Şimdi Ara

Kayseri merkezde 1 gün içinde gezilecek yerler???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en iyisi alışveriş mekanları forum falan
    4 yıldır bu şekilde yaşadım tarihi olarak tek bildiğim yer merkezdeki kale
  • Kayseri merkezde 1 gün içinde gezilecek yerler??? 1 gün boyunca gezebileceğim, tarihi, güzel mekanlar nereler arkadaşlarl? ilçelere filan gitme imkanım yok ama bir ihtimaldir beki erciyes eteklerine filan giderim güzel bulursam orayı.. önerilerinizi özellikle kayseri merkez için yazın lütfen..

• kayseride olan biri yok mu?
  • birisi yardım etsin
  • kayserili forumdaşlar nerdesiniz yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

en iyisi alışveriş mekanları forum falan
    4 yıldır bu şekilde yaşadım tarihi olarak tek bildiğim yer merkezdeki kale

tarihi yerleri çok diye biliyorum ama birileri yol gösterse hani, şuraya git ordan hemen şuraya geç gibi.. kafama göre de gezmek istemiyorum.. zaten zaman bayağa kısıtlı..
  • hocam camiler falan mevcut o da şehrin içinde kaybolmuş bayağı... onun dışında en iyi gezme seçeneği erciyese falan çıkmak... gelince ne demek istediğimi anlarsınız onun dışında merkezde çeşitli eski yapılar var hunat camii hamamı hilton un altında almer in karşısında gevher nesibe ile ilgili birşeyler vardı :S ben de ilk geldiğim yıldan beridir hiç gezmedim... hatırlamak için netten araştırma yaptım pek birşey yokmuş merkezde...
    neyse hocam fazla yardımcı olamadım en azından konu up lanmış oldu kolay gelsin size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

hocam camiler falan mevcut o da şehrin içinde kaybolmuş bayağı... onun dışında en iyi gezme seçeneği erciyese falan çıkmak... gelince ne demek istediğimi anlarsınız onun dışında merkezde çeşitli eski yapılar var hunat camii hamamı hilton un altında almer in karşısında gevher nesibe ile ilgili birşeyler vardı :S ben de ilk geldiğim yıldan beridir hiç gezmedim... hatırlamak için netten araştırma yaptım pek birşey yokmuş merkezde...
    neyse hocam fazla yardımcı olamadım en azından konu up lanmış oldu kolay gelsin size...

gene de teşekkür ederim hocam.. teşekkürler..
  • MErkezde çok bişey yok..Herhangi bir otobüse bin , meydana gidiyor mu diye sor.Meydanda in.Kalenin oraları , almerin oraları gezersin.Ordan birine sor ve kayseri forum a doğru yürü balıkçıların oralardan geçersin.Güzel dükkanlar vs var meydanda , caminin arkalarında.Kapalı çarşı var oraları gez. forum a git sonra.Forumun içinde biraz kaybol ,sonra çıkışı bulup özgürlüğe doğru koş . Ordan çıkınca sivas caddesine doğru yürü.Yine birine sorarsın. Oralardada güzel mağazalar dükkanlar var..Bu kadar kısa zaman ancak bu şekilde değerlendirilir bence
  • Dostum Erciyes'te kahvaltı yapacaksın mutlaka, Tekir yaylasında.
    Şehir içinde Forum Alışveriş merkezi var.
    Cumhuriyet meydanında Kaleiçi çarşılar var. Meydanda da eski camiler var.
    Talas ilçesine gidebilirsin, öğleden sonra. Gün batımını seyretmen için değer ;)
    Talas 10 km....
    İstersen pm atabilirsin
  • erciyes veya kapuzbaşı olabilir. kıranardı, beştepeler derken foruma git tamamdır.
  • teşekkürler forumdaşlar..
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Neler yaptığınızı yazarsanız benim de işime yarar.

Güncel
  • Erciyes dağının orası ve Tekir yaylası fena sayılmaz.
  • Otobüs var mı oraya giden? Kaç saat sürer yol? Zaman kısıtlı sadece merkezi gezebilirim gibi duruyor.
  • Kayseride gezilecek yerler için önereceğim bir kaynak site : Kayseride gezilecek yerler Gezilebilecek yerlerin bir listesi bulunuyor.
  • 1 günü nü değilde 1 haftanı ayırma şansın varsa, bu linke bir bak derim. http://www.kapadokyaportal.com/kayseri-gezilecek-yerler.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.