Şimdi Ara

Electronic Arts'ın CEO'su İstifa Etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Yeni nesil konsolların çıkışına az bir süre kala Electronic Arts cephesinden sarsıcı bir haber geldi. Electronic Arts'ın CEO'su John Riccitiello, görevinden istifa etti.

EA'in ilerleyen dönemdeki planlarını yakından etkileyecek olan bu değişiklik firmanın resmi sitesinde, yönetim kurulu başkanı ve eski CEO Larry Probst tarafından açıklandı. Probst'un belirttiklerine göre Riccitiello görevinden 30 Mart tarihinde ayrılacak. 2007 senesinden beri EA'de CEO olarak görev yapan Riccitiello, 30 Mart'tan sonra firmadaki işine yönetim kurulunda devam edecek.

Yaptığı açıklamalarda John Riccitiello, "Electronic Arts, yetenekli çalışanlarıyla birlikte gerçekten sıradışı bir firma olmayı başardı. Böyle bir firmada CEO olarak görev almak benim için de bir onurdu. Altı sene içerisinde bu firmada yaptıklarımdan dolayı gurur duyuyorum. EA'in geleceğinin ve firma için yeni nesil dönemin olumlu geçeceğini düşünüyorum." sözlerine yer verdi.

EA'in yeni CEO'su şu an belli olmasa da, söylentilerde firmada COO olarak görev yapan Peter Moore'un adı geçiyor. Bakalım 30 Mart'tan sonra firmada neler yaşanacak?

• EA ' de batırmadığı oyun kalmayınca başka firmalara yelken açmıştır tabi ki

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Biri simcity'i playstore'dan alirsam bedava oyun gelecekmi sorusunu cevaplayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GhazzeLL

Biri simcity'i playstore'dan alirsam bedava oyun gelecekmi sorusunu cevaplayabilir mi?

bildiğim kadarıyla originden alanlar yada origin veya kutulu alanlara veirilicek

• yeni ceo'suyla beraber daha az para göz bir firma olması dilekleriyle

• Her firma batıyorda bi şu EA batamadı gitti ya ona üzülüyorum oyun sektörünün katili.

• Insallah bizleri düsünen birisi gelir..

• üzüldüm ( hahahaha)

• kısaca ben çok yedim sıradaki gelsin demiş :)

• Simcity için bedava oyun verdiler ya o yüzden istifa etmiştir.
  • ""Electronic Arts, yetenekli çalışanlarıyla birlikte gerçekten sıradışı bir firma olmayı başardı.""

Evet altın dışkı ödül almayı başaran sıradışı bir frima
  • Gülünecek olay EA'değil. EA'ye laf atıp, oyunları berbat deyip, FIFA, Battlefield 3 ve diğer EA yapımlarını deli divane gibi oynayanlar.

Kimi kandırıyorsunuz EA'ye hakaret içerikli mesajlar göndererek ki ?. EA duyuyormu sizi ? :D Buna viral reklam denir her ne kadar kötüleseniz de, Altın dışkı ödülü verseniz de bu o firmanın işine geliyor.

• Vah vah vah
  • Fanboylar bastı yine.

• Oh bee!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA nın eski EA olduğu yeni bir nesili hayal edemiyorum
  • Sevindim.
  • Sevinmeyin la Peter Moore daha paragöz.

• kalıcı olabilmek zor zanaant özellikle teknolojinin içerisindeysen herzaman en iyisini yapmak zorundasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.