Şimdi Ara

Uygulama Haber: Haftanın en iyi Android oyun ve uygulamaları 3. bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Haber programı altında tanıttığımız mobil uygulamaların Android kısmında sizleri yine birbirinden farklı oyun ve uygulamalar bekliyor.

• ESKİ SİSTEM BENCE BU SİSTEMDEN DAHA İYİYDİ. NE O ÖYLE Bİ HAFTA ANDROİD, BİR HAFTA İOS BİZE AYRILIK GAYRILIK YAKIŞMAZ GARDAŞ... HELE Bİ DE WP8'İN MARKETİ GELİŞİRSE NE OLACAK? ÜÇ AYRI UYGULAMA HABER..

• onlar pokemon değil digimon :(

• quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

ESKİ SİSTEM BENCE BU SİSTEMDEN DAHA İYİYDİ. NE O ÖYLE Bİ HAFTA ANDROİD, BİR HAFTA İOS BİZE AYRILIK GAYRILIK YAKIŞMAZ GARDAŞ... HELE Bİ DE WP8İN MARKETİ GELİŞİRSE NE OLACAK? ÜÇ AYRI UYGULAMA HABER..

NEDEN 2 EKSİ GELDİ HEMEN. KAAN BEYLE DİĞERİ Mİ VERDİ ACABA..?

• ya allah icin bir android uygulamasi tanitiminda da masanizda 1 tane android cihaz olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: bgirengir

ya allah icin bir android uygulamasi tanitiminda da masanizda 1 tane android cihaz olsun!

+999999999999999
    DAHA ANDROİD KULLANMADAN, UYGULAMA PROGRAMINI YAPIYORLAR.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknobahESKİ SİSTEM BENCE BU SİSTEMDEN DAHA İYİYDİ. NE O ÖYLE Bİ HAFTA ANDROİD, BİR HAFTA İOS BİZE AYRILIK GAYRILIK YAKIŞMAZ GARDAŞ... HELE Bİ DE WP8İN MARKETİ GELİŞİRSE NE OLACAK? ÜÇ AYRI UYGULAMA HABER..

Hakkten onun adı ne :) sende bilmiyosun belliki. videonun başında bişi dedi ama anlamadım :)

• Merhabalar ben akıllı telefon kullandıgım süre boyunca sadece Android işletim sistemli cihaz ve cihazlar kullandım.. Masada hangi cihazın durduğunun bi önemi yok o yüzden..

Herkese saygılar...

Kaan

• android uygulamalarını ifuncı birinin sunması da iyi ironi olmuş :) biri diyorum çünkü adını duyamadım ben de.

• bu insanlarada hiç bişey beğendirilmiyo.. adamlar hem ios hem androidi aynı programda yaparken ayrılsa daha iyi olur diyenler vardı.. şimdiki yorumlardada tekrar birleşsin diyenler var.. ya arkadaş adamlar hiç üşenmeyip program yapıp yayınlıyolar bizim nankör millete yine de beğendiremiyolar.. beğenmiyosan niye bu sitedesin madem.. tek tek haber yapan bir sürü site var.. bu arada yayın için teşekkürler...

• Teşekkürler ted uygulamasini beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisrabbit

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknobahESKİ SİSTEM BENCE BU SİSTEMDEN DAHA İYİYDİ. NE O ÖYLE Bİ HAFTA ANDROİD, BİR HAFTA İOS BİZE AYRILIK GAYRILIK YAKIŞMAZ GARDAŞ... HELE Bİ DE WP8İN MARKETİ GELİŞİRSE NE OLACAK? ÜÇ AYRI UYGULAMA HABER..

Hakkten onun adı ne :) sende bilmiyosun belliki. videonun başında bişi dedi ama anlamadım :)

Gün oksay, sitenin kurucusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BlueStacks varken ne gerek var anroid telefona
    not: android telefon almamın sebebi BlueStacks :)

• beğenmedim

• biri banami seslendi ?
    pokemon degil digimon :D

• neden android programlarını geç yayınlıyorsunuz şuan yeni çıkmış bir sürü oyun var ama siz eski oyunları tanıttınız eskiden çekiyosunuz geç yayınlıyorsunuz ANDROİD'cilerimi kızdırmaya çalışıyorsunuz ios ve android aynı anda yada 1 rer gün arayla çıksın artık geç çıkmasın hiç biri

• İkinci uygulama güzeldi bahçe hortumundan alev çıkarmak uzaylı istilası felan.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

neden android programlarını geç yayınlıyorsunuz şuan yeni çıkmış bir sürü oyun var ama siz eski oyunları tanıttınız eskiden çekiyosunuz geç yayınlıyorsunuz ANDROİDcilerimi kızdırmaya çalışıyorsunuz ios ve android aynı anda yada 1 rer gün arayla çıksın artık geç çıkmasın hiç biri

Öyle olduğu zaman sonsuz koşu sonsuz koşu sonsuz koşu sonsuz zıplama bir tane de farklı konsept program veya oyun oluyor. Boşver böyle daha iyi :D Farklı birşey görüyoruz en azından.

• Oyunların hiçbiri hoşuma gitmedi nedense :(

• Önceki Format Dahamı İyiydi Ne Bende NE Android Nede İOS Cihaz Var Zevkle İzliyordum Programı Şimdi 2 ye bölünde Kötü Oldu .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.