Şimdi Ara

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
5
Favori
16.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başlıktan da anlasılacagı gibi elimde Ubiquiti-Ubnt wireless ağ çözümlerine ait cihazlar bulunmakda.

Sistem olarak bütün ihtiyacınız karşılıyacak cihazlar elimde mevcuttur bunlardan birkaçını burda sizinle paylasacagım.

Kredi kartına taksit imkanı vardır.

Firmamızın web sitesi :www.ubntturkiye.comwww.mnsbilisim.comwww.ubiquititurkiye.comwww.mnspazar.com

Firmamızın amacı müşterilerimizin hetürlü sorunlarıyla yakından ilgilenmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

SATTIGIM ÜRÜNLERİ TAMAMI GARANTİLİDİR VE TEKNİK DESTEĞİ VERİLİR.

ÇOKLU ÜRÜN ALIMINDA FİYAT KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ...

Fiyat: 293.82TL

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

Ubiquiti Ubnt Unifi Long Range yaklaşık 200 metrelik bir alanda wireless bir networkü tek başına taşıyabilecek kapasitede çok kaliteli bir üründür.

İç mekan kullanımı için tasarlanmış olup oldukça şık bir görünümü vardır. Bakıldığında şık bir yangın dedektörüne benzemektedir. Özellikle çok kullanıcılı mekanlar için(Otel,Kampüs gibi) tek tek ürünleri konfigüre etmek çok zordu, ama artık Uni-Fi var cihazları sadece ethernet kablosu ile poe olarak hem besleyerek hemde datasınız taşırsınız ve kontrol yazılımı ile kullandığınız tüm Uni-Fi'ları tek bir bilgisayara kurduğunuz ücretsiz yazılımı ile konfigüre edebilirsiniz.

Ücretsiz gelen Uni-Fi yazılımı ile cihazlar üzerinde 4 farklı SSID tanımı yapabilir, her SSID için bant genişliği sınırlaması,web trafiğinin kullanımı ile ilgili detaylı kullanım raporları alabilirsiniz, sisteminizdeki VLANlar ile uyumlu çalışır.

Sisteminizde birden fazla Uni-Fi kullanırsanız, diğer Uni-Fi'lar ile kablosuz tekrarlayıcı olarak kullanabilir veya Load Balance yaparak cihazlara gelen yükleri paylaştırabilirsiniz.

Cihaz ile birlikte gelen kutu içeriği:

• Duvar ve Tavan Adaptör Kiti Montaj

• Poe adaptörü

• Unifi Kontrolör Yazılım Kurulum CD'si

------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Air Router İndoor AP

Fiyat:105.02TL

Ubiquiti AirRouter 802.11n Kablosuz Router hareket edebilir bir çok amaçlı yönlendirici gibi standart SOHO (Küçük Ofis / Ev Ofis) yönlendirici veya diğer iki faaliyet ağ modu: Köprü veya Yönlendirici modu.AirRouter aynı zamanda birden sunuyor Kablosuz Kablosuz ağınızı genişletmek için İstasyon modu dahil modları ve Kablosuz ağınızın merkezi olarak işlev Noktası modu Erişim. AirRouter Kanal Shifting, izin veren bir özel Ubiquiti özellik sunuyor.

----------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Unifi Enterprise AP Outdoor (EU)

Fiyat: 459.02TL

Ubiquiti Unifi AP Outdoor 2.4 - 5 Ghz Ev,Hotel ve Ofis Access Point Çözümlerinizde kullanabileceğiniz, 3 - 4 Access Point'in yaptığı işi tek başına yapabilen bir AP. Sınırsız Açık / Kapalı AP Ölçeklenebilirlik Birleştirilmiş Yönetim Sistemi 750 Mbps Cephe Kapasitesi Sezgisel Unifi Kontrol Yazılımı Hotspot Yönetimi - Özelleştirme ve Fatura Seçenekleri Dahili Unifi Kurumsal WiFi Sistemi, ölçeklenebilir bir kurumsal ve kolayca çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır erişim noktası çözümü başardı. Unifi Erişim Noktası kapalı modelleri şık var tasarım ve kolay bir tavan ya da duvara monte edilebilir dahil montaj donanımını kullanarak. Unifi Erişim Noktası açık modeller son dışarıda yerleşik bir form faktörü vardır. Unifi Kurumsal WiFi Sistemi Unifi içerir Controller yazılımı.Yazılım herhangi bir PC veya Mac üzerinde yükler ağı içinde ve herhangi aracılığıyla kolayca erişilebilir standart Web tarayıcısı.Unifi Controller yazılımı kullanarak, Enterprise WiFi ağ anında konfigüre edilebilir ve herhangi bir özel eğitim olmadan uygulanmıştır. Gerçek zamanlı durumu, otomatik UAP aygıt algılama, harita yükleme ve gelişmiş güvenlik seçenekleri tüm sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UniFi AP-Long Range UBNT (UAP-LR) 3-PACK

Fiyat:708.70 TL

Ubiquiti Ubnt Unifi Kolay Montaj Şık duvara veya tavana monte tasarım (tüm aksesuarları dahil). Bir Tasarım Estetik endüstriyel tasarım sağlayan benzersiz LED sağlama halkası, için yönetici konumu izleme ve uyarılar her bir cihaz. Ethernet (PoE) üzerinden Güç Güç içerir Ethernet (PoE) işlevselliğini, hangi verir Bir taşınır güç ve veri cihaza tek bir Ethernet kablosu. Unifi AP-Pro Bir Güç içerir Ethernet Gig E Adaptörü. Aynı zamanda güç olabilir Bir 802.3af uyumlu anahtarı ile. Tek paket kullanılabilir Unifi kapalı modeller ve 3-pack. Dahil:
    • Duvar ve Tavan Adaptör Kiti Montaj Ethernet Adaptörü üzerinde
    • Güç
    • Unifi Kontrolör Yazılım Kurulum CD'si

------------------------------------------------------------------------------------>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Unifi AP Pro Gige 802.3 af Dual Radio

Fiyat: 553.42TL

Ubiquiti Ubnt Unifi Pro Unifi AP-Pro (UAP-Pro) En fazla 300 Mbps hıza sahip hızlı Unifi modeli 5 GHz radyo bandı ve up 2.4 GHz radyo bandında 450 Mbps. UAP-Pro 2x2 ile eş zamanlı dual-band çalışma sunar ve 3x3 MIMO teknolojisi. Bu 400 metre ve 2 kadar bir dizi var Gigabit Ethernet bağlantı noktası.

----------------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Nano Bridge Airmax 25 dBi

Fiyat: 400.02TL

------------------------------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ubiquiti Air Fiber 24 Ghz Point to Point 1.4+ Gbps Radio

Fiyat: 4,718.82TL

airFiber 100 Ar-Ge yıl şimdiye kadar dünya çapında 24GHz lisanssız bant için inşa en gelişmiş, uygulamaya özel radyo çözümü sonuçlanan radyo tasarım sonucudur. Daha da firmware güncellemeleri ile optimize alanı olabilir son derece esnek bir FPGA mimarisine dayalıdır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Tough Poe Switch 8 Port

Fiyat: 565.22TL

--------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ubiquiti Wi-Fi Station USB Wireless Dongle

Fiyat: 93.22TL

Notebook ve Pc nizle 250 mt uzaklıktaki bir access point e bağlanabileceğiniz çok başarılı bir ürün.

--------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ubiquiti UBNT Pico Station M2 HP

Fiyat: 246.62TL

---------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Airmax Sectors Antenna 5 Ghz 20 dBi

Fiyat: 529.82TL

---------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Airmax Sectors Antenna 5 Ghz 17 dBi

Fiyat: 293.82TL

--------------------------------------------------------------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

UBNT Power Bridge M5

Fiyat: 824.82TL

Ubiquiti Powerbridge M5: Taşıyıcı Sınıfı 5GHz MIMO Bridging Çözüm Süper Verimli Featuring 25dBi Anten MIMO Dizisi Atheros MIPS 24KC, 400MHz Powerbridge M performans ödün vermeden kompakt kurulum gerektirmeyen güçlü PtP Airmax uygulamaları için idealdir.

--------------------------------------->>> KONU GÜNCEL TUTULUCAKTIR ARKADAŞLAR.YENİ ÜRÜNLERİDE EKLEYECEĞİM BİLGİNİZE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrKcN_1903 -- 29 Nisan 2013; 18:03:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

http://www.wirelesssistem.net/UniFi-AP-Long-Range-UBNT-UAP-LR-3-PACK,PR-100.html

3 lüsü 650 tl

Stoklarında yokmuş.
  • Arkadaşlar konuyu güncellemeye devam ediyorum 3'lü paket olanıda şimdi ekliyorum.
  • yazılımının özelliklerini/kullanımını görebileceğimiz bir demo varmıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrKcN_1903

Arkadaşlar konuyu güncellemeye devam ediyorum 3'lü paket olanıda şimdi ekliyorum.

1km civarına wirelles yayın yapmak istiyorum bana dönüş yapabilirmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

yazılımının özelliklerini/kullanımını görebileceğimiz bir demo varmıdır acaba

Merhaba sadece unifi cihazları için geçerli bi yazılım var diğerlerini kapsamıyor ama

İsterseniz özelden mail adresinizi atın ben size en güncel sürümünü göndereyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

quote:

Arkadaşlar konuyu güncellemeye devam ediyorum 3'lü paket olanıda şimdi ekliyorum.

2.4 GHz mi? 5 GHz mi ?

Bide kaç derece de yayın yapmak istiyorsunuz onuda öğrenebilirsem yardımcı olabilirim ?
  • Merhaba;

Ev ağına 2 adet hdd bağlamak istiyorum nmt'den ve bilgisayarlardan bu hddlere ağ üzerinden bağlantıyapmak istiyorum böyle bi cihaz elinizde mevcutmu fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabribir

Merhaba;

Ev ağına 2 adet hdd bağlamak istiyorum nmt'den ve bilgisayarlardan bu hddlere ağ üzerinden bağlantıyapmak istiyorum böyle bi cihaz elinizde mevcutmu fiyatı ne kadar?

Tabiki mümkün

İlk etapda;

1 Adet 4 port switch koymak gerekiyor,

Evin çapına göre UniFi AP veya AP LR koymak gerekiyor,

Bu cihazları aynı locale bagladıktan sonra hard disklere erişimi saglayabilirsiniz (HDD'lerin network destegi olması lazım)

Tabiki bu sistem biraz pahalıya cıkabilir,bunun yerine baska alternatifleride düşünebilirsiniz.

Saygılar...
  • evde zaten mevcut bir ağ var. usb ile bağlayabileceğimiz bir çözüm yokmudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabribir

evde zaten mevcut bir ağ var. usb ile bağlayabileceğimiz bir çözüm yokmudur.

Size Pm attım ilgili sorunuz için...
  • ev için wifi çoğaltıcı mevcutmu ? yani tek modemi 2 tane giibi gösterip daha cok paylaşım noktası elde etmek sitiyorumda.. siz anlamışsınızdır zaten.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

ev için wifi çoğaltıcı mevcutmu ? yani tek modemi 2 tane giibi gösterip daha cok paylaşım noktası elde etmek sitiyorumda.. siz anlamışsınızdır zaten.. :)

Merhaba anlatmak istediginizi anladım actıgım baslıkda ki ilk ürünle bunu yapabilmeniz mümkün

Maximum 4 tane SSID olusturup bunları sınıflandırıp istediginize göre ag trafigini kontrol edip çekicegi upload ve download miktarını belirleyebiliyorsunuz.

Arzu ederseniz.Telefon numaramızı pm den atabilirim ?
  • BULLET 2HP varmı ve fiyat
  • BULLET 2HP fiyat bilgisi verebilir misiniz.
  • Arkadaşlar ben pazarlıkla tanesini 100$'dan 2 tane aldım. Canavar gibi de çalışıyor. tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19_YaLaGuZ_67 -- 20 Mart 2013; 17:40:15 >
  • quote:

quote:

quote:

2.4 GHz mi? 5 GHz mi ?

Bide kaç derece de yayın yapmak istiyorsunuz onuda öğrenebilirsem yardımcı olabilirim ?

hocam 8mbit interneti ortak kullanmak istiyoruz 2,4 ghz işimizi görür resimdeki gibi alana yayın yapmka istiyoruz.ağaçllar var biraz etrafımızda bina falan yok sayılır.

Dağıtım alanımız resimdeki gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

2.4 GHz mi? 5 GHz mi ?

hocam 8mbit interneti ortak kullanmak istiyoruz 2,4 ghz işimizi görür resimdeki gibi alana yayın yapmka istiyoruz.ağaçllar var biraz etrafımızda bina falan yok sayılır.

Dağıtım alanımız resimdeki gibi

Hocam benim cihazlar hakkında biraz bilgim var. Paylaşmak isterim;

Bu alanda AP'nin Station'lara net bir görüş açısı olması gerekir. Mesafe gördüğüm kadarı ile bir kaç kilometre var. Bu yüzden Nano Station M2 kullanmanda fayda var.

Eğer AP birini görüp diğerine görüş açısı yoksa ve diğer kullanıcıyı görebiliyorsa; Station dan Station'a atlama ile de çözebilirsin.

• Merhaba arkadaşlar;

Sordugunuz Soruların cevabını Pm ile gönderdim bilginize...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.