Şimdi Ara

Apple, iOS 6.1.3'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple, iOS 6.1.3'ü yayınladı

Bir süre önce iOS 6.1'deki sorunların giderilmesi için 4S'e yönelik olarak iOS 6.1.1 ve sonrasında tüm cihazlar için iOS 6.1.2 güncellemesini yayınlayan Apple, birkaç saat önce sistemin 3.güncellemesi iOS 6.1.3'ü yayınladı.

iTunes ya da cihazlar üzerinden yüklenebilecek iOS 6.1.3, kilit ekranındaki parolanın atlanıp telefon uygulamasına erişmesini sağlayan açığı giderirken; Japonya için Haritalar uygulamasındaki bir çok hata düzeltmelerini içeriyor.

iOS 6.1.3

Bu güncelleme aşağıdakiler de dahil olmak üzere iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içerir:

• Birinin parolayı atlayıp Telefon uygulamasına erişmesini sağlayabilen bir hatayı düzeltir

• Japonya için Harita’da iyileştirmeler

Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:

• JB desteği devam ediyosa kurarız

• mesut abi şarjın bitiyo

• APPLE Yİ BUYÜZDEN SEVİYORUMYAPTIGI İŞİN ÜSÜTNDE DURUYOR SÜPERSİN APPLE İYİ Kİ VARSIN GÜVENLİ VE KALİTELİ KOLAY KULLANIM SAGLAYAN APPLE ŞİRKETİ HATALARI DÜZELTMEDİ SÜPER LİDERLİK KOLTUGUNDA OTURMAYI HAK EDİYOR

• APPLE Yİ BUYÜZDEN SEVİYORUMYAPTIGI İŞİN ÜSÜTNDE DURUYOR SÜPERSİN APPLE İYİ Kİ VARSIN GÜVENLİ VE KALİTELİ KOLAY KULLANIM SAGLAYAN APPLE ŞİRKETİ HATALARI DÜZELTMEDE SÜPER LİDERLİK KOLTUGUNDA OTURMAYI HAK EDİYOR 0

• turkcell virali var
  • Evet. 1 dk önce güncelleme geldi Apple gibisi yok. Motorola güncelleme bile yapmadı 3 senedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: seconder77

mesut abi şarjın bitiyo

bu nasıl bir fail
  • batarya olayına da el atsınlar akşam edemiyo telefon ...

• yok arkadaş. eğer iOS'iniz çalışıyorsa sakın güncellemeyin. her yeni sürüm ileriye değil geriye götürüyor cihazı şarz ve performans olarak.

• Iphone 4S kullanıyorum , apple batırdı sıvadı halada her güncellemeyle daha da sıvamaya devam ediyor , batarya ömrü rezalet bir gün götürmüyor 3G kapalı olmasına rağmen , şarjı bitecek diye özgürce birşey yapamıyorum , pil bitince değiştiremiyorum keşke S3 alsaydım .

• bunada sükür iphone 5s :D

• 1440 mah pil, alırken görmedinizmide şimdi şikayet ediyorsunuz.

kendi düşen ağlamaz. İphone eski iphone değil.

• Sırf şu pil yüzünden;
    iOS ipadde güzeldir :D

• İpod touch 4g vardı bende bi zamanlar 4-5 gün giderdi her gün müzik dinlemeyle. Guncelleme geldikce 2 güne kadar düştü. Kitapliga girmekte zorlanır oldu alet. Oyunlarda kapanmalar cogalmıştı. Hala guncellemeyle gerileme olayı devam ediyor demekki apple da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttszgn

Iphone 4S kullanıyorum , apple batırdı sıvadı halada her güncellemeyle daha da sıvamaya devam ediyor , batarya ömrü rezalet bir gün götürmüyor 3G kapalı olmasına rağmen , şarjı bitecek diye özgürce birşey yapamıyorum , pil bitince değiştiremiyorum keşke S3 alsaydım .

1ggünü geç yarim gunu zor cikariyor parlaklik ortanin biraz altinda jb yok bildirimlerin cogxu kapali sadece hucresel 3g acik oluyo oda hep degil artik biktim bunaletten

• Arka planda 35 tane bildirim uygulaması açık bırakırsanız dayanmaz tabi pil.

• arkadaşlar güncelleyen var mı ?

• Hemen güncellemem lazım Japonya için Harita’da iyileştirmeler varmış
  • Apple 1 numara ama son zamanlardaki güncellemelere bakılırsa ayıp yani. Samsung yüz tanıma, ekranı ikiye bölme vs. Güncelleştirmeler yapıyor iphone güncelleştirmeleri hep bi sorun için. Yenilik yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.