Şimdi Ara

Philips, taşınabilir SSD modellerini tüketicilerin beğenisine sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips, taşınabilir SSD modellerini tüketicilerin beğenisine sundu

Yüksek performans, düşük enerji sarfiyatı, darbelere karşı dayanıklılık ve sessiz çalışma gibi avantajlara sahip SSD teknolojisi, son dönemlerde taşınabilir formda da karşımıza çıkıyor. Başarılı bilgisayar çevre birimlerine imza atan Philips, taşınabilir SSD modellerini kısa bir süre önce tüketicilerin beğenisine sundu.

8 mm kalınlığındaki sade tasarımlarıyla ön plana çıkan SSD'lerde, ihtiyaca göre 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneklerine yer verilmiş. USB 3.0 arayüzüne destek veren ve ek güç adaptörüne gereksinim duymayan SSD'lerin, saniyede 240 MB'a varan sıralı okuma hızına ve saniyede 150 MB'a varan sıralı yazma hızına ulaşabildiği belirtiliyor.

Araştırdığımız kadarıyla 128 GB'lık model 130 Euro'dan, 256 GB'lık model 247 Euro'dan, 512 GB'lık model ise 455 Euro'dan fiyatlandırılmış. SSD'lerin tamamı 2 yıllık garanti kapsamında alınmış durumda.

Philips, taşınabilir SSD modellerini tüketicilerin beğenisine sundu

• Bunlar daha sağlamsa İyi haber
    3 tane harici disk bozup bütün herşeyimi kaybetmiştim zamanında.Dahada arşiv yapmıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXIST -- 20 Mart 2013; 4:42:23 >
  • Philips kaliteli ev plastiği üretmekten başka bir şey yapmayan bir firmadır ! :)

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

Philips kaliteli ev plastiği üretmekten başka bir şey yapmayan bir firmadır ! :)

Dimi ya disk de şeker kutusu gibi :D

• La biz daha laptopa dahili alamazken adamlar hariciyi sunuyor vay arkadaş barzo.swf diyesim geldi..:D

• Pilipis marka CRT (Cathode Ray Tube) dediğimiz tüplü televizyonlar vardı eskiden.

• Az zam yapıyorlar, şööyle yüzde 500 falan zam yapmaları lazım, böyle ucuz ucuz kimse almaz.
    Ben de gidip 4 TB HDD alayım, 165$.http://www.amazon.com/Seagate-Expansion-Desktop-External-STBV4000100/dp/B00BFFQN3M/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1363794709&sr=8-4&keywords=4+tb+hdd

• SSD'ler bu fiyattayken eğer para kamyonla taşınmıyorsa taşınabilir SSD almak saçmalık bence. SSD depolamak için hala uygun değil. Bunların çeyreğinin çeyreği fiyatına daha yüksek kapasiteli taşınabilir harddisk alınır. Şu an en mantıklısı: SSD'ye işletim sistemi ve programları kurup, HDD'ye depolama yapmak.

• SSD yi harici kutusunda öldürene kadar. USB 3.0 normal harici disk al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.