Şimdi Ara

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
5
Favori
16.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nanostation loco m2 ile wep(802.1x) şifreli yani kullanıcı adı ve şifreli ağlara ap olarak bağlanabilrmiyiz?ağın wds özelliği varmı yokmu bilmiyorum.usb adaptör ile laptoptan bağlanabiliyorum.
  • Modemin marka modelini arastırıp wds destegi varmı bir bakın.
  • buraktan 4 adet Ubiquiti Nano Station Loco M5 aldım havale hesaplarına geçtikten 5 dk sonra ürün kargoya verilmiştir diye mesaj attı.
    hızdan ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
  • pmden sormuştum ama cevap alamadım birde burdan tekrarlayayım
    evim için çeşitli aygıtlardan şifreli olarak bağlanabileceğim kablosuz depolama çözümü istiyorum.
    bağlanılacak aygıtlar; masaüstü pc, laptop, android tel. android tablet, android tv box.
    evin kuytu köşesine koyacağım bi cihaza bi kaç hdd bağlayabilmek ve gerektiğinde cihazlara erişim sınırlaması koyarak (yani masaüstü tam erişim diğer cihazlar özel arşivlere ulaşamasın) arşivleri hem tek yerde saklamak hemde her yerden erişmek istiyorum.
    ek olarak torrent ve olmasada olur ama ftp desteği falan olursa tadından yenmez
  • ev tipi daha ucuz ürünler de satıp destek sağlıyorsanız benim de dublex evi saracak bir wireless ağ kurmam lazım.

eğer ki ürünleriniz varsa alıntı veya pm yoluyla iletirseniz daha ayrıntılı yazacağım.

iyi çalışmalar
  • Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi günlerde kullanın. :)
  • Merhabalar tabiki böyle bi olanagımız var destekleyen ürünlerimiz de var uniFi AP LR modelini önerebilirim size.
  • üstad unifi ap modeli mevcut unifi controller ile java yüklüolmasına ve unifi discoverda ip den görüntülenmesine ragmen bir türlü unifi manage da ap listesinde görüntülenemiyor epeyce reset attım nette makaleleri kurcaladım ancak nerede yanlış yaptığımı bulmadım
  • posıtıve kullanıcısına yanıt
    Oldu mu simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatmak gibi olacak ama 12 odalı taş otel için 3 katlı, havuz ve ortak alan çevrsinde çekebilecek gibi taş otel için nasıl birşey tavsiye edersiniz 1 modem bir access point var ama kor noktalar kalıyor çekmiyor. ne alalım?
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    Buda bizim otel çalışmamızda bir kare

Üst tarafta yağmur gelme riskine karşı birleşti onlemimiz

Porselen büyük tabak kullandık

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.