modellerinden birisi üzerinde çalışıyor.

Daha önce Xiaomi'nin Tegra 4 çözümünü yeni amiral gemi modelinde yer vereceği iddia edilmişti. Ancak kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Xiaomi, MI-3 adlı amiral gemi modelinde Snapdragon 800 çözümüne yer verecek ve ZTE Grand Memo'nun ardından bu çözümü kullanan ikinci akıllı telefon olacak. Snapdragon 800 çözümünün ilk örneklerinin Çin'den geliyor olması da oldukça dikkat çekici.

Modelin ekranının ise 5 inç boyutunda ve Full HD çözünürlükte olması bekleniyor. Yine daha önce 4.5 inçlik bir ekran boyutundan bahsedilmekteydi ancak 5 inçlik Full HD ekranların artık yaygın kullanımda olması firmanın bu seçimi yapmasına sebep olmuş olabilir. Kamera olarak ise modelin 13MP çözünürlükte Exmor RS modülüne yer vereceği belirtiliyor. Batarya 3000mAh gücünde.

Diğer detayları bilinmemekle birlikte modelle ilgili bir görsel de paylaşıldı. Görselde modelin köşeden köşeye bir ekran tasarımı sunduğu ve muhtemelen ekran kenarlarının çok ince bırakıldığı görülüyor.

Firmanın önceki modellerine bakarak MI-3'te de agresif bir fiyat politikası uygulaması bekleniyor.

• tasarım ve donanım on numara olmuş çinlilerin gözü aydın

• Buda S4 ten güzel :D

• Türkiye'ye gelmedikten,gelemedikten sonra pekte bir anlamı yok benim için.
    Ayrıca Türkiye'ye giriş yapsa bile cüzi? bir miktar vergi ile yine bizler için hayli hayli aşar fiyatını.
    En fazla kendimiz getirecez.

• Donanım artık hepsinde var onemli olan yenilikler ve yazılım. Demeden edemiycem htc one a çok benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Buda S4 ten güzel :D

Tasarım herkesin gözünde farklıdır arkadasım ben xperia z derim o htc one der ben galaxy S4 derim o iphone 5 der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah birde çinliler şu modelleri global pazara sunabilselerde kedinin ciğere baktığı gibi bakmasak, netten almak bi ihtimal olabilir gerçi ama görüp almak başka tabi.

• Çinliler bile Tegra kullanmıyor artık. Çok merak ediyorum Nvidia bu konuda ne düşünüyor ve ne yapmayı planlıyor?

• beğensem ne olcak ki??? ne de olsa türkiye de satışa çıkmayacak...
  • Xiamo ise yalandır, bu firma tam bir yalancı , sürekli full donanım cihazları tanıtır , halbuki elde öyle bir cihaz yoktur ve sürekli aşırı uygun fiyat etiketi koyar , fakat stok sayısı 100-250 bin arasında olur hep almak isteyenleri aylarca bekletir ve komponentlerin ucuzlamaaıno bekler ardından satışa devam eder , fakat sorduklarında ilk tir full dür ucuzdur.

Dolayısı ile umutlanmayan

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterOfElectric

quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Buda S4 ten güzel :D

Tasarım herkesin gözünde farklıdır arkadasım ben xperia z derim o htc one der ben galaxy S4 derim o iphone 5 der

özgülük biidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 20 Mart 2013; 13:28:14 >

• HTC one çakması...

• Nvidia Tegra 4'ü pazarlamakta çok zorlanıyor illaki bir yerde kullanılacak ama şuana kadar bile hiçbir cihaz için ses çıkmaması Nvidia için kötü olsa gerek. Bu olay kesinlikle Nvidia'nın Telefon ve Tablet işine girmesini zorlayacaktır.Kendi ürünlerini kendileri üretecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Xiamo ise yalandır, bu firma tam bir yalancı , sürekli full donanım cihazları tanıtır , halbuki elde öyle bir cihaz yoktur ve sürekli aşırı uygun fiyat etiketi koyar , fakat stok sayısı 100-250 bin arasında olur hep almak isteyenleri aylarca bekletir ve komponentlerin ucuzlamaaıno bekler ardından satışa devam eder , fakat sorduklarında ilk tir full dür ucuzdur. Dolayısı ile umutlanmayan

aynen katılıyorum sözlerine bu çinli üreticilerin reklam taktiği,üretmeden reklam yap süreç geçsin aynı özellikte telefonlar çıksın sen daha satışa yeni başla sonrada stok sıkıntısı diyip bir kaç bin adet sat.reklamdan başka hiç birşey değil bu.

• Bilgi için teşekkürler.
  • Xioami'nin üretim sorunu var, Mi2 halen etiket fiyatından değil karaborsa fiyatı ile satılıyor, ayrıca shenzhen'de Oppo'nun, THL'nin, Meizu'nun filan bütün markalı çin malı telefonların kendi magazaları var, Xioami'nin ise böyle birşey yok.

• tasarım guzelmiş.

• tasarımı hTc one dan çalımışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

quote:

Orijinalden alıntı: MasterOfElectric
    quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_ Buda S4 ten güzel :D
    Tasarım herkesin gözünde farklıdır arkadasım ben xperia z derim o htc one der ben galaxy S4 derim o iphone 5 der [:]
    özgülük biidi

ASŞDKLALŞDKSAJİDŞSAİPODKJASİKJSDİŞKJSADkjlashdgljksdafjlşas öldüm ya gülmekten :DD::D:DD asdğlpsğpdofğsda

• budur...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.