Şimdi Ara

Bu aralar west troll kaynıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 5 maçım şu şekildeydi: ilk oyunum volibear, shen, malphite, brand ve darius. yendik bunu ama karşı taraf iyi oynasaydı yenilirdik. 2. maçımda benzer şekilde botta darius ve hatırlayamadığım başka bir tank vardı. ben topta shendim. bunu da yendik bu oyunda da brand çok iyi oynadı ve güçlendi. o olmasa büyük ihtimal bunu kaybederdik. son 3 oyunumda ise top dememe rağmen aradan 10-15 saniye geçtikten sonra elemanın biri top karakteri seçip instant lock yaptı. 2 tane bu tarz dodgeladım bi tanesinde kaçmadım ve yenildik. şimdi de top dedim jax aldım, benden başka top diyen yoktu. Birisi renekton aldı hiçbişey demeden lock-in yaptı. Bana da jungle a git dedi. Hayır diyince de rapor etmekle tehtit ettiler Bunu da dodgeladım, şuan süreyi beklerken açtım konuyu.

West neden böyle oldu? son 3-4 gündür tr den beter. w/l 3 gün önce artı 15 di şuan artı 4 e düştüm. zaten 3 gün önce 25 vs 7 ile giderken 2 kişinin trollemesi yüzünden oyunu verdik. Gankplank ve pantheon vardı adamlar gidip bilerek öldüler sonra afk oldular

• Millet verecek cevap bulamayınca reported diyor maadırına atlıcaksın öylelerinin. Bak yine sinir oldum şimdi.
  • tr daha beter.Normal game cekilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlenmek için girdiğin oyundan sinir olup çıkıyorsun.
  • Tr serverda adamlar ranked için ağlıyorlar sen kalkmış normal game için ağlıyorsun. ranked oyna 30 olduysan troll çok nadir rastlarsın
  • Normal game oynuyorsun ve sadece +15 win tabii troll kaynar lol. Ayriyetten sanırım blind oynuyorsun draft oynamanı öneririm biraz daha kaliteli olur muhtemelen oyunlar.

Not: Düşük w/l yada leaguehellde olup ağlama konusu açanlara gülüyorum bol bol. Olduğunuz yeri kabullenmeyi deneyin yada oyunu bırakın. Yükselemiyor iseniz sorun sizdedir, zira herkes takımını suçlar bu gibi durumlarda fakat gerçek bu.
  • wl oranım hep böyleydi daha doğrusu -20 dim son 1 ayda artı 15 e çıkardım ancak 3 gündür durum bu öncesinde ara sıra troll geliyordu ama o kadar olur diyordum. birden artınca dedim noluyor

30 oldum şuan 381 windeyim. iyice ustalaştıktan sonra ranked girerim diye düşündüm. sonra neden bronze5 deyim diye ağlayan tiplerden olmak istemiyorum
  • Bana denk gelmedi hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Bana denk gelmedi hiç.

Sen onlara denk geldiğin içindir
  • quote:

Bana denk gelmedi hiç.

Nasil yani challenger adamlar cani sıkılıp trollemiyor mu hic

• +60 w/l var support ahri, support master yi geliyor en azından 2 top falan çıkmıyor.
  • Türkiye sunucusunu o kadar baltala dınız ki burada hepsi oraya kaçtı alın başınıza belayı şimdi :D Sen o durumlarda türkçe selam ver a.s der sana :D

Ama türkiye sunucusu kadar olamaz.
  • ranked gir devamlı en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

wl oranım hep böyleydi daha doğrusu -20 dim son 1 ayda artı 15 e çıkardım ancak 3 gündür durum bu öncesinde ara sıra troll geliyordu ama o kadar olur diyordum. birden artınca dedim noluyor

30 oldum şuan 381 windeyim. iyice ustalaştıktan sonra ranked girerim diye düşündüm. sonra neden bronze5 deyim diye ağlayan tiplerden olmak istemiyorum

Ranked atıcaksan ekle yardımcı olurum her ne kadar silver 4-5 arası gitsemde çok arkadaşı çıkardım bronzdan

• West'de pek yok öyle adamlar. En azından smurf ile drafta girdiğinde ranked gibi bir atmosfer var.
  • West te evet bu durumlar mevcut.Ben 4 gundur sureklı ARAM oynuyorum cok ıyı ya yenılsem bıle hakkımdır dıyorum yanı o derece adamlar iyi geliyor.
  • quote:

Bana denk gelmedi hiç.

Abi West nasıl şuan 10 level hesabım var oynamaya devam ediyim mi ?

Not : Trollemez isen sevinirim
  • Tryi bu kadar kötülemeyin normal gamede tamam meta diye bir olay yok ward nedir bilmiyorlar ama rank maçlarında iyi oynayan adamlar geliyor çok nadir troll çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattalDread

quote:

Bana denk gelmedi hiç.

Abi West nasıl şuan 10 level hesabım var oynamaya devam ediyim mi ?

Not : Trollemez isen sevinirim

W/L iyi tutarsan iyi adamlar gelir karşına da takımına da.

• Oh oh tüm türk troller oraya geçmiş herhalde iyidir iyi .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.