- x
GTA 5 çıktımı !!!
24 Cevap14194 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

111 Mesaj
18 Mart 2013; 20:03:24 

gta 5 çıktımı aşağıdaki video gta5 ise pc komple değiştirmek lazım heralde :D 7850 ekran kartı var düşün bi an tırsdım görüntü manyak bişe

http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w

2650 Mesaj
18 Mart 2013; 20:19:09 

[font="Arial"]17 Eylül 2013 çıkış tarihi. O videoda iptal edilmiş bir PS3 oyununa ait.[/font]

111 Mesaj
18 Mart 2013; 20:48:43 

hmm :D sağol

8781 Mesaj
18 Mart 2013; 21:55:28 

Sadece Oyuna Özel Forumlar'da yetkili olduğumdan diğer bölümlerle ilgili işlem yapamıyorum. Lütfen diğer bölümlerle ilgili isteklerinizi bana değil ilgili yöneticilere iletiniz.

347 Mesaj
18 Mart 2013; 22:29:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Technobreaker

[font="Arial"]17 Eylül 2013 çıkış tarihi. O videoda iptal edilmiş bir PS3 oyununa ait.[/font]

Hocam bence mesaj sayısı kasmak için yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

8781 Mesaj
18 Mart 2013; 23:12:19 

2 senedir hemen hergün şu bölümde takılıyorum bir gün de bir yöneticinin çıkıp şöyle bir konuyu kitlediğini görmedim. Ya bakılmıyor ya da gereken ilgi gösterilmiyor.

Sadece Oyuna Özel Forumlar'da yetkili olduğumdan diğer bölümlerle ilgili işlem yapamıyorum. Lütfen diğer bölümlerle ilgili isteklerinizi bana değil ilgili yöneticilere iletiniz.

2650 Mesaj
18 Mart 2013; 23:23:03 

quote:

Orijinalden alıntı: -Deltoid-

Hocam bence mesaj sayısı kasmak için yapıyorlar

[font="Arial"]Haklı olabilirsin dostum çünkü bu bölümle yöneticiler hiç ilgilenmiyor. Biz bi'nevi bu bölümün yöneticiliğini yapıyoruz. Gereksiz konu açınca falan uyaran yöneticiler olmuyor, biz oluyoruz. Anca şikayet edersek mesaj siliyorlar o kadar. Ama yine de ön yargılı bakmamak gerekir istenilen bilgiyi vermek gerekir. Foruma yeni üye olmuş olabilir ya da bu bölüme henüz yeni gelip üşengeçliğinden araştırma yapmamış olabilir. Fakat bu forumda uzun süre takılan herkes araştırma yapıp ondan sonra konu açmasını bilir.[/font]

347 Mesaj
18 Mart 2013; 23:26:00 

quote:

[font="Arial"]Haklı olabilirsin dostum çünkü bu bölümle yöneticiler hiç ilgilenmiyor. Biz bi'nevi bu bölümün yöneticiliğini yapıyoruz. Gereksiz konu açınca falan uyaran yöneticiler olmuyor, biz oluyoruz. Anca şikayet edersek mesaj siliyorlar o kadar. Ama yine de ön yargılı bakmamak gerekir istenilen bilgiyi vermek gerekir. Foruma yeni üye olmuş olabilir ya da bu bölüme henüz yeni gelip üşengeçliğinden araştırma yapmamış olabilir. Fakat bu forumda uzun süre takılan herkes araştırma yapıp ondan sonra konu açmasını bilir.[/font]

Evet hakli olabilirsiniz ama hocam yahu insaf be 3 konu altta koskoca GTA V (ANA KONU)Çıkış Tarihi Açıklandı 17 Eylül 2013 yazıyor hiç mı görünmez ?

2650 Mesaj
18 Mart 2013; 23:29:46 

quote:

Evet hakli olabilirsiniz ama hocam yahu insaf be 3 konu altta koskoca GTA V (ANA KONU)Çıkış Tarihi Açıklandı 17 Eylül 2013 yazıyor hiç mı görünmez ?

[font="Arial"]Ona bakılırsa insanlar genellikle GTA bölümüne "sistemim GTA IV kaldırır mı?" diye konu açmak için geliyor. Sırf üşengeçlikten dolayı. Bu tür konulara alıştım ben artık ama ilgilenen yönetici olmadıktan sonra bu bölümle boşuna umutlanmayalım bu konular kesilir diye.[/font]

347 Mesaj
18 Mart 2013; 23:34:33 

quote:

[font="Arial"]Ona bakılırsa insanlar genellikle GTA bölümüne "sistemim GTA IV kaldırır mı?" diye konu açmak için geliyor. Sırf üşengeçlikten dolayı. Bu tür konulara alıştım ben artık ama ilgilenen yönetici olmadıktan sonra bu bölümle boşuna umutlanmayalım bu konular kesilir diye.[/font]

Evet hocam bütün konular öyle aslında citizine istek yolluyacaksin üst konu olsun GTA 4 için her konuya yazıyorum yazmaktan bıktım sormaktan bulmadılar hocam. Her konuda GTA 4 hatalı oyun bilgisiyar için port hatası var böyle üst konu olsa hiç olmazdı kanımca

1898 Mesaj
18 Mart 2013; 23:35:22 

En son PC ye çıkacağı net değildi çıkıyor sanırım

Hedef - Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

2650 Mesaj
18 Mart 2013; 23:36:32 

quote:

Evet hocam bütün konular öyle aslında citizine istek yolluyacaksin üst konu olsun GTA 4 için her konuya yazıyorum yazmaktan bıktım sormaktan bulmadılar hocam. Her konuda GTA 4 hatalı oyun bilgisiyar için port hatası var böyle üst konu olsa hiç olmazdı kanımca

[font="Arial"]Citizen'e söyledik mi anlık hata oluşur hocam. Bir daha giremeyiz bölüme.[/font]

347 Mesaj
18 Mart 2013; 23:40:23 

quote:

[font="Arial"]Citizen'e söyledik mi anlık hata oluşur hocam. Bir daha giremeyiz bölüme.[/font]

GUN abimize söyleriz o zaman hocam ya ama mod. lazım bu GTA yerine

8781 Mesaj
18 Mart 2013; 23:42:49 

Oyunlar bölümünün yöneticileri var zaten GTA bölümüne ayrı bir yöneticiye gerek yok, onlar burayla ilgilenebilir. Ama ilgilendiklerini görmedim.

2650 Mesaj
18 Mart 2013; 23:48:20 

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Oyunlar bölümünün yöneticileri var zaten GTA bölümüne ayrı bir yöneticiye gerek yok, onlar burayla ilgilenebilir. Ama ilgilendiklerini görmedim.

[font="Arial"]Bakıyorum zaten hep eski konulara o zaman ilgileniyorlarmış ama şimdi yok nedense.[/font]

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Mart 2013; 1:35:50 

Hee çıktı.

573 Mesaj
19 Mart 2013; 17:37:11 

Hocam o videodaki oyun ne oyunu öyle yaw gerçek gibi

3441 Mesaj
19 Mart 2013; 17:37:57 

quote:

Oyunun adı nedir ? videodaki

2003 Skoda Fabia Combi Elegance 1.4

SAMSUNG GALAXY S III

3856 Mesaj
19 Mart 2013; 17:50:58 

olur bakalım akışına bırakın

2650 Mesaj
19 Mart 2013; 18:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Oyunun adı nedir ? videodaki

[font="Arial"]Onu bilmiyorum maalesef.[/font]

3441 Mesaj
19 Mart 2013; 21:06:40 

quote:

[font="Arial"]Onu bilmiyorum maalesef.[/font]

Çok iyiymiş ama

2003 Skoda Fabia Combi Elegance 1.4

SAMSUNG GALAXY S III

9 Mesaj
21 Mart 2013; 17:20:03 

17 eylülü bekle daha çıkmadı

Ya söyleyen, öğreten bilgin ol, ya dinleyen belleyen öğrenci, üçüncüsü olma.

15 Mesaj
8 Temmuz 2013; 15:17:22 

quote:

Orijinalden alıntı: kubradoga

gta 5 çıktımı aşağıdaki video gta5 ise pc komple değiştirmek lazım heralde :D 7850 ekran kartı var düşün bi an tırsdım görüntü manyak bişe

http://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w

ya tamam daha çıkmadı ama şu videoya bakın http://www.youtube.com/watch?v=wPBcxGufRZU birde herkes merci yani saol demiş ben olayı çözemedim

13 Mesaj
23 Eylül 2013; 19:39:35 

Adam merak etmiş sormuş siz adama laf ediyosunuz kendi geyiğinizi yapıyosunuz başlık altında :D

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 13 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
23 Eylül 2013; 20:14:34 

Çıktı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » Grand Theft Auto » GTA 5 çıktımı !!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.637