Şimdi Ara

Tablet Tavsiyesi - Cube U30GT2 ALINACAK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birde Cube U30GT2'Nin hoperlörü nasıldır? Ses düzeyi,kalitesi gibi? Yani hangisinin daha iyidir
  • 9.7" düşünürseniz 29 martta teslim olacak ürünümüze bakabilirsiniz. Fiyatı çok uygundur.

http://www.sanalpazar.com/Ployer-Momo19-Hd-Retina-Ekran-2gb-Ram-4-Cekirdekli__isp6586737

Aynı donanım geniş ekran olan modeli yani 1920x1200 10.1" ekranlı model Nisan başı gibi çıkış yapacak.
  • UPPİ DUPPİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Birde Cube U30GT2'Nin hoperlörü nasıldır? Ses düzeyi,kalitesi gibi? Yani hangisinin daha iyidir

Cube un sesi berbat denilebilir. Ama güzel tablet. Ses zaten Cube u30gt de de böyleydi U30gt2 dede oyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

Birde Cube U30GT2'Nin hoperlörü nasıldır? Ses düzeyi,kalitesi gibi? Yani hangisinin daha iyidir

Cube un sesi berbat denilebilir. Ama güzel tablet. Ses zaten Cube u30gt de de böyleydi U30gt2 dede oyle olacak.

Haydaaaa O zaman Ainol mu alayım? Nr kadar kötü? Mesela kulaklıksız fim izleyemez miyim veya oyun oynayamaz mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Haydaaaa O zaman Ainol mu alayım? Nr kadar kötü? Mesela kulaklıksız fim izleyemez miyim veya oyun oynayamaz mıyım?

Yahu karıştırmayın aklınızı, ufacık tırnak kadar hoperlorlerden ne kalitesi bekliyorsunuz ki!?

Çin tabletine JBL ya da harman kardon koyacak değiller ya! Tatmin edecek olmasa koymazlardı merak etmeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

quote:

quote:

Yahu karıştırmayın aklınızı, ufacık tırnak kadar hoperlorlerden ne kalitesi bekliyorsunuz ki!?

Çin tabletine JBL ya da harman kardon koyacak değiller ya! Tatmin edecek olmasa koymazlardı merak etmeyin...

Saolun Ya siyahı hakkìnda bilgi yok mu hala? Birde çıktıktan sonra incelenmesi için ne kadar bekleyeyim sizce?

• bende takipteyimde araştırmaya felan usenıyorum , arkadaş neyı alırsa onu ıncelıcem ona gore bende sıparıs verıcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

bende takipteyimde araştırmaya felan usenıyorum , arkadaş neyı alırsa onu ıncelıcem ona gore bende sıparıs verıcem

Arkadaş dediğiniz kim? Birde su Cube U30GT2 ciksin. Kronik sorunu olmazsa super bi tablet olucak ins.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

bende takipteyimde araştırmaya felan usenıyorum , arkadaş neyı alırsa onu ıncelıcem ona gore bende sıparıs verıcem

Arkadaş dediğiniz kim? Birde su Cube U30GT2 ciksin. Kronik sorunu olmazsa super bi tablet olucak ins.

konuyu kuran yani siz hocam başka kim olcak

aslında deneyımı , kullanan ınsanlar tablet yorumlarını yazsa cok faydalı olur.. cunku bakarsın ozellıklerıne alırsın , bu iyi felan dersın ama sonra bı bakarsın dokunmatiği basmatik çıkar

• 1 NİSAN bekleyişi
  • Cubelerin çoğunun sesi az çıkıyor ve wi-fi sorunları varmış, yotubede izlemiştim sesi bayağı azdı
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismailcbk

http://www.netsiparis.com/detay/38561275181/SAMSUNG-GALAXY-TAB-2-101-GTP5110G-TABLET biraz ekleyip GALAXY TAB2 almanı öneririm

1GB RAM - 1GHZ Çift Çekidek
    Bunlardan biri veya başka güçlü tablet önerisi olan yok mu?

pm yolladım Hoşuna gideni seç gerisini düşünme, hepsi fiyat performans ürünü

blur kardeş o linki banada atarmısın.yoksa daha önce attığın linkle aynımı kara veremeim bi söliim dedim yine.sana güveniorum çünkü bu konuda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAxe

quote:

quote:

quote:

http://www.netsiparis.com/detay/38561275181/SAMSUNG-GALAXY-TAB-2-101-GTP5110G-TABLET biraz ekleyip GALAXY TAB2 almanı öneririm

blur kardeş o linki banada atarmısın.yoksa daha önce attığın linkle aynımı kara veremeim bi söliim dedim yine.sana güveniorum çünkü bu konuda :)

En son ne zaman konuştuk hatırlamıyorum ama elimdeki yazıyı yine yollarım, değerlendirsin :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByAxe

quote:

quote:

quote:

En son ne zaman konuştuk hatırlamıyorum ama elimdeki yazıyı yine yollarım, değerlendirsin :)

tamam aynı yazıymış ama saol yinede :)

• 1 nisan da geçti, sipariş de verildi, ee nedir durum arkadaşlar, kalanlara fikir verin
  • Arakdaşlar buyincoins üzerinden ainol novo 9 spark retina siparişi verdim geldi ve şimdi satıyorum ürünü beğenmedim isteyen arkadaşlar pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacas -- 18 Nisan 2013; 20:11:03 >
  • Sonuc olarak cube 30gt2 demi karar kilindi? Bende nacizane bu tableti arastirdim genelde yorumlar iyiydi. Hele arkadas bi alsinda

• evet cube u30gt2 alan arkadaşlar memnunmusunuz. o kadar yazmışsınız bide aldıktan sonra yazsaydınız keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdkmdk

evet cube u30gt2 alan arkadaşlar memnunmusunuz. o kadar yazmışsınız bide aldıktan sonra yazsaydınız keşke

hakkaten ya birileri yazsın cube u30gt-2 den memnunmusunuz değilmisiniz..??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.